Korwin-Mikke – w rzeczywistości Ozjasz Goldberg

JKM – wyszkolony polityk „narodowy”

Znany polityk i krzykacz wiecowy Janusz Korwin-Mikke jest w rzeczywistości syjonistycznym agentem wpływu, którego jedyny cel jest bardzo prosty. Ma on swoim działaniem jako polityk „narodowy” ogłupiać nas i skłaniać ku określonej polityce. Jako syjonista ma on Polskę, naszą ojczyznę, zupełnie gdzieś. Jedyną świętością dla niego i innych syjonistów jest ta przeklęta księga czyli Talmud. Przeklęta, bo trudno nazywać świętym dokument, który jest tak naprawdę najbardziej rasistowskim dziełem w dziejach świata. Syjoniści nie mają narodu i na żadnym narodzie im nie zależy. Wszystkie prawdy na temat JKM są w najsłynniejszej encyklopedii Żydów w Polsce.

Konieczna lustracja

Panie Goldberg, niech pan przestanie ukrywać swoje prawdziwe nazwisko. Już pańska twarz wskazuje jakiego jest pan pochodzenia i tego w żaden sposób nie da rady pan ukryć. Wiemy dobrze, że takich jak pan jest w Polsce miliony. Ukrywają się przed Polakami pod swoimi zmyślonymi nazwiskami i w rzeczywistości rządzą tym krajem – podobno demokratycznym, a w rzeczywistości kierowanym przed NICH. Musimy ich wszystkich przejrzeć i ujawnić ich prawdziwe nazwiska, jeśli chcemy być wolnym krajem.

Korwin – podstępny lis

Tego syjonistycznego politykiera jest od jakiegoś czasu pełno w Tel-Avizjach, gdzie przedstawia się on jako obrońca uciśnionych. Proste chłopki nabierają się na bajki opowiadane przez niego. Ciągle tylko beszta on ludzi, wykazując się niezwykłą bezczelnością. Jednak brakuje mu odwagi, aby przyznać się kim tak naprawdę jest! Ten „Korwin” złożył nam propozycję, aby wraz z nim RACJA PL i Nowa Prawica wzięły udział w kolejnych wyborach – samorządowych, eurowyborach i wyborach parlamentarnych. To była świetna okazja do zdemaskowania tego oszusta. Syjonista chciał złapać nas na przynętę w postaci podrzucenia nam żydowskiej intelektualistki ufarbowanej dla niepoznaki na kolor blond. Nie z nami takie numery panie Korwin, jesteśmy odporni na takie kobiece wdzięki i nie damy się wciągnąć do współpracy. Dzięki tej propozycji mogliśmy zwrócić uwagę na to jak bardzo rośnie pozycja JKM wśród syjonistycznych mediów. To wystarczyło nam, aby nabrać ogromnej podejrzliwości. W wielu książkach można przeczytać, że prawdziwe nazwisko Janusza Korwina-Mikke to w rzeczywistości Ozjasz Goldberg i jest on z pochodzenia nikim innym jak Żydem.

Żydowski kundlizm

Henryk Pająk w swojej słynnej książce „Kundlizm znów wygrał” na stronie 73, w rozdziale „antypolska dyplomacja”, pisze o Katarzynie Nazerewicz, kpiąc z rzekomej wojny judeokaczyzmu ze spadkobiercami Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej oraz przedwojennej Komunistycznej Partii Polski. Mimo tej „wojny” nikt z górnych warstw „Czwartej RP” nigdy nie pomyślał, aby dobrać się do Katarzyny Nazarewicz, która jest córką oficera MO oraz UB, a także komunistycznego „historyka” o pochodzeniu żydowskim, którego głównym zajęciem było opluwanie w swojej publicystyce podziemia antykomunistycznego w czasach Bermanów oraz innych żydowskich katów i szpicli. Sama Katarzyna naturalnie bardzo zajadle krytykuje wszelkich zwolenników tzw. „lustracji”, która mogłaby ujawnić jej przeszłość.

Potęga B’NAI-B’RITH

Dalej Henryk Pająk w rozdziale „Powrót B’NAI-B’RITH” na stronie 350 pisze, że do sierpnia roku 2007 na świecie istniało około 2000 lóż, w których zasiadało aż pół miliona członków i aktywistów w 42 krajach świata. Bardzo znanym działaczem tego zakonu był na przykład Arthur Goldberg, który przez długi czas zajmował bardzo wysokie stanowiska w rządzie i dyplomacji Stanów Zjednoczonych, a nawet starał się o miejsce w Białym Domu z ramienia Partii Republikańskiej. Wychodzi więc na to, że krewni JKM albo należeli w przeszłości albo należą nadal do żydowskiej organizacji B’nai-B’rith, która do tej pory trzęsie naszym państwem.

Masońskie korzenie JKM

Dalej mamy bezpośrednie informacje o samym JKM. Jest on masonem i dywersantem. Zwrócić trzeba uwagę, że w latach 1962-1982 należał on do tak zwanego „Stronnictwa Demokratycznego” – czyli partii satelickiej w stosunku do PPR, a następnie PZPR. Samo Stronnictwo Demokratyczne ma korzenie masońskie i było silnie powiązane z organizacjami masońskimi. (źródło:Leon Chajn, „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka, W-wa 1964). JKM brał udział w protestach studenckich jakie miały miejsce w 1968 r. W 1984 r. on i Stefan Kisielewski założyli Partię Liberałów „Prawica”. W 1987 r. został natomiast prezesem powołanego świeżo Ruchu Polityki Realnej – przekształconego w 1989 r. w Unię Polityki Realnej.

GMO – potworna żydowska trutka

JKM przekonuje polskie społeczeństwo, że żywność typu GMO jest dla nas dobra i zdrowa i że nie widzi żadnych problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego świństwa. Typowe bzdury żydomasona. To właśnie według Talmudu goje muszą być stale podtruwani, aby zniewolić ich umysłowo. Ten film na temat GMO sprawił, że JKM ostatecznie ujawnił swoją twarz. Na szczęście jest wielu Polaków którzy już wiedzą, że GMO to po prostu następny etap ludobójstwa gojów, a wykształcony Goldberg poleca wam tę truciznę.

Gierki Kahału

Po prostu wpiszcie w Google: „Ozjasz Goldberg” i nie pozwólcie więcej szubrawcom z Kahału na swoje gierki, bo oni są po to, aby odgrywać role i tylko udawać sprzeczki w mediach. Trzeba uważać, aby oni nie narzucili nam tego Goldberga na wodza rewolucji w Polsce. W ten sam sposób narzucono nam Piłsudskiego, który zlikwidował armię polską, a Żydom dał znaczne przywileje, obsadzając na wysokich stanowiskach. Nie chcemy u siebie w Polsce żydowskiej demokracji, ani żydowskiego liberalizmu, ani żydowskiego komunizmu, żydowskiego socjalizmu, ani żydowskiego marksizmu, ani żydowskiego totalitaryzmu i innych systemów. Ani w ogóle nie chcemy, żeby mniejszość narodowa zajmowała wszelkie stanowiska decyzyjne w naszym kraju i na świecie, a potem jeszcze wmawiała nam, że są dyskryminowani.

Z jakiej racji chcą władać światem?

Aha, to podobno obietnica od Boga. Niestety żadnych świadków tej obietnicy nie ma i nikt wam tyle nie da.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *