Czarne strony życiorysu kanclerz Angeli Merkel i Donalda Tuska

„Dziennik Gajowego Maruchy” podaje nazwisko Donalda Tuska jako wspólnego agenta NRD-owskiej STASI i PRL-owskiego SB. Nie ma na to dowodów pisemnych, jednak potwierdzają to byli funkcjonariusze STASI oraz SB.

Ważna książka na temat Angeli Merkel

Cała sprawa Donalda Tuska jako podwójnego agenta ma związek z książką R.G. Reuth oraz G. Lechmann „Pierwsze życie Angeli M.”, która jest poświęcona działalności Angeli Merkel w NRD. Autorzy książki twierdzą, iż pani kanclerz w 1981 roku była szefową wydziału agitacji i propagandy FJD oraz członkiem władz komisji zakładowej Akademii Nauk NRD.
Polityczni protektorzy Anegeli Merkel byli agentami STASI, którzy na terenie NRD tworzyli oddziały zachodnioniemieckiej partii CUD- macierzysta partia Merkel.
Jeśli Donald T. to naprawdę agent STASI oraz SB o pseudonimie „Oscar”, który aktywnie działał w „Solidarności” to powiązania nabyte w STASI mogą rzucać zupełnie inne światło na stosunki polityczne Anegeli Merkel i Donalda Tuska. Na chwilę obecną krążą na ten temat tylko domysły prasowe. Jednak w tej sprawie nie mają żadnych wątpliwości Działacze Wolnych Związków Zawodowych. Temat stosunków politycznych Merkel i Tuska powrócił ze zdwojoną siłą po wydaniu w Niemczech książki „Pierwsze życie Angeli M.” – która ukazała ciemne strony życia obecnej kanclerz.

Wielka mistyfikacja

Byli działacze STASI oraz FDJ R.G. Reuth oraz G. Lechmann tworzący na terenie byłej NRD oddziały oraz struktury CDU. Sytuacja ta przypomina lata 40 i 50 XX w. kiedy blisko 70% członków NSDAP- po całkowitej dezaktywacji jednostki, nie wzbudzając niepokoju u nikogo przystąpiło do odbudowy RFN czyli odbyła się całkowita mistyfikacja. Wg książki R.G. Reuth oraz G. Lechmann tak samo wygląda misja lustracyjna pastora Gaucka- obecnego prezydenta RFN.

Nie czysta gra Donalda

Wystarczy rzut oka na karierę Donalda, aby zobaczyć jego nieczyste intencje nie zgodne z polska racją stanu. Jednym z przykładów jego nieczystych intencji jest nie tylko „nocna zmiana” rządu Olszewskiej czy powołanie do życia Platformy Obywatelskiej, która rozprzedaje polski majątek, lecz także wasalne stosunki z Angelą M oraz cały kontekst sytuacji ze Smoleńskiem czyli strach przed Putinem.
Nie ma wątpliwości iż akta STASI są ukryte na Łubiance, tak aby odpowiednie osoby mogły dalej pociągać za polityczne sznurki.

W. Bukowski od kilku lat przekonuje, iż wszystkie przemiany, które zaszły na przełomie lat 80 i 90 -tych XX w. we wschodniej europie były nie tylko zaaranżowane, ale także wykonane wg ścisłych moskiewskich koncepcji „okrągłostołowych”. Dlatego też Jaruzelski i Kiszczak zostali ludźmi honoru. Natomiast Angela Merkele oraz pastor Gauck ukazali lepszy system wchodnioniemieckich FDJ,przez to niestety musiał zginąć Ceausescu. Natomiast Putin jak gdyby nic siedzi sobie dalej cyniczny i bezwzględny.
Niestety to czy Donald Tusk to były agent STASI tego można się tylko domyślać na podstawie relacji innych członków STASI. Informacja o agenturze Donalda Tuska w STASI oraz SB może zostać użyta przeciwko niemu.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *