RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Zakonnica ze zgromadzenia Misjonarek Miłosierdzia demaskuje oszustwo “Matki Teresy”

Zakonnica zgromadzenia Misjonarek Miłości ujawnia, że „Matka Teresa” (po lewej) spreparowała razem z JP2-Wojtyłą (po prawej) swoją neo-„kościelną” „świętość”.

Matka TeresaTak zwany neo-„papież” był zdesperowany żeby sfabrykować popularną postać w celu uzasadnienia istnienia neo-„kościelnej” sekty, więc neo-Watykan wymyślił fałszywy „cud” Teresy i odsunął lekarzy, pragnących ujawnić oszustwo, od zeznań przed neo-„kościelną” Komisją „beatyfikacyjną”.

Coraz więcej wychodzi na światło dzienne w sprawie oszustwa popełnionego przez neo-„kościół” w procesie beatyfikacyjnym sławnej „świętej” sekty neo-„kościoła”. Jedna z, zakonnic Teresy, Mary Johnson, wydała nową książkę pod tytułem „An Unquenchable Thirst” (Nienasycone pragnienie), w której opisuje oszustwo w szczegółach.

Znana w zgromadzeniu Misjonarek Miłości pod imieniem „siostra Donata”, Johnson, która została jedną z liderek zgromadzenia będącego skrzyżowaniem modernistycznego neo-„katolicyzmu” i pogańskiego hinduizmu, udowadnia w swojej książce, że Teresa była „kierowanym dziwolągiem”, który spreparował własną neo-„katolicką” „świętość” pod kierunkiem obłąkanego JP2-Wojtyły. Od czasu jej śmierci w 1997 roku wyłoniło się więcej informacji z czeluści życia duchowego Teresy a mianowicie jej „mroczne noce” duszy i jej poczucie nieobecności Boga.

Neo-„kościół” był tak zdesperowany w kwestii wyprodukowania popularnego „świętego” i obdarzenia sekty neo-„kościelnej” jakąś oczywistą legitymacją, że JP2-Wojtyła, po „załatwieniu” dla niej procesu beatyfikacyjnego w 1983 roku, zaakceptował lewy „cud”, który odrzucony był przez lekarzy odsuniętych z premedytacją od zeznań przed jej „beatyfikacją”.

(Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „Los Angeles Times”)

Ojcowie TRADITIO

Mateczka Tereska w roli księdzowej (kapłanicy?) udzielającej Eucharystii (raczej chodzi tu o żydomasońskie wafelki) swoim nowicjuszkom Misjonarek Miłości w siedzibie zgromadzenia w Kalkucie. Rok 1993.

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A255rcMTeresaCommunion.html

Matka Tereska

Mateczka Tereska na modlitwie do Mahatmy Gandhi’ego (świętego?)

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A154rcJPII-MotherTeresaGandhi.htm

Matka Teresa Time

Żydowski „TIME” zaklepał również „świętość” ogłaszając Mateczkę Tereskę „żyjącą świętą”. Również w synagodze?

Time Living Saints

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1112.htm

Tłum.: GREGORIUS

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nasa
“Dokument NASA ujawnia działania przeciw ludzkości poprzez mikrofale, chemtrails i mikropył!”

Chemtrails, mikrofale, mikropył, współpraca nazistów i NASA Chcielibyśmy porozmawiać o czymś, o czym dyskutowaliśmy jakiś czas temu, t.j. o znaczeniu dokumentu wojennego...

Zamknij