RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Złodziejskie Banki cdn.

Klient banku BGŻ stracił 42 tys. zł. Dodatkowo bank naliczył 1300 zł prowizji za złodziejski przelew.

Tomasz Kruse, przedsiębiorca z Miastka, w mgnieniu oka stracił ponad 42 tys. zł. Gotówkę z jego konta zabrałwirtualny włamywacz. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie, a okradziony klient banku BGŻ zażądał zwrotu pieniędzy, bo uważa, że strona internetowa nie była należycie zabezpieczona. W zamian dostał naliczenie odsetek i prawie 1500 zł prowizji, którą ma zapłacić za złodziejski przelew.

Złodziejskie Banki cdn.

Kruse kradzież pieniędzy zauważył w niedzielę 29 września. Najpierw jednak nie mógł się zalogować do swojego konta w banku BGŻ. 

- Pomyślałem, że to pewnie przerwa techniczna. Dopiero wieczorem udało mi się zalogować – opowiada. 

Jakież było jego zdziwienie gdy zauważył, że na koncie ma tylko 17 złotych, a w historii widoczne były „dziwne” przelewy. 8400 zł pobrano z konta prywatnego, a z dwóch kart kredytowych odpowiednio 14 500 zł i 19 150 zł…

 Źródło: Internet, różne


Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

Klient banku BGŻ stracił 42 tys. zł. Dodatkowo bank naliczył 1300 zł prowizji za złodziejski przelew.

Tomasz Kruse, przedsiębiorca z Miastka, w mgnieniu oka stracił ponad 42 tys. zł. Gotówkę z jego konta zabrał wirtualny włamywacz. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie, a okradziony klient banku BGŻ zażądał zwrotu pieniędzy, bo uważa, że strona internetowa nie była należycie zabezpieczona. W zamian dostał naliczenie odsetek i prawie 1500 zł prowizji, którą ma zapłacić za złodziejski przelew.

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zjazd Nadzwyczajny RACJA PL pod osłoną Policji!
RACJA PL: Sprzedajny poseł Cedzyński

23 września 2013 roku, przy obrazie Ustawy o partiach politycznych oraz kryminogennym naruszeniu zapisów Statutu RACJA PL, członkowie „Twojego Ruchu”...

Zamknij