RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Złodziejski Bank PEKAO S.A.

W ostatnim czasie w środkach masowego przekazu trwa ostra nagonka na tzw. parabanki.

W świetle wydarzeń jakie miały i mają miejsce /o czym za chwilę/,widać wyraźnie od kogo firmy finansowe uczą się oszustw i matactw! Otóż od banków właśnie!!!

Bank PKOStąd nagonka, bo banki nie lubią konkurencji w tych matactwach!!!

Oto żywe dowody: przez wiele lat bank PEKAO S.A. /dawniej ten z żubrem/,dzisiaj należący do makaroniarzy bezkarnie oszukiwał i okradał Eryka Kamińskiego/Antykleryk/ obywatela USA weterana Armii Amerykańskiej polskiego pochodzenia mieszkającego obecnie w Warszawie.

Gdy Ten zorientował się i zaczął walczyć o swoje pieniądze przywłaszczone nielegalnie bankowcy /czytaj oszuści/, wytoczyli ciężką artylerię przeciwko swojemu dawnemu klientowi i dobroczyńcy!!! Zamiast oddać przywłaszczone środki!!! Przyłapani na niedozwolonych transakcjach przewalutowania amerykańskich dolarów pochodzących z jego emerytury, naliczaniu podatków z księżyca i niczym nie uzasadnionych kosztów obywatelowi amerykańskiemu długo nie reagowali.

Wielokrotnie wzywał PEKAO S.A. do ich zwrotu wraz z odsetkami i wypłaceniem odszkodowania ale bez skutku. Eryk, jeździ po kraju organizując protesty przed placówkami banku. Podczas protestu podchodziło wiele osób, które się solidaryzowały i potwierdzały fakt prowadzenia oszukańczej polityki, matactw i uników odpowiedzialności. W wielu przypadkach jak   np. w Poznaniu ochroniarz banku brutalnie zaatakował Eryka z żądaniem opuszczenia PUBLICZNEGO MIEJSCA!!! Próbowali nasłać Policje, wezwali ochroniarzy z jednostek interwencyjnych żeby go przestraszyć szarpiąc go i ubliżając !!! Policja nie reagowała a przyglądała się temu zajściu biernie w asyście dyrekcji oddziału w Poznaniu przy ul. Paderewskiego/ Sieroca. Szefostwo banku pisemnie zażądało  zaprzestania protestów i zamknięcia strony internetowej grożąc mu sądem i odszkodowaniem za poniesione straty z uwagi na pomówienia. Sprawa trafiła do sądu w Warszawie i kancelarii w Nowym Yorku.

Demonstracja

W imię jakiego prawa bank ma czelność zabraniać ponoć w wolnym kraju takich działań, które są uzasadnione jawnym złodziejstwem!!! Takie prawo ma tylko sąd.

Zamiast zwrócić przywłaszczone pieniądze i przeprosić klienta – grożą!!! /odsyłam na str.internetową: www.eric-kaminski.com po szczegóły/oszukanych, okradzionych, zniszczonych psychicznie i fizycznie przez banki w Polsce jest wielu, którzy podczas pikiety przeprowadzonych w Warszawie, Poznaniu, Gorzowie Wlkp. Zgłosiło się do współpracy w ujawnieniu szwindli tego banku.

Luigi_LovaglioW „Super Expresie” z dnia 13 sierpnia br. nr 188 Luigi Lovaglio (http://pl.wikipedia.org/wiki/Luigi_Lovaglio) prezes złodziejskiego banku chwalił się że wypracowali w II kwartale zysk ok. 750 mln zł, to o 50% więcej niż w 2012 roku więcej niż zakładały to najbardziej optymistyczne prognozy. Gratulujemy prezesowi i pracownikom determinacji i pomysłowości. Już dzisiaj zacznijcie się bać albowiem Prokurator Generalny USA dobierze się wam wkrótce do waszej dupy.

Bank PEKAO S.A. jest jedynym bankiem, który ma podpisaną umowę z Departamentem Stanu USA na obsługę transakcji pomiędzy Polską a USA . Okradają obywateli USA i Kanady bo tacy się zgłosi podczas pikiety robi nam wstyd pod szyldem banku polskiego. Ta arogancja i szwindel jedno ma źródło…. nie wiem czemu ale zaleciało mi koszerna pizzą.

Kolejnym przykładem jest przypadek pana Leszka Kopczyńskiego, którego zniszczył bank PKO.BP, nie tylko materialnie i psychicznie ale także fizycznie.

Syn pana Leszka-Piotr nie wytrzymał nagonki tegoż banku i popełnił samobójstwo w wieku 31lat. Tu jak w przypadku Olewnika sejm powinien powołać komisję śledczą!!!

I cóż z tego, że niektórzy zostali skazani, skoro tzw. wymiar sprawiedliwości jest spolegliwy

wobec potężnych instytucji, za którymi stoją pieniądze, politycy i służby specjalne, jak na ironię nasze pieniądze!!!

Gołym okiem widać jak finanse trzymane przez obywateli na kontach są wykorzystywane

przeciwko tymże obywatelom. To jest państwo obywatelskie???!!!

Po proteście Eryka w Gorzowie Wlkp. z tego co nam wiadome przynajmniej jedna z

klientek z wychodzących z banku podczas pikiety zrezygnowała z usług PKO.S.A. i zamknęła rachunek, następni nosili się z tym zamiarem z uwagi na ujawnione matactwa.

Apelujemy do czytelników i obywateli SPRAWDZAJCIE stan swoich finansów w bankach, patrzcie im na ręce i nie pozwólcie by spotkało Was to samo, a od złodziei uciekajcie jak najdalej!!! Eryka Kamińskiego i Leszka Kopczyńskiego wspomóżmy w ich walce psychicznie i mentalnie dla nich to dużo znaczy, a my skorzystamy z ich walki, gdyż ONI przecierają szlak walki z zalegalizowanym złodziejstwem i oszustwem w tym kraju!!!!!!

 Czesława Król RACJA PL                                                             Gorzów Wlkp.

Napadnięty podczas demonstracji domagam się ujawnienia z imienia i nazwiska ochroniarza ?? Banku PEKAO S.A. przy ulicy Paderewskiego w Poznaniu, który naruszył moją nietykalność cielesną podczas mojej pikiety przed bankiem w dniu 14 sierpnia, 2013 roku między godziną 1100 a 1300. Ochroniarz, podczas  mojej pikiety wyszedł z Banku PEKAO S.A.?? i podszedł do mnie i słowami i gestami zabraniającymi mi pikietowania przed Bankiem na publicznym chodniku chwytał mnie za moją lewą dłoń próbując mnie usunąć z miejsca mojej pikiety.

Ja wyrwałem swoją dłoń z uścisku ochroniarzowi obawiając się dalszej napaści z jego strony i mówiłem mu, by mnie nie dotykał już więcej.

Imię i nazwisko jest potrzebne do opisania w  biuletynie partyjnym i także ewentualnym pozwie ochroniarza do sądu za pogwałcenie mojej nietykalności cielesnej, co zgłosiłem na poznańską Policję w trakcie mego legitymowania przez funkcjonariuszy Policji.

Eryk Kamiński                                                                                     Warszawa

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Krzysztof Jasiewicz
Polski naukowiec stracił prace – za mówienie prawdy o Żydach

Wyrazy uznania dla pana prof. Krzysztofa Jasiewicza za zdroworozsądkowe traktowanie kwestii żydowskiej. Potwierdza to obiegową teorię o współudziale w zbrodniach reżimu...

Zamknij