RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Zbrodniarze w Sejmie zatwierdzają kolejną ludobójczą ustawę. GMO to śmierć.

Listę zbrodniarzy 201 posłów PO i 28 posłów PSL oraz niez. 1, dołączyliśmy do artykułu zobacz, na kogo głosowałeś może to twój ulubiony poseł chce Cię zabić i twoją rodzinę za pieniądze Monsanto. 

Przed gmachem sejmu odbyła się demonstracja będąca protestu przeciwko głosowaniu nad wprowadzeniem ustawy o nasiennictwie dopuszczającą do obrotu nasiona modyfikowane genetycznie, za którym stoi amerykańskie lobby ponadnarodowy koncern Monsanto, który wsławił się na całym świecie zatruciem zasiewów o potem zgonami po spożyciu nasion genetycznie modyfikowanych oraz zwyrodnieniowych chorób nowo narodzonych dzieci, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule pt. „Monsanto Terror GMO na naszej stronie.

Nasze dzieci nie są królikami doświadczalnymi pogrobowców nazistów. Precz z sejmowymi zbrodniarzami. Ludobójstwo idzie pełną parą. W załączeniu lista sejmowych zbrodniarzy z PO i PSL w PDF. Najpierw ustawa o szczepieniach a teraz o nasiennictwie.

 Jak długo naród polski i wszystkie narody świata mają znosić lobby złodziei, morderców i psychopatów.

 

Co się dzieje z ludźmi będącymi u steru władzy? Kim są te parszywe pomioty? Musimy zdecydowanie stawić czoła tej ludobójczej klice oszołomów, tych duchowych trupów, tych półmózgów.

Tylko mamona i mamona. Przyjdzie na Was kres, żebyście potem nie płakali i nie prosili Pana Boga o litość, bo litości dla Was nie będzie. Naród Was rozliczy, katolickich obłudników.

W odpowiedzi na internetowe wezwanie załączyliśmy pełną listę nazwisk posłów-osłów głosujących za wprowadzeniem nasion modyfikowanych genetycznie, wyślemy do opublikowania na Nowym Ekranie do publicznej wiadomości i pobrania. Zaczniemy ich indywidualnie prześwietlać. Apelujemy do rodzin tych psychopatów, aby na nich wpłynęły, a jeżeli to nie poskutkuje, całkowicie odsunęły się od tych morderców w białych rękawiczkach, krawaciarzy . Wrzućcie to na portale społecznościowe żeby uświadomić pozostałych co sie dzieje.

GMO to śmierć milionów niewinnych istot. Kim trzeba być, jaką wredną kanalią i pustakiem, aby dla mamony stać się wielokrotnym mordercą z zimną krwią. W niedziele biegną do kościoła i przyjmują ciało Chrystusa, kanalie

 Ludzie, kim Wy jesteście? Czy jesteście ludźmi, czy już tylko pomyłką Boga i brakującym ogniwem w teorii Darwina?

Oddać ich pod sąd za wprowadzenie ludobójczych ustaw o nasiennictwie i szczepieniach łamiacych Konstytucje RP. Posłowie są zamieszani w kryminalny wątek poprzez głosowanie, które wykazuje, że razem z Monsanto lobbują za zabijaniem i truciem własnego społeczeństwa. Popatrzmy w ich życiorysy skąd się takie kanalie wzięły, kto ich nasłał ile im zapłacono.

Zapłacicie za to kanalie wykrzykiwali w kierunku sejmowego gmachu manifestanci.

Źródło: Internet Nowy Ekran

http://katerina.nowyekran.pl/post/79545,zbrodniarze-w-sejmie-zatwierdzaja-kolejna-ludobojcza-ustawe-gmo-to-smierc

W dniu 16 grudnia (zaraz po manifestacji pod Zachętą) miał miejsce przed pałacem prezydenckim kolejny protest przeciwko GMO, przeciwko podpisywaniu przez Prezydenta RP ustawy o nasiennictwie. W proteście wzięła udział również reprezentacja RACJA PL z Warszawy na czele z Tomaszem Bazalińskim oraz Wojciechem Perzyną, a z Gdyni Ziemowit Bujko z działaczami RACJA PL  

Złożyli również swoje podpisy pod petycją do Prezydenta. Gwoli ciekawości byli tam też posłowie Ruchu Palikota (zresztą jedyni parlamentarzyści, którzy się tam pojawili, podczas naszej tam obecności).

Źródło: Ziemowit Bujko wiceprzewodniczący RACJA PL

Do pobrania:

Polskie-produkty-zawierające-GMO.pdf

Glos-do-ustawy-o-nasiennictwie_25_34.pdf

RACJA-Weto-GMO-.pdf

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Boze_tu_jestem
Sezon na leszcza, czyli jak oskubać społeczeństwo na “szczepionkę”

Sezon zimowy, a więc należy się spodziewać wzrostu zachorowań na tzw. zespoły grypowe. Przeczytaj zanim Cię państwo oskubie z twoich...

Zamknij