RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Warmińsko-Mazurska RACJA PL

Spotkanie z jubilatami, członkami RACJA PL, wręczenie odznaczeń z okazji 10- lecia partii

W dniu 05.01.br. w siedzibie Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w obecności przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Krzysztofa Stawickiego, Ryszard Dąbrowski przewodniczący Zarządu Krajowego RACJA PL, wręczył odznaczenia sześciu członkom, którzy tworzyli struktury na Warmii. Organizacja wojewódzka otrzymała z rąk przewodniczącego swoją flagę, która będzie zamocowana przed wejściem do siedziby Zarządu Wojewódzkiego wzorem innych organizacji wojewódzkich. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze omówiono obecną sytuacje gospodarczą i polityczną w kraju oraz możliwości współpracy z organizacjami wojewódzkimi i społecznymi w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych. Na zakończenie przewodniczący złożył wszystkim odznaczonym podziękowanie za włożony trud w krzewieniu idei rozdziału Państwa od Kościoła lewicowych poglądów, liberalnego światopoglądy idee te są sztandarowymi hasłami głoszonymi od powstania partii oraz przeciwstawienie się indoktrynacji młodzieży szkolnej przez zdeprawowanych przedstawicieli zbrodniczej organizacji, którą jest Kościół rzymsko katolicki.

Na spotkaniu zostały ustalone najważniejsze kwestie dotyczące wzmocnienia medialnego przekazu głoszonych idei, jakim jest propagowanie we własnych niezależnych mediach, sposoby kolportażu biuletynu partyjnego „Masz Rację” wzmocnienie tworzonej TV RACJA za pomocą, których prezentujemy swoje odmienne stanowisko wobec mediów głównego nurtu oraz pozyskanie wsparcia finansowego wśród naszych członków i sympatyków o które zabiegamy usilnie.

 

Źródło: Redakcja „ Masz Rację”

 

Lista odznaczonych odznaką 10-lecia RACJA PL Warmińsko –Mazurska RACJA PL

 

  1. Józef Iglewski
  2. Władysław Orzeł
  3. Adam Walnik
  4. Witold Tumelis
  5. Teresa Tumelis
  6. Jerzy Mizura

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
książka ikona piotr kotarbiński
W siedzibie Kujawsko –Pomorskiej RACJA PL „Spotkanie z Historią”.

Spotkanie z autorem książki "Symbol a Masoneria" - Piotrem Kabacińskim W dniu 05 stycznia br. – odbyło się  spotkanie  w...

Zamknij