RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

W Chinach staruszce zaczęły rosnąć rogi, może to córka Lucyfera

Do dziwnego przypadku medycznego doszło w Chinach. Pewnej wiekowej kobiecie, bo liczącej sobie 101 lat, zaczęły rosnąć rogi. Jeden z nich bardzo przypomina róg jaki rośnie na czaszce kozy.

Staruszka z Chin to Zhang Ruifang, liczy sobie podobno 101 wiosen i mieszka w prowincji Henan. Jak twierdzi róg zaczął jej rosnąć około rok temu. Ostatnio zaczął się pojawiać również umiejscowiony symetrycznie drugi róg, który jednak ledwo wystaje.

Członkowie rodziny są bardzo zaskoczeni rozwojem wypadków i początkowo nie uznali narośli na czole babci, jako coś dziwacznego. Ich uwagę zwróciło to dopiero później. Oczywiście medycy nie nazywają tej narośli rogami, ale trudno tego tak nie określać, gdyż podobieństwo jest uderzające.

Rogi powstają za pomocą tego samego białka, które powoduje rośnięcie paznokci. Być może babcia uzyskała jakąś manipulację genetyczną powodującą, że zrogowacenie naskórka następuje w nietypowym miejscu.

Babka

Źródło: Internet, różne

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1256398/Chinese-grandmother-grows-devil-…

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jezus
Święta,Święta i po Świętach

Czy katolicy w Polsce wiedzą co świętują w dniu 25.12 2013 roku, kolejne zmartwychwstanie słońca, bynajmniej nie narodziny Jezusa którego...

Zamknij