RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

TV RACJA : Mamy swoją telewizję

Szanowni członkowie, sympatycy Racji PL, czytelnicy Faktów i Mitów nasi wyborcy, pragnę Was wszystkich poinformować że po wielu trudach oprócz naszego Biuletynu „Nasza Racja” zaczęła dziać z dniem 31.03.12 nasza telewizja. Pierwsze relacje będą z manifestacji „Dzień Ateisty” organizowane przez RACJĘ PL i Towarzystwo Krzewienia Kultury Świeckiej na Starym Rynku oraz „Forum Ruchu Młodych” w Poznaniu organizowane przez RUCH Palikota. W miarę rozwoju podejmiemy się rejestracji drażliwych i kompromitujących wydarzeń, których nie pokazuje telewizja publiczna. Szykujemy się na 1 Maja, Kongres odbędzie o godzinie 11:00 w Warszawie w Sali Kongresowej i pochód , który ruszy spod Pałacu Kultury po Kongresie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o zapisywanie się w biurach Racji na terenie kraju dla uczestników z poza Warszawy, dane kontaktowe zamieszczamy w Faktach i Mitach lub w każdym biurze posła RUCHU Palikota. Darmowy transport zapewniają posłowie RUCHU. Na miejscu szereg atrakcji i niespodzianki dla uczestników pochodu zapewniają organizatorzy. Z Poznania wyruszy autokar z członkami i sympatykami RACJI PL mamy 52 wolne miejsca.

W tym uroczystym dniu zwracam się do wszystkich o finansowe wsparcie naszych działań. Szukamy dziennikarzy telewizyjnych i prasowych dla naszej redakcji Biuletynu Nasza Racja i TV RACJA o lewicowych poglądach. Prosimy na poniższy adres wysyłać materiały do publikacji. Zgłoszenia przyjmujemy w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 17:30 do 19:00 w Poznaniu ul. Wrocławska 9/5, tel./fax. 61 855 3003. Prześlij swoje CV ze zdjęciem na e-mail: r.dabrowski@racjapl.org

Przewodniczący RACJI PL Ryszard Dąbrowski

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
ruch_mlodych
FORUM RUCHU MŁODYCH w Poznaniu

31 marca 2012 r. w sali Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznański odbyło się Forum Ruchu Młodych. 

Forum...

Zamknij