RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Smaczne i zdrowe odpadki poubojowe Boliwia: Bankructwo McDonald’s

Po 14 latach obecności w tym południowoamerykańskim kraju, McDonald’s zamyka swoje „restauracje”. Pomimo wszystkich kampanii reklamowych, fast-foodowa korporacja jest zmuszona zamknąć osiem ostatnich lokali w trzech największych miastach Boliwii: La Paz, Cochabamba i Santa Cruz de la Sierra.

McDonald_KlownBoliwia będzie pierwszym krajem Ameryki Południowej pozbawionym wątpliwej przyjemności goszczenia McDonald’s i pierwszym na świecie, gdzie korporacja zamyka swój oddział po 10 latach przynoszenia strat.

Wpływ tego faktu na „menedżerów kreatywnych” był „tak silny”, że powstał film dokumentalny Dlaczego McDonald’s zawiódł w Boliwii, w którym szefowie amerykańskiej fundacji (mylnie nazywanej spółką) McDonald’s próbują wyjaśnić, dlaczego Boliwijczycy wolą „las empanadas” (rodzaj tradycyjnych pierogów z nadzieniem).

Wywiady z kucharzami, socjologami, dietetykami i historykami prowadzą do jakże zaskakujących i niespodziewanych wniosków: w hamburgerach Boliwijczykom nie podoba się dosłownie wszystko. W ich kulturze dobre jedzenie musi być najwyższej jakości i przygotowane niezwykle starannie.

Film kończy się słowami, które z pewnością są szokujące dla piewców globalizmu i „american way of life”: fast food po prostu nie pasuje do Boliwijczyków.

Mozg_Kurczaka

Ciągle apelujemy do naszych rodaków w Polsce o większą dbałość w przygotowaniu jedzenia do spożycia ze zdrowych produktów i zaprzestania wspierania syfiarni pod naszym dachem, której celem jest zdegradowanie naszego organizmu i produkcja grubasów ograniczonych umysłowo i fizycznie.

Na zdjęciu  mózg kurczaka na ciepło w cieście Babuni w jadłodajni KFC pycha nie, znaleziony przez Ibrahima Langoo. I ty możesz zostać szczęściarzem i znaleźć dowolne części zmielonych śmierdzących odpadów poubojowych w promocyjnej cenie tylko zawitaj do KFC.

Opracowanie pod redakcją „ Nasza Racja”

Źródło: Internet, różne

(na podst. http://notiziefresche.info/bolivia-mcdonalds-chiude-tutto-per-disinteresse-clienti_post-144766/ opr. M.P.)

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4729393/Finger-Lickin-Bad.html

 

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Postac_Z_Filmu
Ostrzeżenie!!!

Książka zawiera ogromną dawkę prowokujących informacji. Proszę więc, nie kontynuuj czytania, jeśli jesteś zależny od twojego obecnego systemu wierzeń albo...

Zamknij