RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Sekrety komunizmu

The Secret Behind  Communism

Długo oczekiwana książka Sekrety Komunizmu napisana przez Dr David Duke

Sekrety Komunizmu

Książka ta  zawiera także pisma Aleksandra Sołżenicyna, Frank Britton i innych. To jest najważniejsza praca dotycząca  rasistowskich mordów, pochodzenia etnicznego przywódców rewolucji rosyjskiej i najbardziej morderczego Holocaustu w historii ludzkości: sowiecki komunizm i jego macki, który rozprzestrzenił się na całym świecie. Szacuje się, że ponad 30 milionów, a może niezliczone miliony więcej, zginęli w Holokauście, które komunizm stworzył za pieniądze żydowskiej światowej finansjery.

Opowiada o milionach ludzi, którzy cierpieli w gułagach aż do ukraińskiego Wielkiego Głodu oraz rzeź milionów Rosjan, narodów Wschodniej i Europy Środkowej – Żydowski Holocaust bolszewików jest jednym z największych ludobójstwa w historii ludzkości,  mających  krew na  rękach żydowskich komunistów, jego twórcy planowali  mord całych narodów, które skazywali na niewypowiedziane cierpienie oraz wytracenie  prawie połowy ludności świata.

Ta książka rozrywa zasłony milczenia, które zostały umieszczone w celu ukrycia jednego, dedykowanego, fanatyka i morderczą grupę etniczną, która powstała żebyi kontrolować najpierw Rosje a potem cały świat co Winston Churchill nazwał, ” spiskiem dla obalenia cywilizacji”, zawiera 288 stron, twarda oprawa, kolorowy, laminowany obwolucie.

Autor: Dawid Duke

http://www.davidduke.com/?p=40463

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Herb Ślaska
Volksdeutsche, kolaborant, miejscowy demagog Burmistrz Zdzieszowic chce autonomii Śląska

Szanowni Ślązacy nie słuchajcie tych przewrotnych argumentów w których kolaborant sonduje Wasze poglądy obserwując czy dacie się nabrać na te...

Zamknij