RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ

W lutym 2000 roku naukowiec z Madrytu oznajmił że wraz z kolegami udało się mu zniszczyć nieuleczalne guzy mózgu u szczurów poprzez wstrzykiwanie im THC (TetraHydroCananabinol), aktywnego składnika marihuany, wynik tych badań opublikował magazyn „Nature Cancer Review”.

Jest bardzo prawdopodobne, że nie słyszeliście o tych badaniach, podobnie jak o wcześniejszych.
Wielu rządom udawało się je ukryć przez 30 lat. Badania przeprowadzone przez Manuela Guzmana z Madrytu wykazały, że kannabinoidy, aktywne składniki marihuany, upośledzają rozwój guzów u zwierząt w laboratoriach poprzez zmienianie kluczowych dróg, jakimi dociera sygnał do komórek, co skutkuje bezpośrednim zatrzymaniem wzrostu i śmiercią komórek rakowych. Te badania wykazały ponadto, że kannabinoidy upośledzają angiogenezę, i są dobrze przyswajalne przez organizm i że nie wywołują toksycznych skutków tak jak konwencjonalna chemioterapia. Jak twierdzi neurolog dr Ethan Russo badania Guzmana były bardzo ważne, ponieważ komórki rakowe stają się nieśmiertelne i nie odbierają sygnałów nakazujących zatrzymanie wzrostu oraz obumierania. Innym sposobem obumierania guza jest wysyłanie sygnałów wywołujących angiogenezę, czyli rozwój naczyń włoskowatych. Kannabinoidy wyłączają także te sygnały. Zwykle każda wiadomość sugerująca możliwość wyleczenia raka jest opatrywana nagłówkiem mówiącym o cudownym lekarstwie, bez względu na to jak byłaby nie realna.

Jeśli chodzi o” Marihuanę”, nie oczekujcie żadnego zainteresowania ze strony oficjalnych mediów. Wiadomości na temat odkrycia praktycznie nikt nie rozpowszechniał, przełom nastąpił 29 lutego 2000 roku, gdy agencja UPI opublikowała doniesienia o tym artykule.

New York, The Times, Washington Post i Los Angeles Times zignorowały te wiadomości, mimo iż jej wartość wydaje się być bezcenna, ponieważ dotyczy substancji, która występuje naturalnie w przyrodzie i niszczy śmiertelne guzy mózgu, (w tym leży problem że koncerny farmaceutyczne nie mają monopolu na produkcję, a ponad to jest to tanie naturalne lekarstwo a nie trucizna nazywana lekarstwem za odpowiednio wysoką cenę). Poprzednie badania wskazują że marihuana może być skuteczna w walce z rakiem, a przeprowadzono je w roku 1974. Wtedy to badacze z Kolegium Medycznego w Wirginii mieli na zlecenie Narodowych Instytutów Zdrowia znaleźć dowody na potwierdzenie tezy, że marihuana uszkadza system odpornościowy, ale odkryli coś przeciwnego – THC spowalnia rozwój trzech rodzajów raka u myszy, raka płuc, raka piersi i białaczki na tle wirusowym.

DEA (Drug Enforcement Administration – amerykańska rządowa agencja do wdrożenia i legalnego obrotu lekarstw, m.in. i do walki z narkotykami, utworzona w 1970 roku, jej zadaniem jest egzekwowanie prawa zawartego w Controlled Substances Act z 1970 roku. Jest ona także odpowiedzialna za sprawy narkotykowe związane z USA i odbywające się poza granicami kraju. Szybko wstrzymała badania w Wirginii i wszelkie dalsze badania nad marihuaną w kontekście walki z rakiem, poinformował Jack Herer, który opisał te zdarzenia w książce „The Emperor Werars No Clothes” (Cesarz jest nagi). W roku 1976 Gerald Ford wstrzymał wszystkie publiczne badania nad marihuaną i przyznał wyłączne prawa do badania koncernom farmaceutycznym, które bezskutecznie próbowały wytworzyć syntetyczną formę THC, która dawałaby pożądany skutek leczniczy bez wywołania poczucia odlotu. W roku 1983 rząd Reagana/Busha przekonywał amerykańskie uniwersytety i instytuty badawcze do zniszczenia całego dorobku pracy nad marihuaną z lat 1966-1976, wliczając w to zbiory przechowywane w bibliotekach, mówi Herer – wiemy, że od tamtego czasu zniknęły potężne zasoby informacji.

29 lutego 2001 roku „San Antonio Current” wydrukował artykuł Raymonda Cushinga zatytułowany: „Pot Shrinks Tumors; government knew In 74” ( Gandzia zwalcza raka-rząd wiedział o tym od 1974 roku), który dokładnie opisywał proces zatajania informacji o leczniczym działaniu marihuany przez rząd i media. Według Cushinga aż trudno uwierzyć, że fakt, iż marihuana może leczyć raka, był zatajany przez 30 lat. Zręcznie podsumował swój artykuł pisząc „Miliony osób umarły bolesną śmiercią i w wielu przypadkach rodziny wydawały swoje wszystkie oszczędności na niebezpieczne, toksyczne i drogie lekarstwa”. Teraz zaczynamy uświadamiać sobie że w sytuacji gdy marihuana nie zabiła ani jednej osoby, jej delegalizacja zabiła ich miliony.

Tak, jesteś niewolnikiem masz pracować za byle jakie wynagrodzenie zjadać podłe żarcie, leczyć się toksycznymi lekarstwami, ciągle pożyczać w banku, płacić ubezpieczenie i podatki, dawać na tacę i nie waż się dożyć do emerytury, a to wszystko fundują ci wybrańcy, którym powierzyłeś odpowiedzialność za losy swojego kraju i rodziny. Za cztery lata następna runda, pamiętaj bądź na ringu, nieobecni oddają walkę walkowerem. I to wszystko fundujecie sobie za Wasze pieniądze. Do usłyszenia wkrótce, pozdrawiam wszystkich wasza „GANDZIA”.

(Źródło: Tony Isaacs: – Marijuana Benefits Cancer: Two Studies You Probaly Never Read.
About: 20 września 2010 r. http://www.naturalnews.com/029780_marijuana_cancer.html )

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
sejm
List otwarty: S. Błąkała do Ewy Kopacz

Pani Ewa Kopacz Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Ul. Wiejska 4/6/8 00 – 902   WARSZAWA   LIST OTWARTY   Szanowna...

Zamknij