RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

RZECZPOSPOLITA ANALNA

Pederaści po udanym zainstalowaniu Roberta Biedronia w Słupskim Ratuszu mają rozbudzone apetyty. Kombinują jak przemycić społeczeństwu kandydaturę mniejszości seksualnej na urząd Prezydenta RP sondują jego szanse.

Roberta Biedronia poznałem przy okazji wyborów do KneSejmu w 2011 roku na spotkaniu wyborczym z kandydatem pod Słupskim Ratuszem. Kiedy Biedroń agitował został ukarany mandatem przez Straż Miejską za zakłócanie porządku publicznego a ówczesny Prezydent wykrzykiwał z okna swojego gabinetu do strażników żeby go siłą usunęli z pod ratusza. Straż wlepiła mu mandat a manifestacja się rozeszła sama i nie było podstawy jego zatrzymania i rozpędzenia demonstrantów przez policję.

Biedroń był bohaterem kilku artykułów i wywiadów, to sympatyczny pederasta żydowskiego pochodzenia. Wygrał w wyborach samorządowych i został pierwszym w historii pederastą, który nie kryje się ze swoją orientacją seksualną.

Pederasta Biedroń

Mendia żydowskie i TelAvizje zgotowały mu ostentacyjne powitanie i wykreowały ciepły wizerunek dobrego gospodarza, co przekonało wielu przeciwników stosunków analnych do Prezydenta i gremialnie ruszyli składać przysięgę małżeńską w jego obecności i robić zdjęcia jak z misiem w Zakopanem, co musi budzić rozmaite komentarze i niesmak. Z tego, co wiemy prezydent Biedroń nie przemęcza się pracą i ciągle jest w rozjazdach biorąc delegacje na koszt mieszkańców pokazując się na różnych pedofilskich spędach. TelAvizje stają na głowie żeby nie zalatywało gównem i czosnkiem.

Biedroń żyd

Mieliśmy obiekcje, co do wyników wyborów czy nie zostały zmanipulowane, ale miejscowe malinowe nosy wysiadujące pod monopolowy mówią, że walka była uczciwa i sami poszli na wybory, bo już mieli dosyć poprzedniego władyki miasta za przekręty z kasą. Wątpimy czy można dać wiarę będących na ciągłym gazie malinowcom. Póki nie można tego sprawdzić podejrzewamy manipulację w celu zrobienia wyłomu w świadomości i złamania zasad moralnych, jakim posługują się nasi rodacy.

ElektrowniaZe środowiskami pedofilskimi spotykaliśmy się wielokrotnie, jako kandydaci do KneSejmu  mamy mieszane uczucia, co do normalności ich zachowania i nijak nie możemy zaakceptować odbiegającego od standardowych zasad moralnych wypracowanych przez tysiące lat naszej Ario-Słowiańskiej cywilizacji. Homoseksualizm to droga do donikąd, to unicestwienie i degradacja Rodu i Narodu.

Program depopulacji i zwyrodnienia kolejnych następców, którzy umrą bezpotomnie. W naszej białej cywilizacji naczelną zasadą jest przekazanie życia i spłodzenia zdrowego potomstwa. Złamanie tych zasad prowadzi do zwyrodnienia i samozagłady. Żydów Lewici nie szanują, bo kiedy zrobią swoje zostaną unicestwieni żeby nie mieszali w ekspansji obcych i kolonizacji planety. Ta łajdacka populacja została stworzona do pomocy przez obcą cywilizacje.

 

Nie od dziś wiadomo ze pederastia mieści się w kategoriach chorób psychicznych, co niewątpliwie eliminuje takich waginosceptycznych kandydatów na stanowisko Prezydenta Katolandu, w którym rządzi satanistyczna pedofilska sekta za zasłoną religii.

Teraz pedofile i pederaści ruszyli do zmasowanego ataku po ciężkiej wstępnej pracy, jaką wykonali na wartości moralne żeby zniszczyć białą rasę dodając do istniejących programów ludobójstwa zmianę orientacji seksualnej.

Gender

Pisaliśmy już, że nasze społeczeństwo to gromada zidiociałych katolickich ignorantów, których ogłupili nauką i religijną indoktrynacją od dziecka przestali logicznie myśleć, więc najpierw pederasta na najwyższy urząd a potem legalizacja małżeństw jednopłciowych wychowanie dzieci na odmieńców z psychicznym odchyłami a w kolejności legalizacja kazirodztwa, pederastii. Ale na tym nie koniec, bo w kolejności czekają wielbiciele kóz i owiec oraz owczarków Alzackich na legalizacje zoofilii. Pozdrawiamy Juhasów z Podhala, bo wtedy będziecie mogli legalnie kopulować z owcami w szałasach i nie narzekajcie, że nie umieją gotować.

SONY DSC

Za pięćdziesiąt lat nie spotkasz w Katolandzie żadnego normalnego człowieka heteroseksualnego chcącego mieć potomstwo z kobietą, bo to obciach a sąsiedzi wezmą cię na języki. Homoseksualizm stał się modny wciskają się wszędzie na chama i tak ogłupili, że heteroseksualni bronią zdeprawowanych jak niepodległości. Program depopulacji jest zapuszczony i działa powoli, ale skutecznie oprócz innych programów ludobójstwa, o których pisaliśmy, ale tępy naród tego nie pojmuje. Pozdrawiamy wszystkich psychicznie chorych, którzy nie odróżniają bawialni od szamba i życzymy wam stosunkowo owocnej nocy i seksu do białej kości. Jak rozpoznać homusia na plaży nudystów ma obsrane pięty?

Redakcja RACJA Słowiańska

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stop okupacji
Rzeczywista walka o władzę to eliminacja przeciwnika

Nasze nadzieje, a przerażenie żydów, budzi rosnąca potęga Rosji, jej zdecydowane NIE dla syjonistycznego, zbrodniczego światowego imperializmu. Po dojściu do...

Zamknij