RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

RACJA SŁOWIAŃSKA

Racja_Slowianska

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy. Po wielu trudach oddajemy do państwa dyspozycji nasz Biuletyn, „RACJA SŁOWIAŃSKA”, który będzie wydawany, co miesięcznie w każdy ostatni dzień miesiąca. Na stronie partyjnej RACJA PL będzie dostępna wersja elektroniczna. Dostępna jest też wersja gazetowa, ale nie za Bóg zapłać, a raczej, co łaska.

Ryszard Dąbrowski

Środki będą zbierane przez upoważnionych i oznakowanych naszych członków w miastach wojewódzkich z przeznaczeniem na cele partyjne. Prosimy o wsparcie finansowe i logistyczne, za co z góry dziękuje. Przyjmujemy też abonament z wysyłką pod wskazany adres. Myślę, że wielu niezależnych dziennikarzy wyrazi chęć współpracy z nami, których już dzisiaj pragnę zaprosić, co pozwoli nam na podniesienie poziomu naszej partyjnej gazety, którą z czasem przekształcimy w poczytny dziennik społeczno polityczny, czyli polską gazetę dla polaków. RACJA SŁOWIAŃSKA może się stać twoją ulubioną gazetą.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc wszystkich wspierających naszą inicjatywę.

Ryszard Dąbrowski

Przewodniczący RACJA PL

Pobierz biuletyn: biuletyn1

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Maria Szyszkowska
Maria Szyszkowska – (filozof lewicowy i marksistowski, libertyn, komunistka, marksistka, nihilistka, wybitna żydowska intelektualistka; Rada Programowo-Naukowa Wolnomularz Polski)

Sztandar Młodych (11.IX.95) doniósł, że ks. Zbigniew Trzaskowski na spotkaniu z Forum Kobiet Katolickich podał, że w Warszawie jest loża...

Zamknij