RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

RACJA PL: Prokuratura wszczęła dochodzenie.

Przesłuchanie w sprawie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez członków Rady Krajowej ,fałszowania dokumentacji partyjnej. W piątek 10.01.14 r. został przesłuchany przewodniczący RACJA PL Ryszard Dąbrowski na komisariacie w Warszawie ul Wilcza 21. Prokuratura Rejonowa  w Warszawie rozpoczęła przesłuchania światków i oskarżonych w tym posła Jana Cedzyńskiego. Na zdjęci Ryszard Dąbrowski w chwilę po złożeniu zeznań. Zanosi się na długi i trudny proces z udziałem byłych już władz najwyższych RACJA PL i posła. Równocześnie toczy się postępowanie w Sądzie Okręgowym Rejestrowym w Warszawie.

Ryszard Dąbrowski RacjaPrzewodniczącego Andrzej Rozenek rzecznik  Janusza Palikota nazwał  go pieniaczem. Spytaliśmy przewodniczącego jak skomentuje jego wypowiedź. To niefortunne porównanie uważam, że Andrzej nie  do końca zna jego znaczenie. Doradzam mu żeby zapoznał się z definicją, co ono właściwie znaczy. Kiedy Andrzej zmyśla i ochrania oszusta Palikota wysługują się za judaszowe srebrniki nigdy tego nie komentowaliśmy, ale odnosimy wrażenie, że stracił już samokontrolę i władza uderzyła mu do głowy albo puściły mu nerwy. Bardzo sobie ceniliśmy z nim współpracę i znajomość, ale zrobił z siebie sługusa i lokaja Palikota.

Przydałoby się trochę samokrytyki. Sam składał przysięgę w dniu wyborczym, że nie będzie szkodził swoim wyborcom tak jak reszta jego kolegów sprzeniewierzyła się tej przysiędze, można sobie przypomnieć jej słowa zerżnięte z tekstu przygotowanego przez RACJA PL. Przytoczę tu słowa kolegi Andrzeja, Edwarda Wyroby, które oddają obraz sytuacji w partii TWÓJ RUCH i roli samego Andrzeja Rozenka. „Jeżeli chciało się wsparcia dla „Palikociarni”, spadającej w politycznych sondażach na łeb na szyję, trzeba było uczciwie siąść do stołu i… rozmawiać, byliśmy na to gotowi”  warunek był jeden, rozliczyć wybory i ustalić ramy współpracy, a nie szukać poza statutowych układów z tchórzami, zdrajcami i politycznymi, awanturnikami, którzy pociągną was w polityczny niebyt!

Nie trzeba  teraz  ronić łez nad losem politycznego tworu, który z mocy prawa – dzięki jednemu podpisowi, jaki złożyła osoba nie posiadająca statutowej legitymacji do reprezentowania RACJA PL na zewnątrz, brak  Uchwały Rady Krajowej, notabene ze sfałszowanym podpisem posła Cedzyńskiego, sygnowana jest Umowa z RUCHEM Palikota podpisał ją podając się za przewodniczącego RACJA PL, którym nie był – może zostać poza sceną polityczną tego chorego kraju, w którym dziecko pytające ojca o „… zawód, w którym można bezkarnie kraść, oszukiwać i trwonić dobro narodowe, nie swoje pieniądze”, zawsze usłyszy w odpowiedzi – „… poseł”.

A, że dla TWÓJ RUCH to okres trudny, życzymy umiaru w głoszeniu głupich teorii i… lodu na rozpalone czoła. Bo, że będzie bolało – wiemy! Wszyscy którzy nie szanowali RACJA PL już zapłacili za swoją głupotę, a wy jesteście następni w kolejności. Jeszcze nie dorośliście do wielkiej polityki z tą zbieraniną odpadków politycznych pójdziecie na dno. A szkoda można było zagrać o władze, ale nie z prof. Hartmanem, Siwcem i Kwaśniewskim w tle. Spolonizowanych Żydów już wszyscy mają po dziurki w nosie. Odegrali już swoje destrukcyjne role wyznaczone przez Loże Masońskie i niech  pakują walizki, bo upadek będzie bolesny.

Redakcja „RACJA SŁOWIAŃSKA”


2 komentarzy
  1. Cos mało komentarzy w tym waszym piśmie. Ale trzymam kciuki, bo te trzy nazwiska juz narobiły dosyć szkody na fimanencie politycznych rozgrywek. Może czas nadejdzie , że3 oszustów p[owysyłamy do gułagówi niech odpracują zagrabione majątki, A dlaczego o tym politycznym przekrecie tak mało pisza tefałeny i inne media. Przeciez to kompromitacja dla palikociarzy.

  2. To słuszne spostrzeżenie chronią ich media do spółki z prokuraturą, policją,
    opłacają to wszystko z zagrabionych państwowych pieniędzy, a kościołowi płacą daninę za święty spokój.

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
RACJA PL
Joanna Senyszyn i RACJA PL: Spotkanie Noworoczne w Wadowicach

Z Joanną Senyszyn spotkaliśmy się w piękny mroźny sobotni wieczór 18-01-2014 r. Członkowie władz wojewódzkich Małopolski wraz z przewodniczącym RACJA...

Zamknij