RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

RACJA PL: Gorzów Wielkopolski

W dniu 30.11.2013 w Gorzowie odbył się zjazd „Twój Ruch”. Wybory na przewodniczącego wygrał Jacek Bachalski! Nie byłoby to nic, ani dziwnego, ani zastanawiającego gdyby nie….no właśnie gdyby nie to mianowicie: Bachalski to głęboka RACJA PL- Gorzów Wielkopolskiprawica ale z kasą/swego czasu kandydował na urząd prezydenta Gorzowa, nie szczędząc prezydentowi pomówień i oszczerstw wszelkiego kalibru/, próbował również szczęścia z SLD jako kandydat na prezydenta w Poznaniu!!! Nagle stał się lewicowcem? Otóż okazuje się, że wygrał te wybory pokonując, jak myślicie kogo? Ano, kontrkandydatem był nie kto inny jak Marcin Targowicki, były członek RACJA PL! Zastanawia mnie to, dlaczego Marcin przedstawił się jako członek RACJA PL, skoro na tzw. kongresie zwołanym przez członków partii Janusza Palikota – Twój Ruch, w dniu 23 listopada 2013 roku, którzy zdradzając ideały oraz członków swojej Partii macierzystej chcieli oddać w niewolę RACJA PL.  Statut RACJA PL tego zabrania , a on ma trudności żeby to zrozumieć.

Kolego Marcinie, z całym szacunkiem już nie jesteś członkiem RACJA PL, dlatego proszę cię byś nie wycierał nią buzi w obecności takich person jak Bachalski czy tzw. red. Bodnar.

Członkiem RACJA PL

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę przejrzenia na oczy z kim się zadaliście. Cóż mi pozostało w tym momencie, tylko moje współczucie tym zaślepionym, którzy wyobrażali sobie, że Palikot sypnie profitami, możliwe, że to zrobi w granicach swoich możliwości, ale napewno nie dla członków np. RACJA PL, tylko dla swoich kolesi/Bachalski, to były jego kumpel z PO/. Dlatego tym bardziej współczuję takim m.in. jak Marcin, którzy uwierzyli i poszli jak baranki na rzeź.
My zrobimy wszystko, by odbudować RACJA PL z jej prawdziwymi ideami, ale bez tychże owiec i baranów, niech wam przewodzi, nomen omen JP/czyli Janusz Palikot, nie mylcie z japa papa czyli Janem Pawłem II… Mam nadzieje, że wkrótce nie będzie waszym idolem.

Czesława Król

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Biedron Robert - homoseksualizm
HOMOSEKSUALIZM – jako choroba czy zaburzenie które można leczyć!

Homoseksualizm – czy na pewno nieodwracalny? Cień sugestii, że homoseksualizm powinno się leczyć, skazuje dziś na kpiny i szyderstwa. A...

Zamknij