RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Premier na podwójnym gazie

Talmudyczny żyd o pseudonimie  Mateusz Morawiecki historyk sztuki po wyższych szkołach gotowania na gazie zatrudniony tymczasowo na etacie Premiera Judeopoloni opowiada, bredzi tumani przestrasza na antenie TelAvizji, kolejny wciskacz kitu dla polsko języcznych wyznawców Judejskiej dżumy.

Opowiastka jest następującej treści weźniemy się i zrobicie, zmienimy ten katolicki kraj w koszernych raj. W Raju wyznawcy Rzymskiej szubienicy, jako bydło robocze będzie usługiwać żydom, a żydzi nimi zarządzać jak w PRL-u, II RP czy w ZSRR a potem w Rosji w imieniu Jahwe. W takim to dużym skrócie wygląda szczęście i dobrobyt, który już przerabialiśmy. Pomijamy już epitety, jakimi obrzucaja go adwersarze o jego ułomnościach jak brak wiedzy, nieuczciwości, łajdactwo, ale co tam, jak wiadomo pieniądz nie śmierdzi, a żyd brzydzi się fizycznej roboty. Katole ujadają a karawana jedzie dalej. Nie my go wybraliśmy i nie my go będziemy odwoływać póki Naród śpi.

M.Morawiecki wpadł na elektryzujący rodaków pomysł produkcji samochodów elektrycznych, czym wzbudził naszą wesołość. Samochód elektryczny jest bardzo łatwo zbudować i takie samochody powstały kosztem gigantycznych pieniędzy,  kiedy powstał projekt i wykonano pierwszy egzemplarz został uwalony po wydatkowaniu bagatela 8 milionów złotych. Pewnie dokumentacja zostanie za fri oddana Amerykańskim żydom a my bedziemy mogli kupić nasz samochód po złodziejskich cenach albo się zadłużyć w żydowskich bankach jak już nie raz bywało.

Z naszej kalkulacji wynika, że koszty użytkowania i poboru energii elektrycznej z sieci dla tych samochodów przewyższają koszty produkcji paliwa, ale oto chodzi pazernym żydom, żeby zagnać nas w kolejną finansową pułapkę wmawiając ekologiczną formułę jak dobrą bajkę. No, co prawda utrzymanie kosztuje, ale chronimy środowisko, będzie tak jak z „Fotowoltaiką” co też jest kolejnym ekologicznym kłamstwem o jej taniości, bo w naszym kraju energia elektryczna wytwarzana jest z węgla obciążona wieloma podatkami a masa świństwa dostaje się do atmosfery powodując ograniczone nasłonecznienie, co jest powodem spadku plonów i wielu chorób związanych z niedoborem energii słonecznej, która niesie ze sobą zakodowaną informacje dla wszystkich żywych organizmów.Wytwarzanie energii elektrycznej czyni więcej szkody dla środowiska niż paliwa do tych samochodów.

Wszem wiadomo, że pył i spaliny znajdziesz na liściach roślin, warzyw, wodzie deszczowej, co się uniesie z kominów i rury wydechowej spadnie z deszczem.              Ale się nie martw żydzi produkują odtrutki zwane lekarstwami, co w połączeniu z wyziewami z kominów zaprowadzi cię na cmentarza tam też żydzi w przebraniu księży katolickich skasują cię za pochówek w swojej rodzimej ziemi.

Tak działa w dużym skrócie i uproszczeniu mechanizm ogłupiania i depopulacji  zniszczenia planety, grabienia ludzkości. Musisz zapłacić podatek od urodzenia i śmierci.

Samochód elektryczny to nie wynalazek naszych czasów, bo jeździły one od zawsze, kiedy energia elektryczna była niemal za darmo, co przeszkadzało żydo-masoneri i zakazała jej pozyskiwania z powietrza przy pomocy generatorów takich jak Gwieździste Forty, Kościoły i Cerkwie, za pośrednictwem kopuł, niszcząc systemy jej wytwarzania. Wymyśliła ona przestarzałą technologie, pod kierunkiem kretyna Tesli, „geniusza”, który całe swoje życie szukał prądu zmiennego, a która zaświniła naszą planetę do granic możliwości, produkcji paliw z ropy naftowej i energi elektrycznej, a technologię wytwarzanie i dystrybucje nadzorują ich banki.

Posiadamy zdjęcia reliktu po ostatniej światowej wystawie wykonane latem 1910, która była ostatnim podrygiem technologii wytwarzania darmowej energii elektrycznej. Zdjęcie wieży Eiffla symbolu i dumy Francji pokazuje nam, że znajdował się tam generator prądu elektrycznego, który został usunięty kilka lat po wystawie.                Generator w nocy podświetlał wieżę od spodu, i góry co demonstrujemy na kolejnym zdjęciu. Na kolejnej wystawie światowej zakazano prezentacji i wystawy generatorów darmowej energii elektrycznej.

Wieża Eiffla oświetlona

Wieża Eiffla

Kraje niezależne, producenci, paliw płynnych, których nie kontrolują syjonistyczne banki są kolejno napadane lub poddawane pod kontrolę przy pomocy nasłanych band terrorystycznych lub marionetek jakim jest M.Morawiecki wspieranych przez Usrael.

Takim przykładem jest Libia, Syria, Iran, Irak, Nigeria, Wenezuela, Rosja.

Dopóki pozwolimy żydom rządzić będą oni grabić nasz kraj pod pozorami wprowadzania ekologicznych rozwiązań droższych i mało efektywnych wspieranych z naszej kasy jak fotowoltaika, samochody hybrydowe i elektryczne.

Artykuł pod Redakcją RACJA Słowiańska na podstawie TARTARIA INFO

Zdjecia: Internet

 

 

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Anna Azari
Holokłamstwo

Mamy ciekawsze tematy niż spieranie się z Ambasadorem Izraela, ale bez komentarza wypowiedzi bezczelnej żydówki nie możemy zostawić. Wtrącanie się...

Zamknij