RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Powtórka z tragedii poetów W. Bąka, A. Babińskiego prześladowanych w PRL-u, wieszczy poznańskich.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu reprezentowany w osobie Dyrektora Włodzimierza Kałka od 4-rech lat blokują przydzielenie mi pomocy społecznej Marian Karwackiw ramach wypełniania obowiązków ustawowych. Uważają oni że po opłaceniu czynszu za mieszkanie i mediów gdzie zostaje mi 80 zł/ miesięcznie, skarży się pan Marian Karwacki poeta poznański w/w ośrodek twierdzi że za te pozostałe skromne środki mogę śmiało wykupić niezbędne lekarstwa za ponad 120 zł\ miesięcznie i żyć dostatnio odżywiają się świeżym powietrzem.

Ostatnio Miasto Poznań sfinansowało wydanie „Poznańskiego Przewodnika Literackiego” gdzie na stronie 140 wśród wielkich poetów polskich, zamieszczono moją biografię literacką.

W ciągu 5-ciu lat MOPR założył już trzy sprawy sądowe przeciwko mnie w Sądzie Rejonowym w Poznaniu z zamiarem pozbawienia mnie wolności za obrazę i naciąganie w/w instytucji.

W chwili obecnej toczy się postępowanie sądowe pod syg. akt: IV RNs 164/12/1 dotyczące umieszczenia mnie w szpitalu psychiatrycznym bez mojej zgody, za to ze opisuje prawdziwy obraz działalności tej instytucji oraz jej skutki.

Opisy zamieściłem w swoich w wierszach pod tytułami:

Zakazana Poezaja Strach

Niektóre fakty są znane w skali ogólnopolskiej. Oświadczam ze media w poznaniu maj zakaz pisania na mój temat. Wielokrotnie zwracałem się do redaktorów gazet jak „Gazeta Wyborcza” „Głos Wielkopolski” w sprawie bezprawia i szykan wymierzonych w moja twórczość literacką. Żyję w ubóstwie zbierając puszki i butelki, korzystając z kuchni społecznej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozprawę w dniu 20 sierpnia br. godzina 10:45 sala 325 w Poznaniu. Sąd Rejonowy ul. Młyńska 1.

Marian Karwacki

P.S. Zwracam się do wszystkich dobrych ludzi o pomoc i wsparcie finansowe wszystkie koordynaty rachunku bankowego znajdziecie na stronie Radia Merkury pt. z Poezji nie można wyżyć . Z udzielone wsparcie dziękuje wszystkim darczyńcą.

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tomasz Kaczmarek
Walka o krzyżowy podbój Polski przez kolaborantów watykańskich łamiących akty Konstytucji RP trawa.

Bajdy  posła PiS Tomasza Kaczmarka, wiernego watykańskiego sługi, zawarte w zawiadomieniu o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa, skierowanym do Prokuratora Generalnego Andrzeja...

Zamknij