RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Portal racjonalista.pl jest powiązany z sektą religijną wyznawców Lucyfera!

Dla wszystkich, którzy nie rozumieją kim jest Bóg i jak funkcjonuje zapraszamy do przeczytania  książek RAMTHA” lub sięgnijcie do „KSIĘGI URANTII” nie wyczerpują one wszystkich naszych wątpliwości i pytań o tym jak wygląda i działa inteligentna energia twórcza, która obdarzyła nas życiem, jednego się dowiecie że nie każe się nikomu kłaniać, czołgać i dawać na tacę.

KsiegaUranti

Dziś przedstawię Wam kolejny odcinek prawdy o powiązaniach między ideologiami racjonalizmu, humanizmu, ateizmu, a.. wolnomularstwem, czyli masonerią.
Dostałem cynk, że popularny portal zwolenników GMO, szczepionek, liberalizmu, korporacji – racjonalista.pl – stoi na tym samym serwerze, co wolnomularstwo.pl – główny portal polskojęzycznej masonerii.
Wiadomo, że można wykupić jedną usługę na danym serwerze, ale posiadać tam dowolną ilość stron / serwisów.

Tak jest też w tym wypadku – konto na platformie hostingowej domena.pl jest jedno, zaś na tym koncie są dwa w/w serwisy.

Oto cała prawda o serwisie racjonalista.pl i jego sponsorach:

DOMAIN NAME:                      wolnomularstwo.pl
registrant type:                                  individual
nameservers:                                 ns.kimsufi.com.
http://www.racjonalista.pl.         [188.165.204.215]
created:                                      2005.09.05 14:41:09
last modified:                             2012.09.05 08:58:04
renewal date:                             2013.09.05 14:41:09

Wirtualny Wschód Wolnomularski – Strona główna

Najlepsze są meta tagi na racjonalista.pl / wolnomularstwo.pl:

Meta Description:

Wirtualny Wschód Wolnomularski (WWW) jest niezależnym, ponad-obediencyjnym, ponad-lożowym, ponad-rytowym serwisem masońskim, tworzonym przez miłośników i mistrzów sztuki królewskiej., wykluczenie społeczne, statek szaleńców, prawda, poznanie, zasady, bonn, obowiązki, reguły, liberalne, pflichten, rules, Dworek w Mężeninie

Meta Keywords:

mason, masoneria masoni, wolnomularstwo, wolnomularz, sztuka królewska, loża, obediencja, wielki wschód polski, wielka loża narodowa polski, wwp, wlnp, cyrkiel, kątownica, węgielnica, spisek, tajne, stowarzyszenie, żydomasoneria, droit humain, masońskie, wolnomularskie, ars regia, ryt, szkocki, nieregularni, regularni, francuski, fartuch, fartuszek, paramasoneria, odd fellows, rotary, adam wysocki, tadeusz cegielski, jan józef lipski, tadeusz gliwic, wolność przywrócona, wielki, architekt, budownik,bóg, hiram, wykluczenie społeczne, statek szaleńców, prawda, poznanie, zasady, bonn, obowiązki, reguły, liberalne, pflichten, rules, oświadczenie, apel, manifest, deklaracja, regularni, regularne, liberalni, liberalne, zasady, obowiązki, pflichten, charges, rules, deklaracja, mężenin, masoneria

Źródło: http://whois.domaintools.com/wolnomularstwo.pl

Polskie Stowarzyszenie racjonalistów powiązane z wolnomularstwem

Teraz każdy powinien mieć prawdę przed oczami. Za portalem “racjonalistów”, stoi najbardziej pokręcona organizacja religijna świata, czyli masoneria.
Kryje się za tym podwójna taktyka: “ciemnemu ludowi” wciskają pseudo racjonalizm, sceptycyzm, humanizm, ateizm – a sami na swoich zebraniach czytają kabałę i inne pisma, a potem – w szerszej perspektywie, wykorzystują tę wiedzę tajemną przeciwko zwykłym ludziom.

Za portalem racjonalista.pl stoją tajne stowarzyszenia, o totalitarnej, faszystowskiej ideologii – to już wiemy. Ja traktuje ten portal jako taki słup ogłoszeniowy dla korporacji medycznych, chemicznych i biotechnologicznych. Ich oferta jest tam przedstawiona bogato i szeroko.

Na tym portalu możemy znaleźć takie kwiatki, jak pochwała eugeniki, z drugiej strony, portal ten określa się jako lewicowy. Jak to pogodzić? Przecież eugenika (dziś nazwę zmieniono na: “genetyka”) jest elementarną częścią narodowego socjalizmu. Eugenika i ściśle z nią związana teoria ras – została zapoczątkowana przez Helenę Bławatsky i Alice Bailey – założycielki dwóch tajemnych organizacji – towarzystwa teozoficznego i lucifer trust.

Dziś zarówno nauka, jak i religia są podstawowymi czynnikami kontroli ludzkości. Masoneria, czyli właściciele portalu racjonalista.pl i wolnomularstwo.pl celuje w oba czynniki – naukę i religię.

To, co jest przedstawiane oficjalnie jako dobre, nie zawsze takie jest. Każdego z nas rodzice informowali np. o prawdziwych przyczynach klęski Powstania Warszawskiego, choć oficjalnie mówiono co innego. Uczono nas także, że nie wszystko jest dobre, co jest dostępne oficjalnie, w sklepie, telewizji, Internecie. To pewna podstawa z jaką wchodzimy w dorosłe życie.

Jednak co wynosimy z tej nauki? Zaryzykuję twierdzenie, że nic! Ufamy lekarzom którzy wkłuwają nam zanieczyszczenia chemiczne pod postacią szczepionek, korporacjom spożywczym, ufamy medycynie której rozwiązania są często gorsze niż sama choroba. Ufamy, bo mamy taką potrzebę, którą bezlitośnie wykorzystują wszelkie władze, marketingowcy, spece od reklamy, korporacje.

Wiadome jest, że prawda o racjonalista.pl i wolnomularstwo.pl jest usuwana z ich witryn – użytkownicy którzy to publikują, są natychmiast banowani. Dlaczego ujawnienie tej prawdy tak im przeszkadza? Dlaczego oni się tego wstydzą? Czy fakt, że organizacja religijna sponsoruje stowarzyszenie racjonalistów, ateistów, humanistów – nie daje do myślenia? Dlaczego organizacja typowo wyznaniowa ma cokolwiek wspólnego z ateizmem i świeckim humanizmem? A może to po prostu element większego planu. Ogłupić jak najwięcej ludzi, pozbawić ich kontaktu z Bogiem, wmówić, że człowiek i to co przeżywa, jest tylko sumą reakcji biochemicznych? Zaś wiedzę tajemna, np. z kabały, zostawić tylko dla siebie?

Nauka jest z zasady swiecka

Dlaczego wybrano racjonalizm i jego pochodne?

W świecie pozbawionym wartości wyższych, rządzenie masami jest bardzo łatwe. Tak postępowano w Cesarstwie Rzymskim, gdzie ludziom organizowano igrzyska i rozdawano chleb. 
Wystarczy popatrzeć, jak zachowują się racjonaliści i wszelkiej maści liberałowie w Internecie. Jakie mają poglądy na temat eugeniki i wolności osobistej, w jaki sposób atakują i niszczą oponentów, jakie wartości wyznają. W świecie pozbawionym elementarnej transcendecji – poczucia, że Bóg istnieje i ma wpływ na nasze życie – dochodzi do zwyrodnienia jednostki i społeczeństwa. Powiedzcie mi: skoro nie ma żadnych wartości nadrzędnych, skoro wszystko jest relatywne i względne, to jaki sens mają wszelkie prawa, zasady, jaki sens ma życie? I proszę mi nie mówić o tzw “humanistycznych wartościach” bo one nie istnieją, ich nie ma.. To tylko zbiór luźnych, liberalnych reguł, które każdy może zmienić w dowolny sposób. Bo skoro nie ma Boga, i jego zasad – to wszystko zależy od człowieka, prawda? Jeden człowiek na stanowisku mówi, że to i to jest potrzebne, a inne – zabronione, ale przecież zmieni się klimat polityczny, przyjdzie inny człowiek na to stanowisko – i to wszystko pozmienia. I potem znowu. Bo przecież nie ma żadnych wartości transcendentnych, niezmiennych, każdą rzecz może dowolnie definiować humanista-ateista-liberał, prawda?

Wielu z tzw. racjonalistów piszących w Internecie, to opłacani trolle do wynajęcia, którzy maja pisane za lobbujące za czymś komentarze. 
Nie trzeba daleko szukać: już w 2006 – 2007 roku na różnych forach związanych ze zdrowiem i szeroko pojętą psychologią (zombie-psychologią i wiedzą tajemną z dziedziny psychologii) pojawili się trolle, publikujący dwa, góra trzy posty zachwalające jeden z farmaceutyków. 

Obecnie “komentatorzy na etatach” są jedną z powszechnie obowiązujących strategii marketingowych w internecie. Stosowane są tam, gdzie pojawiają treści się demaskujące daną korporację / ideę. Firmy wydają na ten rodzaj marketingu ogromne pieniądze, a bardziej zapobiegliwe – sami wynajmują specjalistów od reklamy i psychomanipulacji, by tworzyli fundacje, stowarzyszenia, profesjonalne blogi, serwisy. 

Fakt istnienia “komentatorów na etatach” nie jest już teorią spiskową, ale elementem naszego życia, za którym stoją konkretne interesy i bardzo duże pieniądze. Nie bez powodu mówi się, że w wojnach XXI wieku najważniejszą bronią jest informacja. Lub też: dezinformacja..
Dopiero na drugim miejscu jest ekonomia i armia. Odpowiednio dobrana dezinformacja może razić całe społeczeństwa / narody i uniemożliwić im obronę. 

A teraz dla przykładu – jeden z aktywnie działających racjonalistów:

Fan page: “Polska nie jest państwem wyznaniowym”: 

https://www.facebook.com/polskajestbezwyznaniowa

i link do jej profilu: https://www.facebook.com/dorota.majewska.169

A tutaj link do jej polubień – widać tam treści ewidentnie satanistyczne, okultystyczne, masońskie, heavy metalowe:

https://www.facebook.com/dorota.majewska.169/likes

Boga nie ma

A więc Polska ma być “państwem bezwyznaniowym”, ale jak bliżej się temu przyjrzeć – to ma być jednak: satanistyczna, heavy metalowa, masońska?
To, co przedstawiłem powyżej – zadaje na kłam temu, co mówią oficjalnie przedstawiciele ateizmu. Za tą ideologią kryją się złowrogie siły, o silnym zabarwieniu religijnym / wyznaniowym. 
Nie dajmy się zwieść, dziś ideologia i niesiona przez nią informacja jest stosowana jako broń – stowarzyszenia które promują konkretną ideologię wśród prostaczków, wcale nie muszą tej ideologii popierać w stosunku do siebie. Ideologia jest dla prostaczków, a wiedza tajemna – dla elit. Zapamiętajcie to! 

Racjonalista.pl, racjonalizm, nauka, humanizm, 

Zrobiłem z tego tzw “event” – dałem linka do tego artykułu na ponad setkę grup. 
Odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kilkadziesiąt napastliwych komentarzy to pestka przy tym co się działo, i nadal dzieje na FB!   

Tutaj macie, dla beki, “mądrość” racjonalisty konserwatywnego (są tacy!), prawdopodobnie wyborcy PiS:

Facebook

Podziel się ze znajomymi opinią: e-mail: ryszard.racja@wp.pl

Źródło: Posted by Jarek Kefir , Internet, różne

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marian Karwacki2
Powtórka z tragedii poetów W. Bąka, A. Babińskiego prześladowanych w PRL-u, wieszczy poznańskich.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu reprezentowany w osobie Dyrektora Włodzimierza Kałka od 4-rech lat blokują przydzielenie mi pomocy społecznej...

Zamknij