RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Ponad 130 tys. głosów dla RACJI!

Znamy już ostateczne wyniki PKW. Jak informowaliśmy, nasza partia będzie miała dwóch posłów. To wiceszef partii JAN CEDZYŃSKI oraz red. nacz. tygodnika „Fakty i Mity” ROMAN KOTLIŃSKI. Po podliczeniu głosów naszych kandydatów, którzy startowali z list Ruchu Palikota, możemy z dumą poinformować - TYLKO NA PRZEDSTAWICIELI RACJI ODDANO 134.239 głosów, co oznacza poparcie na poziomie 0,93 proc. w skali kraju. To najlepszy wynik w historii partii.

Prezentujemy rezultaty kandydatów RACJI:

Okręg nr 2 – Wałbrzych:
11. KRZYSZTOFEK Jerzy – 357
14. STASIAK Marek Aleksander – 451
16. ZBOROWSKI Tomasz Łukasz – 1524

 

Okręg nr 3 – Wrocław
08. BARTKOWIAK Paweł Adam – 872
20. DEREŃ Jerzy Piotr – 1086

 

Okręg nr 4 – Bydgoszcz
10. MICHNIK Roman Teodor – 787
13. SALWIERZ Sylwester Alfons – 351
24. FABISZEWSKI Tomasz Walenty – 1129

 

Okręg nr 5 – Toruń
11. NALEPKA Marlena Jolanta – 1018
17. KOZŁOWSKI Artur Marcin – 403

 

Okręg nr 6 – Lublin
03. ZIELONKA Tomasz Józef – 2341
13. KOZIŃSKI Tomasz Władysław – 397
15. REWUCKI Robert Antoni – 295
18. MUZYKA Anna Ewa – 1664
22. SZUBSTARSKI Marian Michał – 658
27. KUŹMICKA Grażyna Urszula – 227
29. LIPIŃSKA Irena – 676

 

Okręg nr 7 – Chełm
09. GĄSKA Zbigniew Janusz – 653
11. KACZMAREK Jerzy Stanisław – 478

 

Okręg nr 8 – Zielona Góra
05. TARGOWICKI Marcin – 936
09. ZIMNIEWICZ Roman Grzegorz – 1177
10. KRÓL Czesława – 1722
13. KUCZYŃSKI Maciej Jakub – 790
16. SOBKOWIAK Mariusz Daniel – 567

 

Okręg nr 9 – Łódź
01. KOTLIŃSKI Roman – 17720
03. KRYSIAK Halina – 1843
13. OLCZYK Tadeusz Wiesław – 458
14. ROZBICKI Wiesław Bogusław – 108

 

Okręg nr 11 – Sieradz
08. RUTKOWSKI Jacek Piotr – 1282
11. JAWORSKI Jan Paweł – 566
17. SÓJKA Karol Jan, Pabianice – 422
21. SZTYBEL Iwona Mirosława – 332

 

Okręg nr 13 – Kraków II
13. DZIERLĘGA Dominik Łukasz – 507
23. BŁĄKAŁA Stanisław – 1649

 

Okręg nr 15 – Tarnów
02. SKARŻYŃSKA Grażyna Bogumiła – 1785

 

Okręg nr 16 – Płock
13. BUCZYŃSKI Hubert Paweł – 486

 

Okręg nr 17 – Radom
09. TOKARSKI Maciej Mikołaj – 604
13. KATUS Wiesław Jan – 558

 

Okręg nr 18 – Siedlce
03. DENISIUK Marzena – 870
11. ŁĘCZYCKA Jadwiga – 386
16. KOZAK Marian Jakub – 575

 

Okręg nr 19 – Warszawa I
06. MIERZEWICZ Barbara Anna – 350
18. KARBOWSKA Monika Agnieszka – 128

 

Okręg nr 22 – Krosno
03. JUSZCZYK Józef – 809
10. KOSIBA Danuta – 467
16. BREJ Ewelina Anna – 309
17. TŁUŚCIAK Monika Maria – 186

 

Okręg nr 23 – Rzeszów
03. KACZOR Roksana Agnieszka – 2539
06. WALAS Andrzej Szymon – 967
11. KRÓL-GIERCZAK Małgorzata Anna – 475
17. PARTYKA Tomasz Łukasz, Gorzyce – 513
19. SOKOŁOWSKI Mateusz Valgard – 246

 

Okręg nr 24 – Białystok
03. STACHURSKA Teresa Stefania – 1990
06. ZALEWSKA Beata, Białystok – 1199
10. KUKLIK Mirosław, Białystok – 508
12. CHOMCZYK Anna, Białystok – 591
27. KOROLCZUK Ewa Elżbieta – 618
28. WOJNAROWSKA Barbara Agnieszka – 1669

 

Okręg nr 25 – Gdańsk
14. GOŁĘBIOWSKA Beata Mariola – 2036

 

Okręg nr 26 – Gdynia
27. BUJKO Ziemowit Jerzy – 1232

 

Okręg nr 27 – Bielsko-Biała
14. LEKKI Irena Teresa – 794

 

Okręg nr 29 – Gliwice
06. STEFANIK Stanisław – 714

 

Okręg nr 30 – Rybnik
05. BIELEWICZ Krzysztof Aleksander – 795
08. BURZAK Katarzyna Anna – 563

 

Okręg nr 31 – Katowice
08. KANIA Andrzej Władysław – 1392
22. LEKKI Dariusz Bogusław – 1478

 

Okręg nr 33 – Kielce
01. CEDZYŃSKI Jan – 14796
20. STĘPIEŃ Bogumił – 643
21. JAŁOCHA Tomasz Grzegorz – 742
23. OLIWKIEWICZ Tomasz Łukasz – 284
24. BARDZKI Tomasz – 291

 

Okręg nr 35 – Olsztyn
05. STAWICKI Krzysztof Jerzy – 647

 

Okręg nr 36 – Kalisz
02. SOWA Małgorzata – 4246
04. KWAŚNIEWSKA Aneta Izabela – 2276
07. WOŹNIAKIEWICZ Krzysztof Zbigniew – 450
09. STENCEL Krzysztof Jerzy – 507
13. WOŹNIAKIEWICZ Monika – 450
22. SOWA Stanisław – 603

 

Okręg nr 37 – Konin
03. GRALCZYK Helena Wanda – 1697
06. SZYMCZAK Wiesław Eugeniusz – 776
07. KOWALSKI Edward – 973
10. FRANKIEWICZ Włodzimierz Piotr – 554

 

Okręg nr 38 – Piła
02. DĄBROWSKI Krzysztof Józef – 1896
04. KALINOWSKA Ewa Helena – 2525

 

Okręg nr 39 – Poznań
02. DĄBROWSKI Ryszard Marian – 2354
03. TROJANOWICZ Natalia Agnieszka – 6062
05. DRZEWIECKI Tadeusz – 2261
08. OKONEK Hanna, Poznań – 1683
11. STENCEL Małgorzata Maria – 917
16. GRZEŚKIEWICZ Alicja – 818

 

Okręg nr 40 – Koszalin
03. PRZYJAZNY Marian – 2008
04. JURKIEWICZ Agnieszka – 2505
05. MARYNIAK-GULIK Irena – 634
06. LENARCZYK Bożena Alicja – 574
10. ZMUDZIŃSKI Zbigniew Jan – 179
11. BUJKO Jan – 320
12. JEŻYK Dagmara Łucja – 379
14. WASYLÓW Zbigniew Adam – 247
16. DALSKI Tomasz – 709

 

Okręg nr 41 – Szczecin
04. MIECZKOWSKA Magdalena – 2235
09. SZYK Tadeusz – 609
14. GOCH Zbigniew – 430
20. MOŚCIBRODA Krzysztof Stanisław – 458
21. WOJNICKA Danuta Ewa – 848
22. KRAJNIK Henryk – 375

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
10% dla Ruchu Palikota i RACJI PL

Czekamy na ostateczne wyniki wyborów! Jeszcze niepełne dane PKW mówią o blisko 10 proc. poparcia dla Ruchu Palikota, a to...

Zamknij