RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

BIULETYN RACJA SŁOWIAŃSKA

RACJA SŁOWIAŃSKA 

Zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych naszych byłych członków i sympatyków że z dniem 23.03.2016 roku RACJA Polskiej Lewicy została wykreślona z ewidencji partii politycznych na wniosek PKW. Sąd Rejestrowy nie uznał wyników ostatnich wyborów na Nadzwyczajny Kongresie i nie dokonał stosownych zmian, strona zmieniła Administratora.

Administratorem jest obecnie RACJA Słowiańska ilustrowanym miesięcznikiem ( prywatna gazeta) redagowana i prowadzona przez byłych członków i sympatyków.

Po rozłamie w partii i odłączeniu się od RACJA PL części członków. Na państwa ręce składamy Biuletyn pod nowa nazwą. Chcemy nie tylko informować o wydarzeniach z życia partii, ale także umożliwić wymianę poglądów. Dlatego zapraszamy do współtworzenia biuletynu. Listy, artykuły i inne formy twórczości prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej. Poniżej prezentujemy numery aktualne i archiwalne jej poprzedniczki „MASZ RACJĘ”. Biuletyn ukazuje się od stycznia 2014 roku pod nową nazwą „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Prezentowane biuletyny zapisane są w formacie PDF. Aby je poprawnie odczytać niezbędny jest program Adobe Reader lub jego odpowiednik.

xxxxx