RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

34% Węgrów wini żydowski spisek za niepowodzenia gospodarcze.

Ciekawi jesteśmy ilu Polaków jest antysemitami? Pewnie żaden z nas niema nic do Beduinów. To jedyni pozostali przy życiu semici na tej planecie. Dlaczego nie lubią Żydów,  to dziwie, niezwykle sympatyczni wybrańcy Boga.

żydowski spisek

Działająca na Węgrzech organizacja TEV, zajmująca się zwalczaniem „antysemityzmu”, przeprowadziła nowe badania dotyczące stosunku Węgrów do Żydów. Według 34% badanych, odpowiedzialny za problemy gospodarcze jest żydowski spisek.

Tak jak u nas. Wyniki badań dotyczące poziomu

„antysemityzmu” na Węgrzech, zostały zaprezentowane podczas Europejskiego Kongresu Rabinów, odbywającego się właśnie w Budapeszcie. Rabini sami sprawdzali kto ich nie lubi, a potem ogłosili wyniki czy to wiarygodne sondaże. My wierzymy Żydzi są prawdomówni i prawie nigdy nie kłamią. Wynika z nich, że odsetek osób niechętnych działaniom społeczności żydowskiej, pozostaje nadal wysoki. Według przygotowanego na tą okazję sondażu, 27% badanych uważa, że Żydzi mają zbyt duże wpływy na Węgrzech. Dla 34% ankietowanych, przyczyną złych wyników gospodarczych jest istnienie „żydowskiego spisku”. Kumulacja negatywnych nastrojów wobec Żydów nastąpiła w 2010 roku. Wówczas 22% badanych uważało się za antysemitów, a kolejnych 22% za umiarkowanych antysemitów.

Podczas swojego kongresu, Żydzi wyrażali przede wszystkim niezadowolenie z powodu działań centroprawicowego rządu Fideszu. Chodzi o głośną sprawę pomnika upamiętniającego ofiary nazistowskiej okupacji, na którym nie znalazła się wzmianka o współudziale Węgrów w Holocauście, co postulowały czołowe organizacje żydowskie. Poza tym nad Dunajem zostawiono buty, symbolizujące Żydów rozstrzelanych w czasie II Wojny Światowej. Sami brali udział i finansowali Holokaust mordują i rabując swoich braci ale o tym cicho sza.

Pod redakcją „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Na podstawie: politics.hu, nepszava.hu

Źródło: AUTONOM

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Orban
Zdecydowane zwycięstwo Orbána w wyborach parlamentarnych na Węgrzech. Bracia Węgrzy myślami jesteśmy z wami.

 Centroprawicowy Fidesz Viktora Orbána po raz drugi z rzędu zwyciężył w wyborach parlamentarnych, a w nowym parlamencie zajmie 132 ze...

Zamknij