RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Opowieść o „Tęczowym Jacku”i waginosceptycznych

Dawno nie pisaliśmy o zapyziałym Poznaniu gdzie zalatuje gó..em a „Tęczowy Jacek” gania z pederastami i lesbami po ulicach zamiast zająć się zapchanym miastem do granic możliwości. Poznań dusi się w godzinach szczytu. Policja ochrania te spędy analnych, bo zostaliby zmasakrowani przez kibiców Lecha-Poznań i prawicowców tych od Boga Honoru i Ojczyzny, chodzących do kościoła przyjmujących ciało i pijących krew Chrystusa na wieczną jego pamiątkę od księży pederastów i pedofilów.

Tęczowy Jacek

Przesłanie jest wyraźne dymajcie się w imię boże, a co panie Prezydencie z rozmnażaniem za 50 lat już nikt nie przyjdzie na spęd bo wszyscy wymrą bezpotomnie. Symbolika w Krk jest sugestywna, to rytuał kanibalistyczny, o czym ogłupieni kadzidłem indoktrynowani religijnie od szkoły podstawowej nie mają pojęcia, bo ich mózgi zostały zablokowane przez satanistów w rytuałach chrztu i bierzmowania. Przeszkadzają im chodzący po ulicach pederaści, ale nie przeszkadza im pederasta rozdający ciało żydowskiego analfabety syna cieśli i włóczęgi z nad Jordanu wkładający im do ust zwłoki w postaci symbolicznego opłatka.

Księża pederaści i pedofile tak ale inni nie. Katole a raczej katoliczki zaprowadzają tam swoje dzieci żeby je obmacywali lub gwałcili w zaciszu molestorium. Nasza ciężka praca uświadomiła społeczeństwu że mają do czynienia z satanistyczną sektą działającą za zasłoną religii, ale kiedy jesteś bezmyślnym niewolnikiem to trudno się z tej zależności wyzwolić.

Po przejściu psychicznie chorych zboczeńców poznaniacy zastanawiają się dlaczego „Tęczowy Jacek”bierze udział w programie depopulacji poprzez zmianę orientacji seksualnej czy też korzysta z ich usług zachwalając stosunki analne, które są niehigieniczne z uwagi na obecność w odbycie i ekskrementach roi  pasożytów, wirusów i grzybów ale o to trzeba zapytać Prezydenta może nie wie co propaguje.

Europoseł

Brak obwodnicy powoduje takie korki, że dojeżdżający do pracy posyłają joby pod jego i radnych adresem każdego dnia. „Tęczowy Jacek” w spotach chwali się, co to on nie zrobił dla miasta, jaki to zaradny gospodarz.

I gdyby nie te spoty podatnicy nic by o tym nie wiedzieli, bo mają to tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Poznań to katolickie zadupie podobnie jak Wadowice gdzie niepodzielnie rządzą katabasy, (pedofile i pederaści) gdzie indoktrynacja religijna poczyniła takie spustoszenia w mózgownicach mieszkańców i „Naókofcuw” z poznańskiego środowiska wyznawców niemieckich teorii o zacofaniu cywilizacji Ario-Słowian że strach.

Podejrzewają oni jak pisze Karolina Koziołek w koszernym polsko języcznym szmatławcu w artykule pt. „Opowieści o wielkiej Lechii to bajki” w należącego do żydowskiej rodziny z Londynu „Głosu Wielkopolskiego”.

Kiedyś wyśmialiśmy ten szmatławiec i wykazaliśmy powiązania spadł im nakład i usunęli z nagłówka „Times” i przestali się chwalić.

Na dowód tej tezy i dla prestiżu i wiarygodności zasięgnęła ona języka u profesora Marka Figlerowicza, który zatrudniony jest na etacie w Instytucie Chemii Bioorganicznej.

https://www.ibch.poznan.pl/pl/main-pl/o-instytucie/dyrekcja/

Profesor Figlerowicz

Profesor zaprzecza, że na tym terenie było wysoko zorganizowane państwo a Mieszko pochodził prawdopodobnie z Czech.

O szczegółach tych bredni możecie dowiedzieć się z artykułu z dnia 18-19 listopada br. Wystarczy wiedzieć, kiedy pojawiła się nazwa Czechy no i Cesarstwo Rzymskie wymysł Jezuitów w 18- 19 wieku wtedy ustalisz datę powstania każdego państwa związanego z tą nazwą np. Grecja latem 1835 czy Niemiec latem 1871. Ta matematyczna metoda jest bezwzględna i demaskuje każe kłamstwo opracowana przez Ruskich matematyków.

Ordyńskie Imperium Rusów rozpadło się w latem 1610 rozerwane wewnętrznymi walkami pomiędzy prowincjami, które odłączyły się od centrum i zaczęły tworzyć swoje niezależnie jednostki polityczno-gospodarcze uzyskując niezależność od Złotej Ordy. Figlerowicz chwali się, że dostali 6 baniek na kontynuacje badań grobów dynastii piastowskich.

I wkrótce zaczną odkopywać zakopane tam 100 lat temu garnki naszych Piastów żeby udowodnić niemiecką teorię o tym ze pederaści i pedofile z Kościoła rzymsko-kapitalistycznego przynieśli nam kaganek oświaty.

Na terytorium Europy kwitła wysoko zawansowana technicznie cywilizacja Ario-Słowiańska po której zostały monumentalne budowle, fałszerze przypisali Rzymowi i Grekom oraz antycznemu stylowi w architekturze. Antowie to nazwa Ario-Słowian ale co tam. Technologie zastosowane przy ich wznoszeniu do dnia dzisiejszego stanowią zagadkę. Co gorsze stoją na wszystkich kontynentach do których nie dopłynęli Rzymianie.

Budżet PAN jest większy od Ministerstwa Wojny. Na ciepłych posadkach zasiadły stada darmozjadów z tytułami zacierają ślady naszej cywilizacji Ario-Słowiańskiej. Tak to czytelnicy koszernego szmatławca przenieście się do PAN i tak jak stado kretynów, którzy sami się wybierają nadając sobie tytuły naukowe dla prestiżu szukają dziury w całym, wtórujcie im ale na etatach, tam dopiero są zarobki i luz w robocie. Niema takiej podłości i kłamstwa którego oni nie popełnią za godziwą zapłatą.

Kronikę-Historie napisali w 18-19 wieku Watykańscy histerycy a nasi wciskają ten kit usilnie poniżając nas kłamią oszukują swoich pracodawców, czyli Naród, który wywalając kasę na te pseudo badania, które przez 100 lat niczego nowego nie wniosły, bo niszczyli artefakty z rozmysłem czy chowali je w magazynach żeby nie wybuch skandal, bo naszą kronikę (historie) musieliby napisać od nowa.

Haplogrupa R1a1

Prasa i koszerna TelAvizja w tych kłamstwach im wydatnie pomaga.

Dla profesora od siedmiu boleści załączyliśmy wyniki badań haplogrupy Ario-Słowiańskiej R1a1 i pochodnych. Europę dwukrotnie nawiedziła powódź w 14 i 17 w. Artefakty spoczywają pod grubą warstwą gliny ale tam zabronili kopać.

Od napaści obcej cywilizacji na planetę Ziemia-Midgrad minęło raptem 205 lat co skrzętnie ukrywają przed nami zatrudniając szmaty dziennikarskie i profesorów pracujących za michę dla żydo-masonów.

Ryszard Dabrowski

 

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
image001
Metody zombirowania ludzi ich efekty uboczne

Witajcie sympatycy Racji Słowiańskiej, wszystkim dziękujemy za zainteresowanie, cierpliwość, komentarze i przepraszamy, że nie od razu odpowiadamy na wasze wpisy,...

Zamknij