RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Obrońcom Ojczyzny wieczna chwała, pamiętamy i nie zapomnimy złożonej ofiary i wyrządzonych nam krzywd

W dniu tak ważnym dla Narodu Polskiego jak kolejna rocznica wybuch II Wojny Światowej, napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę sprowokowanej i sfinansowanej przez globalne elity pieniądza dla podporządkowania sobie ludności Europy, zbudowania Europejskiego Sowchozu poprzez zniszczenie i wymordowanie dla samego mordu, okrucieństwa i sadyzmu przy wydatnej pomocy zdrajców i kolaborantów, którzy nas wydali na pastwę najeźdźców.

Czasem w imię wyższych celów, najczęściej bez „podkładki” fałszywej ideologii, gdzie hordy niemieckich i sowieckich żołnierzy podjudzonych wykorzystanych w swojej nieświadomości dopuściło się ludobójstwa na Narodzie Polskim w drugiej Niemieckie Ludobujstwo na Polskim Narodzie wojnie światowej. Ludobójstwa nigdy nie rozliczonego ani moralnie, ani prawnie, ani materialni. Przeciwnie-Niemcy coraz zuchwalej stawiają się w roli polskich ofiar, żądają pomników dla wypędzonych i zwrotu Ziem Zachodnich, wyrywanych podstępem przy udziale administracji państwa. Nie chcą już pamiętać że byli sprawcami napaści. W prezentowanej książce Henryka Pająka opisywany jest bezmiar cierpień przerażającej prawdy o obozach zagłady,  masowych egzekucjach, pacyfikacjach, wypędzeniach, torturach, zbrodniczych eksperymentach. Szczególnie tragiczny był los polskich dzieci mordowanych wraz z rodzicami i zniemczanych.

Według szacunków ekspertów Polska na skutek wojny i bezkarnego rujnowania kraju przez armię niemiecką i rosyjską poniosła straty materialne i terytorialne. Straty materialne wyceniane są na 1,5 biliona Euro po stronie niemieckiej i około 1 biliona Euro po stronie sowieckiej. Nigdy nie dostaliśmy zadość uczynienia i odszkodowania za poniesione straty ludzkie i terytorialne. Kolejny raz w zaplanowany sposób zrujnowano doszczętnie nasz kraj, a sprawcy ukrywający się za nazistami i komunistami ich mocodawcy nie ponieśli zasłużonej kary. Od 1000 lat nasyłają nam kolejne zbrodnicze hordy i nie pozwalają nam zbudować państwa dobrobytu. Niszczą nam kulturę, wierzenia, mordują, naszych wybitnych obywateli, rabują nasz kraj bezkarnie.

W tym szczególnym dniu składamy hołd wszystkim, którzy stawili opór niemieckiemu najeźdźcy albowiem naszym obowiązkiem jest zawsze stanąć w obronie naszego ukochanego kraju i jego wspaniałych obywateli za nich warto oddać życie. Ofiara była ogromna i nigdy w naszej historii nie zginęło tylu polaków, pamiętać będziemy was i waszą daninę krwi za co jestem ogromnie wdzięczy i dumny że jestem polakiem. Wszystkim bohaterom wojennym i ofiarom tej zaplanowanej z premedytacją zbrodni na Narodzie Polskim wieczna chwała.

W imieniu RACJA PL

Ryszard Dąbrowski

Przewodniczący

http://pl.ask.com/youtube?q=henryk+paj%C4%85k+ksi%C4%85%C5%BCki&v=gjtwIWg8IcA&qsrc=472

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Krzysztof Jasiewicz
Czy tylko Żydzi mają wrażliwość?

Archiwalny wywiad z prof. Krzysztofem Jasiewiczem. Fakt, że Żydzi przywiązują tak wielką wagę do Holokaustu, jest zrozumiały. Ale to nie...

Zamknij