RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Obama: Marionetka syjonistów

Każdy, kto chce zobaczyć jak żydowscy supremacjoniści kontrolują Baracka Obame , który mówi i robi pod ich dyktando, wystarczy że posłuchasz jego komentarzy dotyczących  ostatniego kryzysu w Gazie.

Obama

Przemawiając na konferencji prasowej w Tajlandii , którego szczegóły zostały zamieszczone na stronie internetowej Białego Domu, Obama skłamał bezczelnie o całej sytuacji. 

„Zdarzenia zostały sprowokowane i są przyczyną obecnego kryzysu … była stale rosnącą liczbą pocisków rakietowych” wystrzelonych ze Strefy Gazy do Izraela, powiedział Obama. ”I nie ma takiego kraju na Ziemi, co będzie tolerował rakiety spadające na jego obywateli wystrzelone                                                                                                                spoza jego granic.”

Jest to zgodne z oficjalną i zakłamaną-żydowską linii supremacji wykorzystywaną przez wszystkie organizacje syjonistycznej, „lewicy” i „prawicy” podobnie, przez dziesięciolecia,  ​​Arabowie, podobnie jak wszyscy pozostali to „antysemici” prostu uwielbiają atakować Żydów  absolutnie bez powodu dla rozrywki.

Prawdziwa przyczyna kryzysu w Gazie została zignorowana przez Obame,  wiadomo, tylko, że on jest bardziej świadomy, i dobrze poinformowany  o prawdziwe przyczynie ale nie ujawnia ich mając powody żeby chronić swoich kontrolerów, syjonistycznych rasistów.

Na przykład, Obama nie wspomniał nic o blokadzie ekonomicznej Izraela, który zadał tyle cierpienia  mieszkańcom Gazy przez wszystkie te lata okupacji.

Żołnierz i dziecko

Izrael zablokował Gaze i przekształcił ją w największe na świecie  więzienie na świerzym powietrzu, gdzie tylko ulgę od cierpień przynoszą dostawy żywności przemycane przez granicę z Egiptem. Ze strony izraelskiej, jest systematyczny realizowany plan  ” trzymania Palestyńczyków na diecie, ale tak żeby nie  umierali z głodu”, jak jeden cyniczny izraelski urzędnik to ujął. I to dosłownie, co on powiedział to Izraelczycy zrobili żeby przymusić głodem Palestyńczyków do emigracji z zajętych terenów. Izrael kontroluje cały transport i zaopatrzenie w żywność dla Gazy, „średnio zaledwie 67 ciężarówek – znacznie mniej niż połowa minimalnego wymogu [ podstawowa racja żywienia]„, zgodnie z tym co pisze  Jonathan Cook, dziennikarz mieszkający w  Izraelu, który zauważył, że ​​więcej niż 400 samochody dziennie przybywało, zanim blokada został rozpoczęła. W rezultacie chroniczne niedożywienie. Według uczonego Bliskiego Wschodu Juan Cole, ponad połowa dzieci w wieku szkolnym i dwie trzecie dzieci cierpią na anemię. Leki i sprzęt medyczny są w dostawach niewystarczające. Ludzie umierają z powodu braku pomocy medycznej.

Oni nie mogą się wybrać w krótką podróż do Izraela, żeby skorzystać lub zakupić wysokiej jakości urządzenia medyczne. Szpitale nie mogą być budowane (lub remontowane, po dywanowych nalotach w 2008  izraelskiego lotnictwa na Strefę Gazy), ponieważ materiały budowlane są systematycznie zatrzymywane i rekwirowane z chwilą wejściem przekroczenia Strefy Gazy. Przygląda się temu cały cywilizowany świat jak na ich oczach kona napadnięty przez tych syjonistycznych zbójów Gaza. Aroganci nie reagują na płynące zewsząd protesty, napomnienia blokując wszelka płynącą pomoc humanitarną. Na słowa krytyki wykrzykują jakieś brednie o Holokauście, którego sami byli sprawcami mordują i rabując swoich pobratymców rękami niemieckich nazistów co udowodnił proces Norymberski za co jeszcze dostali 80 miliardów DM odszkodowania. To się nazywa mieć łeb do interesu, okraść wymordować i skasować odszkodowanie nie ponosząc konsekwencji tych zbrodni. Więc palestyńskie ofiary ciągłych izraelskich nalotów – usilnie zmierzających do wyniszczenia narodu, które zbyt często uderzają w niewinnych przechodniów – nie mogąc uzyskać pomocy medycznej przypadkowe ofiary tych nalotów umierają w męczarniach.

W 1967 roku Izrael uzasadnił wyprzedzający atak na Egipt, twierdząc, że blokada przez Egipt jednego izraelskiego portu była  aktem wojny. O ile więcej jest ludobójstwa w poczynaniach Izraela w toku blokady całej Strefy Gazy czy tak wygląda akt wojny prowadzonej przez wybrańców sadystycznego Boga. Jeżeli mieszkańcy Gazy strzelają rakietami w zamian do swoich oprawców to wynik, a nie, przyczyna, konfliktu. W rzeczywistości, rząd Hamasu w Gazie jest niezwykle powściągliwy w odwecie na przestrzeni lat.

Gdyby Obama powiedział „zaczynamy prawdziwy proces pokojowy  wstrzymać ostrzał rakietowy terytorium Izraela”, a Izrael zaprzestanie akcji odwetowych i odblokuje Gaze to byśmy zrozumieli jego intencje ale całkowicie błędnie to zinterpretował. To  Izrael, który wielokrotnie zniszczył szanse na pokój po raz kolejny je zerwał z jego rozkazu dokonano zabójstwa Ahmed Al-Jabari, przywódcę zbrojnego skrzydła Hamasu, który był inicjatorem  zawieszenie broni i był w trakcie prowadzonych negocjacji, kiedy został zabity.

W rzeczywistości, Hamas już ściśle przestrzegał rozejm, którą to wiedzę Obama całkowicie ignoruje.

Zamiast tego, zrzucił całą winę na Palestyńczyków i nie miał wątpliwości, że to Izraelczycy są ofiarami: Kłamiąc mówił „Jesteśmy w pełni świadomi i popieramy prawo Izraela do samoobrony wobec ostrzału rakietowego. … Będziemy nadal wspierać prawo Izraela do obrony. „

Jedynym powodem, że prezydent Ameryki może wypowiedzieć takie bezczelne kłamstwa to strach, ponieważ wie, że żydowskie media kontrolują supremacje zawsze wesprą go jak nie będzie starał się zapobiec żadnemu z tych syjonistycznych mordów lub bardziej oczywistego kłamstwa którego już nie da się zatuszować przed opinią publiczną.

Świece

Obecnie w Ziemi Świętej mieszka około 200 tysięcy palestyńskich chrześcijan, będących potomkami najstarszych na świecie wspólnot chrześcijańskich Izraelitów i Judejczyków. Większość chrześcijan palestyńskich to wyznawcy Greckiego Kościoła Prawosławnego; mniej liczni są katolicy obrządku rzymskiego, prawosławni ormiańscy (wyznawcy Apostolskiego Kościoła Ormiańskiego), Koptowie, anglikanie, prawosławni etiopscy (wyznawcy Etiopskiego Kościoła Ortodoksyjnego), grekokatolicy, luteranie, maronici, prawosławni obrządku syryjskiego i wyznawcy kilku innych denominacji protestanckich.

- Nie ma oficjalnych danych na temat liczby chrześcijan palestyńskich na Terytoriach Okupowanych, ale według Konsorcjum Diyar – luterańskiej instytucji ekumenicznej – na Zachodnim Brzegu Jordanu, w Strefie Gazy i w Jerozolimie Wschodniej żyje 51 710 chrześcijan. Skupieni są głównie w Jerozolimie Wschodniej, Ramallah, Nablusie i Betlejem.

- Chrześcijanie stanowią około 2% ludności Zachodniego Brzegu Jordanu, zaś w Gazie szacuje się, że jest ich 3 tysiące – czyli mniej niż 1% ludności tej przybrzeżnej enklawy. Chociaż w ostatnich latach liczba chrześcijan w Strefie Gazy utrzymuje się na stałym poziomie, to na Zachodnim Brzegu nieprzerwanie maleje, jako że wielu z nich emigruje z powodu trudów życia pod izraelską okupacją. Do kurczenia się populacji chrześcijan przyczynia się także niższy wskaźnik liczby urodzeń w ich środowisku.

Nie tylko nam wychodzi że Obama jest marionetką na usługach syjonistów i całego  systemu ich  dominacji w  żydowskich mediach, które wszystko pokrętnie i w zboczony sposób interpretują posuwając się do bezczelnego kłamstwa, próbują to kłamstwo dostosować by osiągnąć ich własne cele, bez względu na koszt innych ludzi na ziemi stosując ludobójstwo i wyjątkowe okrucieństwo, które cechuje wyznawców jedynie słusznego Boga. Obama składał przysięgę na wierność Izraelowi więc czego się goje spodziewacie że popełni samobójstwo na widoku publicznym jak wielu zamordowanych prezydentów przed nim, a gdzie wasza chrześcijańska wyrozumiałość.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne

http://palestyna.wordpress.com/2010/06/13/bojkotuj-izrael/

Facebook

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Menachem Mendel Schneerson
“Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest” – analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego – żydowskiego

Elity żydowskie skazały nas i Polskę na zagładę co wy na to rodacy, idziemy potulnie na rzeż  jak barany czy...

Zamknij