RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

O czym milczy prasa krajowa i światowa. O nadchodzącej wojnie

Niemiecka prasa krztusi się od doniesień na temat naruszeń praw człowieka i przemocy w Syrii, o masowych protestach w Rosji, raduje się ze śmierci Kim Dong Ila. Typowo żydowskie zachowanie.

NatoCo ciekawe milczy jednocześnie o całkowicie sprawdzalnych przygotowaniach do wojny od razu w kilku regionach. Telewidzom podaje się spreparowane i załgane wiadomości.

Kiedy agencje informacyjne rozpowszechniają wiadomości to trzeba być skrajnie ostrożnym w sensie zawartości w nich prawdy. Przygotowania wojenne, które czyni Wielka Brytania przy wsparciu USA w rejonie Wysp Falklandzkich nie są propagandą. Argentyna, Brazylia i Urugwaj rzucają wyzwanie Londynowi na wodach oceanicznych a Brytyjczycy wysyłają tam atomową łódź podwodną i gotują się do wojny. Brytyjczycy i Amerykanie nie mówią o tym głośno żeby cena ropy nie poszybowała w górę. Niemieckie media chwacko niczego nie zauważają. Zadziwia zwłaszcza służalcza rola niemieckich mediów w sprawie Syrii. Według doniesień znanych dziennikarzy, NATO przerzuciło ponad 600 terrorystycznych bojówkarzy, którzy prowadzili wojnę w Libii, przez Turcję na granicę z Syrią. Byli oni wyposażeni w broń z libijskich magazynów i z magazynu natowskiego położonego w Katarze. Dowodzenie odbywa się z nowej tajnej kwatery sztabowej w tureckiej prowincji Hatay, która stworzona została specjalnie do kierowania tajnymi operacjami w Syrii. Tak zwaną Armię Wyzwolenia Syrii, założoną przez NATO, już nie pokazuje się zachodnim dziennikarzom od kiedy na rozpowszechnionym w Internecie wideo, zdemaskowano ją jako bandę całkowitych kretynów i degeneratów.

Armia ta nie ma najmniejszych szans obalenia rządu Al.-Assada ale jej zadaniem jest prowadzenie destabilizacji. Ta Armia zachęca miejscowych gangsterów i innych kryminalistów do napadów na policję i do popełniania rozbojów. Działa to wspaniale. Warunki życia i bezpieczeństwo znacznie się pogorszyły. Tak się wznieca wojnę domową. Nie dziwi nas dwuznaczne zachowanie Rosji bo to ci sami żydowsko masońskie kliki wynaturzonych sadystycznych zbrodniarzy spod znaku czerwonej i białej gwiazdy.

A teraz NATO rozlokowuje tajne oddziały nie tylko na turecko-syryjskiej granicy ale i na granicy syryjsko-jordańskiej. Zachodni bojówkarze zebrali się w bazie Al.-Mafraq na jordańskiej pustyni. NATO zachęca Turcję do podjęcia działań wojskowych w Syrii.

Turcja otrzyma carte-blanche w stosunku do Kurdów, którzy zamieszkują przygraniczne rejony. Otwarcie mówiąc strategia NATO polega na tym żeby odciąć Kurdom drogi ucieczki a możliwie szybko nastąpi ich zniszczenie.

Mało kto informuje o fali aresztowań Kurdów w Turcji a już zupełnie nie mówi się o dążeniu do rozwiązania problemu Kurdów przez NATO, zarówno w Iranie jak i w Syrii.

Kurdowie zagrażają nowemu porządkowi Bliskiego Wschodu, dążą oni do własnego państwa utworzonego z części Turcji, Iranu, Iraku i Syrii.

Pod Redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: http://3rm.info/19113-o-chem-molchit-mirovaya-pressa-gotovyatsya-vojny.html

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kaczyński
Kim są Kaczyńscy – Kalkstejn, fakty, mity i wątpliwości

Co wiemy o Kaczyńskich? Przywódcy kato-prawicy pochodzenia żydowskiego. Szczególnie polecamy wszystkim moherowym katolickim ignorantom przeczytanie ich życiorysu, podających się za...

Zamknij