RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

NASZA RACJA

Mógłby nas ktoś zapytać dlaczego prezentujemy na naszej stronie partyjnej artykuły o tak kontrowersyjnych treściach jako partia polityczna. W naszym programie ochrona środowiska oraz edukacja społeczna zajmują naczelne i  priorytetowe miejsce.

Ryszard Dąbrowski

Antyklerykalizm miał uświadomić i zmusić bezkrytycznych wyznawców jedynie słusznej religii do myślenia. Przekaz był jednoznaczny jesteście manipulowani i niema tam żadnego Boga, którego ukryli za głoszonymi dogmatami wymyślonymi dla naszego zniewolenia w celu ograniczenia naszego rozwoju fizycznego i duchowego. Wyśmialiśmy dogmaty wyśmialiśmy tych pobożnych hipokrytów, którzy poprzez  wieki indoktrynacji kontrolują populacje szczując jednych na drugich.

RACJA PL była i jest zwalczana wszelkimi możliwymi środkami, budziliśmy i budzimy w niektórych środowiskach odrazę, posądzani jesteśmy o nie moralność i bezbożność. Wielu wierzących nas przeklęło i życzyło nam rychłej śmierci lub co najmniej kalectwa ale ich sadystyczny Bóg zignorował prośby. Mogę was zapewnić żebyście się nie martwili o naszą moralność, że  wszystko jest na właściwym miejscu z naszą moralnością, wszystko w porządku w przeciwieństwie do wielu krytycznie do nas nastawionych dewotów. Martwią nas przejęte społeczne środki jakie posiadają elity wykorzystywane  dla kontroli społecznej, media to broń, która zamknie usta każdemu. Codziennie z ekranu TV emitują przygotowana papkę, a niepokornych i nieprawomyślnie myślących inaczej, wyśmiewają niszczą za pośrednictwem sądów i prokuratury, przestępców w togach ochranianych przez policje. Naszym celem w 10 letniej działalności było zwrócenie społeczeństwa uwagi na pedofilie, hierarchów, przestępstwa gospodarcze współprace służb specjalnych w ochronie zwykłych bandytów w działaniu  na szkodę społeczną. Cieszy nas fakt że mogliśmy dołączyć do milionów już przebudzonych, którzy zaczęli dostrzegać związki i przyczyny płynącego zła prosto od elit kościelnych i politycznych, które są jego sprawcami. Musimy wyzwolić się sami z okowów religijnych dogmatów i uniemożliwić politycznym oszustom zajmowania naczelnych stanowisk w państwie i poddać ich szczególnej kontroli społecznej oraz eliminować z życia politycznego w chwili gdyby chcieli działać na naszą szkodę. Całość prezentowanych artykułów ma związek z polityką naszego Państwa i sprawiedliwego podziału dóbr naturalnych. Stoimy i będziemy stać na straży interesu społecznego, to niewdzięczna i nieodpłatne zajęcie ale ktoś to musi robić, albowiem robimy to dla następnych pokoleń, które przyjdą po nas, a przede wszystkim dla siebie i naszego psychicznego komfortu.

Ryszard Dąbrowski przewodniczący RACJA PL

PRZESŁANIE DLA WSZYSTKICH LUDZI, KTÓRYM LOS NASZEJ PLANETY NIE JEST  OBCY.

NASZYM PIERWSZYM OBOWIĄZKIEM JEST SPRAWIENIE BY CAŁY ŚWIAT, CAŁA LUDZKOŚĆ BYŁA ŚWIADOMA ZAGROŻENIA Z KTÓRYM SIĘ MIERZY.
MUSIMY ZROZUMIEĆ, ŻE NADEJDZIE CZAS KIEDY ZNISZCZENIA STANĄ SIĘ TAK WIELKIE, ZAJDĄ TAK DALEKO, ŻE NIE BĘDZIEMY W STANIE ICH ODWRÓCIĆ.
MUDIMU UPPALA MALOI – OJCIEC WSZELKIEGO STWORZENIA JEST WIĘKSZY NIŻ WSZYSCY CZARNOKSIĘŻNICY I CZAROWNICY NA TEJ ZIEMI…

Credo Mutwa

I WIEM, ŻE JEŚLI TAK WIELU LUDZI JAK TO TYLKO MOŻLIWE BĘDZIE ŚWIADOMYCH TEGO CO ROBIĄ REPTILIANIE, GADY NAZYWANE W AFRYCE CHITAURI – TO CHITAURI BĘDĄ ZMUSZENI SIĘ WYCOFAĆ. JUŻ TERAZ WIDOCZNE SĄ OZNAKI, ŻE STAJĄ SIĘ ZDESPEROWANI Z UWAGI NA WZROST ŚWIADOMOSCI SPOŁECZNEJ MIESZKAŃCÓW ZIEMI, KTÓRZY ZACZELI PATRZEC IM NA RENCE I ODMAWIAĆ WSPÓŁPRACY W ZAGŁADZIE SWOJEJ PLANETY.

PONIEWAŻ LUDZIE PRÓBUJĄ OBUDZIĆ W SOBIE PIERWIASTEK STWÓRCY, KTÓREGO JESTEŚMY INTEGRALNA CZĘŚCIĄ. PRÓBUJEMY ZNÓW STAĆ SIĘ DUMNYMI BOGAMI I ODNOSIMY W TYM SUKCES.

Ledwie parę dekad temu nie było nikogo na tej Ziemi kto wiedział lub obchodziło go cokolwiek o ochronie zwierząt czy też wiedział lub dbał o ochronę środowiska.

DZIŚ SĄ TYSIĄCE TAKICH LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE (TERAZ MILIONY)I JEST TO PEŁEN NADZIEI ZNAK, ZNAK KTÓRY POWINNIŚMY ZACHĘCAĆ. NIECH MOC ŚWIATŁA ZAŚWIECI W MROCZNYCH ZĄKĄTKACH KONSPIRACJI I W TYM ŚWIETLE, A LUDZKOŚĆ ZOSTANIE OCALONA.

CREDO MUTWA

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Osaczają nas
OSACZAJĄ NAS! UDOSTĘPNIAJCIE TO WYDARZENIE

Marsz Miliona Masek - 5 listopada 2013 r. na całym świecie! Zadłużenie – wojny – GMO – kartele bankowe i...

Zamknij