RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Najgorszy w historii rok Agory, prognoza na 13 mln straty. Dla żydowskiego koncernu z Czerskiej idą chude lata…

Dla finansowanego przez Syjonistów koncernu Agory idą chude lata. A przynajmniej najbliższy rok. Tak przynajmniej wynika z raportu, który pod koniec kwietnia opublikował Dom Maklerski IDM, w który zawarta jest prognoza wyników firmy z Czerskiej.

Agora

O wynikach pisze portal Wirtualnej Polski. Jak czytamy, IDM to kolejna ze spółek, która przewiduje duże spadki i straty dla wydawcy „Gazety Wyborczej”. W bieżącym roku ma to być aż 13 milionów złotych. Jeśli prognozy znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, będzie to najgorszy rok w historii spółki.

Z raportu wynika, że Agora próbowała ratować swoją sytuację obniżaniem kosztów. Dziesiątki miliony złotych oszczędzane w segmencie czasopism, prasy codziennej, kina, Internecie i reklamie nie uratowały stanowiska pani prezes Wandy Rapaczyńskiej.

Gówno z mózgu

Kiepsko wygląda również sytuacja żydowskiej gazety dla polaków „Gazety Wyborczej”. Pismo spadło w ostatnim czasie poniżej 200 tys. egzemplarzy, a rok do roku odnotowuje kilkunastoprocentowy spadek. Czytają ją wyłącznie kolaboranci i koszerni, ukrywający się pod polsko brzmiącymi nazwiskami, próbują ratować ich przed upadkiem. Wszystkim którzy biorą udział w bojkocie żydowskiego szmatławca piękne dzięki. Czy Agora przetrwa? A jeśli tak, to w jakiej formie zależy od kontynuacji naszego bojkotu. Pamiętaj rodaku nie kupuj żydowskich szmatławców robiących wodę z mózgu ani nie oglądaj TelAvizji. Cała AGORA  dołuje i jedzie od kilku lat na stratach ale skrzętnie to ukrywają. Działają bo dostają pożyczki od żydowskich banków ale i one wyczerpały zapasy swojej dobroci bo dostały w plecy potężną kasę i coś z tym „Gównem Wyborczym” trzeba zrobić. Nic nas tak nie ucieszy jak ogłoszenie bankructwa.

Wasza „ Gandzia ”

Źródło: Internet, różne

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Michnik
IPN nie musi przepraszać za Szechtera. Sąd oddalił pozew Michnika

Warszawski sąd oddalił pozew Adama Michnika domagającego się od IPN sprostowania informacji dotyczącej jego ojca Ozjasza Szechtera. Instytut w przypisie...

Zamknij