RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Metody zombirowania ludzi ich efekty uboczne

Witajcie sympatycy Racji Słowiańskiej, wszystkim dziękujemy za zainteresowanie, cierpliwość, komentarze i przepraszamy, że nie od razu odpowiadamy na wasze wpisy, ale ze względu na zawartość poprzedniego artykułu, którego treść przeraziła administratora Pejsbuka i jego syjonistycznych nadzorców, który potwierdza regułę, że jesteśmy ordynarnie i bezczelnie oszukiwani przez stworzony i kontrolowany system, postanowili nas karnie zablokować pod zmyślonym pretekstem będącym ich sloganem, że oni stoją na straży dobrych obyczajów, bardziej poprawności. Zamykanie ust to praktyka stosowana powszechnie przez syjonistów a Pejsbuk jest narzędziem do kontroli zidiocenia użytkowników czy już osiągnęli wymagane dno bezmyślności. Jakie przerażenie budzi w nich nasz Biuletyn cieszący się popularnością. Wiemy, że wielu neguje nasze poglądy, bo program, którym zagnieździł się w ich mózgach nie pozwala na przyjęcie odmiennej wiedzy, którą serwujemy i poprawne zanalizowanie. My wiemy, że zostali skutecznie zombirowani i z tego stanu muszą wyjść samodzielnie. Wskazujemy im drogę, bo ich mózgi odrzucają każdą według nich niepoprawną informacje odmienną od obowiązującej wersji.

Barany

Wiem, że jesteście zszokowani naszymi wywrotowymi poglądami i wiedzą, której was celowo pozbawili ci szubrawcy na usługach syjonistów. Problem jest poważniejszy i skoro już się zadomowiliście i czytacie regularnie nasze artykuły to pozwolimy sobie odkryć przed wami system ogłupiania zombirowania ludzi funkcjonujący od szkoły podstawowej poprzez średnią i uczelnie, które wypuszczają bezmyślnych baranów z tytułami naukowymi. Jak tam dotrzesz na szczyt to cię pytają czy chcesz być profesorem szanowanym naukowcem czy zamiatać ulice albo sprzedawać pietruszkę.

Sam padłem ofiara tego systemu i zastanawiam się jak to było możliwe, że mnie tak ogłupili. Coś im nie wyszło, bo jednak nie do końca się udało, potrafię samodzielnie myśleć nie biorąc nic na wiarę jak to robią ogłupieni w szkole zindoktrynowani religijnie nasi rodacy, którym wmówili, że wszyscy rodzą się grzesznikami a koszerny włóczykij umarł za nasze grzech, kto go prosił, osobiście nie znamy nikogo. W tym procederze ogłupiania bierze udział każda religia nie tylko katolicka, ponieważ wywodzi się z jednego źródła Judaizmu i ma zadanie wychować bezmyślnego idiotę, niewolnika. W Polskiej Akademii Nauk pracują wybitne łotry lub kretyni opracowujący programy ogłupiania naszych rodaków na podstawie tych wytycznych Ministerstwo Obrzezanych Mózgów zwane MEN co znaczy Pan wprowadza je do szkół i na Uniwersytety. Celem tej nauki jest odcięcie mózgu, powszechne ogłupienie i utrata zdolności logicznego myślenia przytępienie instynktu ochrony swojego Rodu i Narodu, krótko mówiąc przeprogramowanie mózgu, który nie pozwala nam samodzielnie myśleć. Kto kontroluje i finansuje PAN i MEN żeby zajmował się programowaniem naszych mózgów? Szajka przestępców, których idioci wybierają, co cztery lata w celu grabienia nas. A żeby grabić skutecznie i bezkarnie muszą nas ogłupić.

Szoku, jakiego doznałem, kiedy zapoznałem się z Ario-Słowiańską nauką zwaną sumowaniem i mnożenie długo nie pozwalała mi dojść do siebie. To spuścizna naszych przodków, a nam wmawiano, że byli niepiśmiennymi barbarzyńcami. Ci, którzy się nabrali na te brednie biegają z dzidami po Wolinie kultywują rzekome tradycje zapisali się do Rodzimego Kościoła żeby komuś lizać tyłek i bić pokłony łożyć środki kolejnym cwaniakom.

Żaden Rus czy Świetorus nikomu się nie kłaniał ani nie pełzał traktował swoich przodków z szacunkiem, z jakim traktował przyrodę.

image001(1)

Kiedyś wmawiali mi, że koszerny Ajnsztajn to geniusz dla poparcia nadprzyrodzonych zdolności nagrodzony Noblem postanowiłem sprawdzić, z jaką prędkością rozchodzi się światło i co się okazało, że światło nigdzie nie znika ani nie pędzi z prędkością 299 792 458 m/s jak to obliczył jeden z kretynów z tytułami. W moim doświadczeniu jego prędkość zależy od środka transportu a zasięg od źródła emitującego światło. Kiedy stoisz i trzymasz latarkę światło oświetla twoją twarz, buty pozostają w cieniu. Kiedy biegniesz z latarką światło porusza się z prędkością 20-30 km/h a kiedy jedziesz na rowerze porusza się z prędkością 40-70 km/h i tak dalej.

Takimi kretynizmami karmią młodych bezmyślnych ludzi, którzy z nabożną czcią traktują te brednie sowicie opłacanych szarlatanów i kłamców. Standardowym kretynizmem jest opowieść profesorów uznanych i szanowanych Uniwersytetów, o tym, że światło z gwiazd dociera do nas z opóźnieniem po przebyciu tysięcy lat świetlnych i kiedy dociera do nas gwiazda może już nie istnieć. To kolejny pełny kretynizm Osobiście nie wiem dlaczego Słońce nazywają gwiazdą bo  nasi przodkowie nazywali je Świetiło lub Jariło. Gwiazda powinna mieć ostro zakończone końce.

Doświadczenie z latarką przeczy tym twierdzeniom. Kolejnym takim kretynizmem jest prawo Niutona masona 33 stopnia. Kiedy startował statek kosmiczny Wostok z kosmodromu Bajkonur wynoszący sztucznego satelitę na orbitę okołoziemską Korolow zażartował, że obalił prawo ciążenia Niutona i trzeba dokonać jego korekty. Wszystkie jego prawa są zwyczajną brednią i nie funkcjonują w przyrodzie i miały zadanie zaprowadzić wszystkich zdrowomyślących w ślepą uliczkę.

Prawa Ajnsztajna, Niutona oraz  Tesli i innych wybitnych Noblistów  nie funkcjonują w przyrodzie więc są zmyślone. Żeby tego głupka Tesle, który całe życie szukał prądu zmiennego, utajnili jego projekty i stworzyli legendę o geniuszu. Wszyscy zachwycają się nad jego geniuszem, ale nikt tak naprawdę nie widział tych wynalazków i sprawdzał czy funkcjonują. Co by on nie wymyślił Ario-Słowiańska cywilizacja dawno już użytkowała. Załączyliśmy Tabliczkę Mnożenia i Sumowania Rusów żebyście mogli się przekonać jak prawidłowo mnożyć i sumować.

Tablica Rusów

Niektórym badaczom kosmosu wiadomo, że grawitacja nie istnieje, bo zajmują się zawodowo obserwacją wzajemnego oddziaływania planet, ale boją się ujawnić prawdy i reakcji opłaconej sowicie syjonistycznej agentury, która zaszczuje i wyśmieje ich, będzie się mściła za taką bezczelność ujawnienia prawdy o tym zjawisku i delikwent znajdzie się poza nawiasem, jako trędowaty. Gdyby istniała grawitacja Słońce przyciągnęłoby wszystkie planety doprowadzając do katastrofy Układu Słonecznego. Obowiązują inne prawa, ale o tym w kolejnym artykule. Nauka, religie, fizyka, matematyka, chemia, historia to wszystko zostało stworzone, jako bezbłędnie działający mechanizm ogłupiania stosowany przez naszych okupantów szajkę przestępców, która nas grabi. Sfałszowali tablicę Mendelejewa po jego śmierci i dopiero, kiedy trafiłem na wykłady Jurija Rybnikowa wykładowcy starożytnej wiedzy Rusów jak o sobie mówi jednego z wybitnych praktyków i teoretyków, dotyczących zjawisk elektryczny, który podważył wszystkie znane nam prawa i obnażył mechanizm oszustwa wtedy zrozumiałem jak to działa. Perfidia polega na tym  że ogłupienie jest powszechne a ci zombirowani tą wiedzą nie podejrzewają zastawionej pułapki.

W dzisiejszym artykule mam przyjemność zaprezentować Ario Słowiańską Tablicę Mnożenia i Sumowania, której zdjęcie załączyłem a jest ona efektem jego wieloletniej pracy, której celem było odtworzenie z fragmentów, które się zachowały w podręcznikach, których nie udało się syjonistom zniszczyć. Świadczą one o wysokim poziomie wiedzy naszych przodków i znajomości kosmosu i praw nim rządzących. Jest też Tablica Mendelejewa tą prawdziwą bez ingerowania masonerii.

Tablica MedelejwaKiedy rodzi się dziecko ma ono zakodowany program Rodowy, w którym zapisana jest cała zdobyta wiedza jak postępować i zadaniem rodziców jest nie przeszkadzać w jego rozwoju i nie pozwolić go indoktrynować religijnie i posyłać go do szkoły żeby został zombirowany. Ale zombirowani rodzice nie kontrolują czego ta syjonistyczna szajka uczy nasze dzieci.

Tylko i wyłącznie za jego rozwój są odpowiedzialni rodzice, którzy powinni mu przekazywać wiedzę naszych przodków. Ale co zrobić, kiedy rodzice to idioci, którym zmieniono oprogramowanie to prawdziwa tragedia.

Szkoła przejmuje nad naszymi dziećmi kontrolę i odpowiedzialność za ich wychowanie wcielając w życie program zombirowania. Mózg programuje się tak samo jak komputer różnica jest taka, że komputer to urządzenie elektroniczne a mózg to elektryczny biosystem.

W szkole nauczyciele witają dzieci nazywając ich pszczółkami, rybkami czy kochanymi dzieciaczkami i po wstępnej nauce z obrazowaniem zaczyna się zombirowanie lub obałwanianie niczego nie świadomych bezbronnych dzieci. Dziecko uczy się tabliczki mnożenia, dodawania, odejmowania, dowiaduje się, że 0+1= 0 że 2×3=6 i że 6×7 to samo, co 7×6 lub że 1×10=10 a co gorsze 3-6 = -3 to czysty kretynizm. Nic dziwnego, że dzieci tracą chęć do nauki, kiedy czują, że nauczyciele ich okłamują i przymuszają szykanując obniżeniem zachowania i niedostatecznym stopniem.

Nauka ta jest niezgodna ze starożytną wiedzą naszych przodków oraz zdrowym rozsądkiem i prawami przyrody. Niema dodawania jest sumowanie, mnożenie, niema dzielenia, bo dzielenie to unicestwianie. Zaraz odezwą się głosy zombirowanych a dzielenie jabłka. Jabłko nie dzielimy tylko tniemy nożem a to nie to samo co dzielenie. Ale mędrcy nie dadzą spokoju a to że komórka dzieli się przez podział nic podobnego komórka się rozmnaża. W tych działaniach brakuje obrazowania a kiedy go brakuje to w/w działania są abstrakcją na liczbach, bo 2Nic + 2Nic = 4Nic a kiedy 2 jabłka dodajemy do 2 Jabłek to suma wynosi 4 Jabłka i wtedy wszystko jest na miejscu. Żyjemy w kraju, w którym prezydent nie zna tabliczki mnożenia. Takie miernoty wybierają tylko idioci. Ponieważ są oni indoktrynowani religijnie, kompletnymi baranami wtedy można ich bezkarnie oszukiwać a oni i tak nie rozumieją, co tak naprawdę się dzieje, bo w Ministerstwie Obrzezanych Mózgów pracują zawodowi kretyni lub umocowana jest syjonistyczna agentura, która realizuje swój skryty plan ogłupiania.

Kiedy dziecko zostanie o bałwanione staje się idiotą powtarzającym wtłoczony jej program i przestaje samodzielnie myśleć blokują pamięć Rodową. Zastanawia się jak to jest z tym odejmowaniem i myśli sobie, kiedy mam trzy jabłka i odejmuję 6 Nic to zostają mi trzy jabłka, ale nie minus 3Nic. To czysta schizofrenia intelektualna, co innego widzi a co innego każą mu robić i kiedy przychodzi do domu szukając pomocy w rozwiązaniu dylematu tam zidiociali rodzice wmawiają, że wszystko jest w porządku poddaje się. Podobnie, kiedy mnoży 2Nic x 3Nic to podobno = się 6Nic bo 3Nic + 3Nic = 6Nic. Wszystkim wiadomo, że kiedy prawa strona równa się lewej to wszystko jest w porządku wiec, czego się czepiamy.

W tym miejscu jest niezgodność bo w tym mnożeniu są dwa działania a mnożenie to nie to samo co sumowanie (dodawanie) to sprzeczność naruszająca regułę. Kiedy normalnie wykształcone dziecko mające wyniesiona z domu wiedzę patrzy to widzi sprzeczność i instynktownie neguje bo to inne działanie 2×3=23=2x2x2=8 to jest prawidłowe mnożenie albo czy 3×2=6 nic podobnego, bo według reguły mnożenia powinno być 3×2=32=3×3=9 czy 6×7=42 lub odwrotnie jak uczą kretyni w szkołach to dopiero jest idiotyzm. Prawidłowe działanie to 6×7=67=6x6x6x6x6x6x6=46 656, a 7×6=76=7x7x7x7x7x7=117 649. Czy teraz widzicie gdzie znikają wasze pieniądze jak syjonistyczna szajka przestępcza bezkarnie was oszukuje, ale żeby to zrobić musieli was ogłupić.

Właśnie tym zajmuje się PAN Polska Akademia Nauk działająca syjonistyczna agentura pod przykryciem naukowej instytucji oczywiście robią wszystko dla naszego dobra i rozwoju jak o sobie piszą.

„PAN prowadzi wszechstronną działalność na rzecz rozwoju nauki
oraz ustanawiania najwyższych standardów jakości badań i norm etycznych,
służącą społeczeństwu i wzbogacaniu kultury narodowej”.

Jak działa ta samo wybierającą się struktura możecie się dowiedzieć z ich strony https://instytucja.pan.pl/index.php/akty-prawne-i-dokumenty mają budżet większy od Ministerstwa Wojny. Ale kto by tam próbował zanegować wiedzę albo im podskoczyć skończy na marginesie nauki lub zostanie skrycie zamordowany jak już nieraz bywało. Dla nas to zbiorowiska kretynów lub cwaniaków będących ukrytą agenturą szkodzącą nauce i rozwojowi służąca jako bat na niepokornych odmieńców nieprawomyślacych.

Prawo Pitagorasa brzmi P=axa=a2 wzór na obliczanie pola powierzchni w m2 wszyscy pamiętają ze szkoły podstawowej no przesadziłem że wszyscy. Długość  x szerokość 2 m x 2 m= 4 m2. Tu wszystko jest w porządku wynik jest realny. Każdy drogowiec, budowlaniec czy producenci kruszywa, węgla, betonu potrafią obliczyć ile wydobył metrów sześciennych urobku czy ułożył nasypu i wykonał wykopu. Czy aby na pewno?

Definicja 1m3 brzmi metr sześcienny (symbol: m³) – pochodna jednostka objętości w układzie SI. Jest to objętość jaką zajmuje sześcian o krawędzi długości szerokości i wysokości jednego metra czyli 1mx1mx1m= 1 m³ . i w tej kwestii niema sporu, problemy zaczynają się podczas obliczania znika w tajemniczych okolicznościach potęgowanie.  Wiadomo że obliczamy metr sześcienny według wzoru V=axbxc=Vm3  i tak nam każą obliczać ale co z potęgowaniem. Zapis jest sprzeczny z definicją.

Oprzyjmy to na przykładzie jest akwarium o szerokości a=2 m x wysokość b=3 m x długość d=4 m czyli 2x3x4=24 m3 . Pomijamy obrazowanie że niewiadomo co liczymy i w jakich jednostkach. Według definicji których się doszukaliśmy i powyższego zapis jest błędny, powinno być V=2mx3mx4m=(23)4=27=2mx2mx2mx2mx2mx2mx2m=128m3. Oszustwo niemal doskonałe, pytanie kto wkłada sobie różnice do kieszeni ? Różnica jest kolosalna i wynosi 104 m3.

Tak działają liczniki mediów co innego nam pokazują a co innego naliczają to zalegalizowany przekręt służący do legalnego rabowania rodaków zatwierdzony przez Główny Urząd Miar.

https://www2.gum.gov.pl/pl/o-nas/422,O-nas.html

My nie wymyślamy prochu konsekwentnie realizujemy analizę według powyższego zapisu i prawa którego nas uczyli w szkole że jeden metr sześcienny to 1mx1mx1m=1m3.

Wynika z tego ze Akademicy to kretyni no pod warunkiem że o tym niewiedzą i powielają ten kretynizm, ale nie to szarlatani i oszuści wyższej kategorii doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią, kto zatem Akademikom wciska ten kit ano syjonistyczna szajka przestępcza która im płaci za ogłupianie naszych dzieci i nas. Czym się zajmują rodzice, zwalają obowiązki wychowania swoich dzieci na szkołę w której powielają zatwierdzony w PAN program dla Ministerstwo Obrzezanych Mózgów robiąc z nich bezmyślnych idiotów dodajcie do tego lekcje religii i co wychodzi zombirowany Polak katolik chorujący na Rydzykoze mózgu.

Wszystkim życzymy miłej lektury, szczęścia i radości samowyleczenia z głupoty. W następnych wyborach głosujcie na oszustów oni mają rodziny w Usraelu i muszą je wykarmić a są pazerni do bólu i nie zapominajcie o waszych pasterzach ktoś musi strzyc barany żeby pedofilska sekta żyła w luksusie i pałacach cdn.

Artykuł cieszył się dużym powodzeniem na Pejsbuku pod adresem.

https://www.facebook.com/BiuletynNaszaRacja/posts/891206184360705

Ryszard Dąbrowski

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
image001(1)
Co tak naprawdę odkrył Mendelejew

Witam wszystkich naszych czytelników a jest ich dziesiątki tysiące kiedy cztery lata temu zaczynaliśmy nakreślony plan udostępnienia wiedzy wedyjskiej naszych...

Zamknij