RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Manifestacja w Siedlcach

W dniu 01.09 o godz. 13 pod Urzędem Miasta w Siedlcach odbyła się zapowiadana manifestacja w celu udaremnienia zapowiadanej próbie przekazania Liceum Żółkiewskiego w ręce Diecezji siedleckiej. Manifestację zorganizowała siedlecka Partia RACJA PL z przewodniczącym Marianem Kozakiem oraz Ruch Palikota z V-ce przewodniczącym Pawłem Borkowskim. Manifestację wsparli swą obecnością Pan Ryszard Dąbrowski – Przewodniczący krajowy, Pani Teresa Jakubowska V-ce Przewodnicząca i Rzecznik krajowy naszej Partii, oraz członkowie z Warszawy pod wodzą Przewodniczącej Pani Barbry Mierzewicz.

Po manifestacji Marian Kozak i Paweł Borkowski złożyli Petycję w sprawie zwrotu pieniędzy za przekazywanie mienie, oświetlenie zewnętrzne budynków pomników KrK, za które płaci siedlecki podatnik, zwrotu za delegację służbową Pana Głowackiego (V-ce Prezydenta Siedlec) na obchody ii rocznicy śmierci JP II. Wychodząc z założenie, że Polska nie jest Katolicka a Heretycka nie można przekazywać naszego majątku Heretykom. W roku 1410 po przegranej bitwie pod Grunwaldem papież Grzegorz XII nałożył na Polskę klątwę, która w/g Prawa Kanonicznego obowiązuje do dzisiaj. Nawet nasz rodak pełniący funkcję papieża JP II jej nie zdjął. W okresie jej nakładania było trzech papieży Grzegorz XII (1406-1413), Benedykt XIII (1394-1417)i Jan XXIII (1410-1413). Na Soborze w Konstancji (1418) Grzegorz XII zrezygnował z funkcji papieża. Za sprawą Tygodnika Fakty i Mity jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom naszej manifestacji nawet tym naszym przeciwnikom, którzy nas próbowali zagłuszać z Partii Pana Korwina M.

Marian Kozak RACJA PL w Siedlcach

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Aktualny sondaż uliczny

Żródło: http://wybory.xaa.pl/sondaze-uliczne.html Aktualizacja (2011-08-28, godz. 15:18): Aktualny zrzut ekranu z ankiety na Onet.pl - zachęcamy do głosowania np. tutaj.

Zamknij