RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Ludobójcza ustawa

Nasz własny Rząd pod obstalunek nazistowskich pogrobowców reprezentujących międzynarodowe koncerny farmaceutyczne na czele, których stoją powiązani personalnie z byłymi funkcjonariuszami hitlerowskiego reżimu osoby, które nie wiadomo czemu nie zostały skazane w Norymberdze, a ukrywające się w Komisji Europejskiej, chcą zalegalizować ustawę o ludobójstwie. Mogą Ciebie i twoje dzieci zaszczepić i zabić kiedy im przyjdzie na to ochota. Nie stój, aż Cię zaszczepią wstrzykując truciznę bez twojego przyzwolenia. Twoim dzieciom szczepionki z zawartością rtęci i innych trucizn wstrzykują od lat. Jak odmówisz to Cię przymuszą. To początek eksterminacji ludności Polski sterowany przez Kościół, światową i rodzimą oligarchie finansową. Najwyższy już czas podziękować posłom za ich wysiłek w zalegalizowaniu ludobójstwa naszego Narodu.

Przeczytaj poniższy tekst:
Tym razem rząd, ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki, a wszyscy Polacy będą przymuszeni do ich wstrzyknięcia.

TO NIE KOLEJNA TEORIA SPISKOWA

Właśnie teraz przez Sejm (tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemii oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi:

- Na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polakach( nie tylko jak dotąd dzieci).
- Zmian definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy).
- Rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami).
- Zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku Sądu, wystarczy decyzja lekarza.

Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie decydował Główny Inspektor Sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.

Utajnione zostają teraz dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel (ang. wartownik, strażnik), których jedynym właścicielem będzie Sanepid.

Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami Sanepidu.
Znosi się rejestracje oraz przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko będzie wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.
Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia Sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemiologicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli.

Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji – wszystkimi chorobami),łącznie z wejściem do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne, a Minister Zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowanie procedury wewnętrznej.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w Sejmie (odbyło się w dniu 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentalne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głoś przeciw.

Teraz koncerny farmaceutyczne za którymi stoi międzynarodowa oligarchia finansowa uzyskają możliwość finansowej ruiny naszego kraju, a jak zechcą to po cichu cały naród poślą do piachu… oprócz oczywiście Donalda Tuska i jego kumpli, posłów oraz osób według ich uznania wyłączonych spod przymusu szczepienia w trybie „wyjątku specjalnego”. Sprawdź sam jaki zgotowali Ci los wybrańcy narodu.

Pozdrawiam Wasza Gandzia!
Źródło: www.profit-over-life.org
Ustawa z dnia 15.06.2012 narusza Konstytucje RP, Art. 38, 39, 40, 41

Pobierz sprawozdanie

PDF Ustawa o szczepieniach 416

1 komentarz
Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
kraj_polan
Wyklęty powstań ludu…

Trudno mi zrozumieć, czy jesteśmy Narodem tak głupim, czy tak otumanionym przez narodowy katolicyzm, że nie dociera do nas to,...

Zamknij