RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Lech Wałęsa – TW BOLEK zeznaje: Chce likwidacji Polski: „Z Polski i Niemiec trzeba stworzyć jedno państwo” EUROPA”

Matoł polityczny i ekonomiczny o mentalności sprzedawcy koni  puścił kolejnego bąka nosem. Matołku Niemcy i Polska to nie Europa, nieuk tego nie wiedział bo był na wagarach i niepamiętna ile jeszcze państw wchodzi w skład kontynentu Europejskiego ale co tam Gmina Żydowska kupiła mu za 300 tyś. baksów Nobla to kupi mu prezydenturę Europy. Drukują banknoty to mogą dodrukować i zapłacić makulaturą za Bolka.

„Świat jest źle zorganizowany. ONZ, NATO i Rada Europy – to idee starej epoki” – ględzi uczenie w wywiadzie dla agencji ITAR-TASS Lech Wałęsa. „Powinniśmy rozszerzać struktury ekonomiczne i stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa” – dodaje.

Lech Wałęsa

Nie wie matołek że w Brukseli siedzą neonaziści i sterują z za biurka Unią Europejską nie kuma że III Rzesza nigdy nie podpisała aktu kapitulacji, a jedynie Wermacht skapitulował.

Matołku Republika Federalna Niemiec to Spółka z o.o. jak pamiętamy z wpisu miała kapitał 50.000 DM. Nie wiadomo jaki mają kapitał na dzień dzisiejszy bo nie dopuszczają nas do Ewidencji spółek RFN a Angela Merkel jest prezesem Spółki z o.o.. Gdzie się podział nazistowski rząd siedzi w Brukseli i dalej mąci żeby nas zniewolić ale teraz bez wystrzału, podporządkować gospodarczo doprowadzić do ruiny za pośrednictwem kolaborantów z Tuskiem na czele potomkiem niemieckich Żydów i wykupić za bezcen to się nazywa reprywatyzacją.

Bolek ględzi dalej moja walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec. Tu zapomina o żydomasoneri i syjonistach z którymi podpisał lojalkę, a którzy za kulis nim sterowali i sterują. „Granice rozbiliśmy”. Bolek mówi w liczbie mnogiej ale nie podaje kogo ma na myśli. Na horyzoncie globalizacja. To wszystko wymaga innych programów i struktur – stwierdził w wywiadzie Wałęsa. Dodał, że podczas swoich podróży po świecie próbuje namawiać ludzi do dyskusji nad nowym porządkiem świata. Tak daleko doszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Co to znaczy wie tylko jego osobisty tłumacz. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa – zasugerował. Dziennikarze pytali legendarnego przywódcę „Solidarności” o ocenę stosunków polsko-rosyjskich. Niestety nie można ich nazwać dobrymi – ocenił. Niemcy przyczynili nam znacznie więcej zła, a stosunki mamy z nimi znacznie lepsze, niż z Rosją. Dlaczego? Bo Niemcy po wojnie  przyznali się do wszystkich swoich świństw. Należy raz na zawsze powiedzieć, co kto komu złego zrobił i postawić kropkę. Póki tego nie zrobimy, rana się nie zagoi – tłumaczył. Dodał, że jedną ze spraw, które utrudniają relacje Polski i Rosji jest obecnie katastrofa smoleńska. Są tacy ludzie, którzy żyją historią, przeszłością, specagentami. Oni nie umieją wymyślić nic innego. Dlatego nie wolno im dawać powodu. Takie tematy należy usuwać – podsumował były prezydent.

Przemysław Marzec

Słowo komentarza od redakcji: Bolek nasza propozycja jest następująca, strzel sobie w twój durny łeb, zaoszczędzisz sobie i Polsce wstydu bo nie po to walczyliśmy przez 1000 lat o naszą niepodległość żeby teraz podcierać tyłki Niemcowi i być ich niewolnikami, a do tego się sprowadza polityka kolaborującego z UE reżimu postkomunistycznego.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne, za: rmf24.pl

http://vod.gazetapolska.pl/5246-dokument-z-czechoslowackiego-msw-nt-walesy-nowy-wniosek-dowodowy

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Godło
Stanisław Błąkała B Komorowski marsz sejmu i senatu

Pytamy w imieniu wszystkich antyklerykałów, naszych sympatyków ludzi nie wierzących w dogmaty Kościoła rzymskokatolickiego panią Ewę Kopacz Marszałek Sejmu RP,...

Zamknij