RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Kretynizm kontrolowany

O ignorancji katolickiej graniczącej z głupotą pisaliśmy wiele razy i czynili oni nam zarzuty, że szerzymy nienawiść jesteśmy mściwi i nie potrafimy być tolerancyjni. Nie znają oni definicji Tolerancji mało o niej wiedzą tak jak o Antyklerykalizmie. Poziom intelektualny starszego pokolenia większości wyznawców rzymskiej szubienicy charakteryzuje metoda wyrywania pieniędzy „Na Wnuczka”. Kiedy słuchasz o tej prostackiej metodzie już wiesz, że można ich bezkarnie oszukiwać i tacy zidiociali starcy wychowują nasze wnuki, biegają oni co niedzielę do kościoła żeby uczestniczyć w obrzędach kanibalizmu, jeść ciało i popijać krwią,  które prowadzi pedofil lub pederasta członek satanistycznej sekty.

Podmieniono im znaczenie słów jak w wielu innych przypadkach. Katole wchodząc do swoich świątyń zasypiają uśpieni kadzidłem a zdrowo myślący patrzy na wprost ołtarza lub rozgląda się z nudów czasami po bocznych nawach ołtarza, a tam napis po hebrajsku Jahwe.

Tablice Mojzesza

Czytasz i stajesz jak wryty. Żydowscy Rabini tak zmienili świadomość i ogłupili katolii, tak że nie reagują nawet, kiedy ich publicznie  nazwą bydłem roboczym i grożą publicznie wymordowaniem jak Abe Fokxma. Jahwe to taki lokalny dowódca obcych, sadysta i zbrodniarz, któremu powierzono jeden z ludów, klan Judejczyków, których nakłaniał do zbrodni, mordował i zmuszał do mordów spokojnych i nikomu niewadzących mieszkańców Judei Kananu i innych państw miast a to wszystko w imieniu Pana Boga. Ale Pan Bóg ich kocha. Żydom Bóg potrzebny jest żeby usprawiedliwić ich łajdactwa i zbrodnie. Piszemy to na podstawie aktualnych badań, według których Watykan powinien wprowadzić zmiany lub odrzucić Stary Testament z uwagi na drastyczne treści w nim zawarte odrzucające nawet zaślepionych wyznawców rzymskiej szubienicy. Ale oni wybrali inną taktykę, co wydanie to podmieniają i fałszują zawarte treści na mniej drastyczne. Czekamy na wersję, kiedy Jahwe zostanie świętym Mikołajem i zacznie rozdawać czekoladki dzieciom. Zawsze powtarzam, że gotowy jestem zostać katolikiem pod warunkiem, że wytłumaczą mi skąd w kościele wzięło się 120 napletków Jezusa i 24 kopytka z jego osiołka, na którym wjechał do Jerozolimy, która 2000 lat temu jeszcze nie istniała. Idąc dalej, kiedy przymuszany przez matkę uczestnictwem w lekcjach religii zadawałem niewygodne pytania wywołując salwy śmiechu wśród rówieśników ksiądz lał mnie linijka po rękach żeby wbić do głowy naczelną maksymę nauki religii (indoktrynacji) wbijanie dogmatów mam słuchać a nie myśleć, a matka wzywana była żeby mnie dodatkowo ukarać.

Wałęsa

Pamiętam grobową cisze, jaka zapadła, kiedy zapytałem księdza, w jakim języku jest ten napis nad ołtarzem i co on oznacza. Katabas wyłgał się nieznajomością hebrajskiego. Pewnego razu jadąc przez katolickie zadupie zwane Katolandem zauważyłem stojącego przed kościołem Mojżesza trzymającego na swoich barkach tablice, które dostał rzekomo od Boga z 10-cioma przykazaniami. Co Mojżesz żydowski mesjasz robi w katolickiej bajce tego tak do końca nie wiedzą wyznawcy zarażeni Judejska dżumą. Przykazania były dla żydów a nie dla Słowian oni nie grzeszyli. Stoi sobie ten Mojżesz na deszczu i mrozie z tablicami na barkach, na, których widzimy ponumerowane przykazania zapisane rzymskimi cyframi. Języku łacińskim, to sztuczny twór, którego używali rzekomo w Cesarstwie Rzymskim, które zaistniało wyobraźni fałszerzy historii zakonu Jezuitów. Co bardziej bezczelni żydzi w swoich synagogach zapisują przykazania po hebrajsku.

Ale czego możesz się spodziewać po nieukach i patologicznych kłamcach , którzy wymyślili swoją historie w 17 w. Siedząc w samochodzie tak sobie kombinuję, jeżeli Mojżesz wyprowadził ich z Egiptu to na tablicach powinny być zapisane przykazania hieroglifami, bo wszystkim wiadomo, że 6000 lat temu nie mieli oni swojego alfabetu. Hebrajski i Jidysz wymyślili tysiące lat później.

Mojzesz

Kapłani z tablicami

Kłamcy piszą, że trzy tysiące lat temu powstał hebrajski.

A Jidysz podobno w 10 w. W 10 w jeszcze nie było żydów. Zupa się wylała, kiedy na warsztat wzięli ich DNA wtedy się wydało, że po pierwsze nie są Semitami a Chamitami po drugie są efektem laboratoryjnych eksperyment sztucznymi tworami stworzonymi 800 lat temu, o czym też pisaliśmy w naszych artykułach. Ciemny katolicki naród kupuje te brednie i nie kuma o co biega.

 

Sumując ich Ojcem jest probówka a reszta to wymysły Rabinów i Lewitów, którzy nadzorują ten eksperyment obcych biorobotów, tworów ludzko-podobnych hybryd,  którymi się wysługują obiecując im władzę nad planetą pod warunkiem, że wymordują całą populacje Ario-Słowian.

Starowiercy i wyznawcy Rahmańskiej tradycji twierdzą, że Mojżesz był Ario-Słowiańskim Wołchwem, który otrzymał od Jedynego Stwórcy tablice z zapisaną Głagolicą będącą graficznym zapisem 49 gwiazdozbiorów w naszej Galaktyce, co potwierdził badacz Głagolicy Tadeusz Mroziński. Głagolica to alfabet używany przez Wołchwów i Żerców do zapisów świętych tekstów używany przez duchownych Ario-Słowiańskich.

Każda religia to sposób na wydojenie z budżetu miliardów dla nierobów i pasożytów, ogłupione kadzidłem nasze społeczeństwo łoży na ten męski burdel około 13 miliardów rocznie.

Chwała niech będzie Panu.  RACJA Słowiańska

 

Smerfy

Mojzesz przechodzi przez morze

Tablice 2

UbotTablice policjaUfo i mojzesz

 

 

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
flaga
RZECZPOSPOLITA ANALNA

Pederaści po udanym zainstalowaniu Roberta Biedronia w Słupskim Ratuszu mają rozbudzone apetyty. Kombinują jak przemycić społeczeństwu kandydaturę mniejszości seksualnej na...

Zamknij