RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

KOLEJNE OSZUSTWA PALIKOTA

Kolejny oszukany Piotr Tymochowicz pozywa Janusza Palikota do sądu. Chodzi o pieniądze

kolejne_oszustwo_palikota

Piotr Tymochowicz pozwał do sądu Janusza Palikota – dowiedziała się telewizja Superstacja. Tymochowicz domaga się zaległego wynagrodzenia za doradztwo od jesieni 2010 roku do kampanii przed wyborami parlamentarnymi w 2011 roku. Według nieoficjalnych informacji chodzi o 2 miliony złotych

- Nigdy się nie wypowiadałem na temat moich prywatnych umów z Januszem Palikotem, ale ponieważ Janusz Palikot ostatnio powiedział w mediach takie zdanie, że jeśli Tymochowicz coś sobie życzy, niech nas pozwie, to idąc w ślad za zaleceniem Janusza Palikota uczyniłem to – powiedział Piotr Tymochowicz, były doradca Ruchu Palikota.
- Czekam wystarczająco długo, to znaczy czekam trzy lata i nie doczekałem się realizacji żadnej umowy, żadnej obietnicy, a więc czas najwyższy, żeby uruchomić odpowiednie kancelarie prawne – powiedział Tymochowicz.

Były doradca Ruchu Palikota twierdzi, że należy mu się wynagrodzenie za prowadzenie kampanii parlamentarnej w 2011 roku. Liczy, że Janusz Palikot dobrowolnie spłaci dług w ciągu tygodnia, ale nie ma złudzeń. – Ja słyszałem jeden argument, który podali mi świadkowie, że umawiając się ze mną na określone kwoty Janusz Palikot żartował. No to teraz niech to powtórzy przed sądem wobec świadków – mówił były doradca RUCHU Palikota. Dodał, że sprawą zajmuje się kancelaria z Krakowa. Pozew jest skierowany przeciwko Januszowi Palikotowi, a nie Ruchowi Palikota.

Wiceprzewodniczący RUCHU Palikota Artur Dębski twierdzi, że nie zna sprawy. – Dwa miliony złotych? Jeżeli Piotrek tak wycenia swoje zasługi, to rzeczywiście pozazdrościć tylko. Kompletnie nie przypominam sobie takich sytuacji, żebym widział jakiekolwiek faktury, czy jakiekolwiek rachunki na usługi. To są sprawy między Tymochowiczem i  Palikotem – powiedział Artur Dębski. – Nie znam szczegółów, więc nie mogę powiedzieć, że jest to moja rzetelna wiedza, ale na 99 procent jestem skłonny twierdzić, że to jest po prostu kolejny jakiś ruch wymierzony w RUCH Palikota w osobę Janusza Palikota – dodał Dębski.

Kolejni oszukani przez oszusta politycznego Janusza Palikota to RACJA PL z którą nie rozliczył się za wybory 2011 r. oraz rodzina, której przywłaszczył sobie pieniądze ze sprzedaży majątku żony i rodziny ukrywając go pod szyldem fundacji na Dominikanie, która finansuje jego polityczne wygłupy.

 

Opracowanie pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne.

http://wiadomosci.wp.pl

TAGS:  
Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kartel_Medyczny_w_strzykawce
Tytaniczne oszustwo. Kartel medyczny – zbyt duży, by upaść, zbyt zły, by go zdemaskować

Zaplanowana z premedytacją zbrodnia – ludobójstwo. Istnieje kilka powodów, dla których kartel medyczny jest zbyt duży, by upaść ­­– m.in....

Zamknij