RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Kłamstwo kłamstwem przykryte

Wraz z powstaniem Izraela, żydzi na całym świecie znacznie zwiększyli swoją siłę rażenia, zdolność do wywierania wpływu na światową politykę i opinie publiczną, cywilizację Chrześcijańską, którą stworzyli w miejsce Krystiańskiej poddając kontroli w Polsce za pośrednictwem Episkopatu i KneSejmu. Izrael stworzyli Hitler i Stalin na polecenie syjonistów, o czym pisaliśmy. Wystarczy spojrzeć na działania współczesnych polityków, pochodzenia żydowskiego, aby zrozumieć, że mechanizm żydowskich wpływów jest uruchamiany i działa bardzo skutecznie przy biernej postawie naszych rodaków kupujących żydowskie gazety oglądających TelAvizje. Środki masowego przekazu kupione za wydrukowane nic niewartą makulaturę pozwalają skutecznie ukrywać prawdziwe cele i plany wobec Gojów (bydła roboczego). Wystarczy przeczytać Talmud i Protokoły Mędrców Syjonu żeby przejrzeć na oczy.

Żeby Goje nie mogli żyć w dobrobycie zniszczyli gospodarkę wprowadzili system niewolniczej pracy za zasiłki. Ogłupiają w szkołach i uniwersytetach, wychowując bezmyślnych niewolników, indoktrynowanych żydowską religią, którzy sami bronią swoich prześladowców o czym mogliśmy się przekonać podczas wielu manifestacji i artykułach w których demaskowaliśmy ten niewolniczy system gdzie czytelnicy łajali nas za antysemityzm, ksenofobie i rasizm a do taktu wtórowały im żydowskie szmatławce. Żydzi Semitami nie są i żadną rasą ich Ojcem i Matką była probówka.

Gazomierz.

Przekonaj się, że żydowskie ofiary II wojny światowej cieszą się szczególną opieką i zainteresowaniem naszego rządu i różnych funduszy niepaństwowych.                             A stopień potępienia Holokaustu i antysemityzmu jest wskaźnikiem budowy demokratycznego państwa. Tolerancji dla kłamców, łajdaków i zbrodniarzy.

Żydowska wersja II wojny światowej jest aktywnie włączona do szkolnego programu nauczania, zastępując prawdziwą historię wojny i znaczenia oraz wkładu narodu polskiego w jej wygraniu. Plan zagłady Ario-Słowian nie został zrealizowany i odłożony w czasie. Stalin Osetyński żyd pomieszał im szyki dzięki czemu żyjemy, za co został otruty latem 1953.

Holoteroryzm

Podobne jest z podręcznikami do historii są już gotowe, do publikowania pod redakcją kłamców z PAN a głoszone na świętej górze, w miejscu kultu przed żydowskim bogiem, w Częstochowie. Katolicy odbudowali synagogi i wybudowali muzeum dla ofiar Holocaustu o którym napisano morze kłamstw.

W tym czasie rzekomo nasz prezydent odwiedza żydowskie synagogi co najmniej tak często, jak kościoły katolickie, i gratuluje żydom każdego bardziej znaczącego święta nawet te gdzie mordowali oni bezbronnych Ario-Słowian, kobiety, starców i dzieci.        A nasi przywódcy kościelni i kolaboranci nie gardzą siadaniem przy tym samym stole z ludźmi, których religia żydowska nawet nie uważa za ludzi.

W społeczeństwie żydowskim są ludzie, którzy rozumieją niebezpieczeństwo obecnej sytuacji żydów w Polsce. Mocno flirtują z Gojami strasząc karami za antysemityzm, rasizm jak to próbowali zrobić z nami nasyłając żydowską prokuraturę z Radomia, którą posłalismy na szczaw. Rodacy ukradkiem podziwiają ich jak zawłaszczyli władzę kosztem bydła roboczego bez protestów i zdecydowanej reakcji z ich strony, łaszą się po okruchy z pańskiego stołu.

Zakazać słowa zyd

Dla większości populacji żydowskiej wyłączył się mechanizm samo ostrzegania działania te są im obce żyją z grabieży w dobrobycie naśmiewając się z ogłupionego Narodu pasożytując na nim. Sprowadzili zbrodniczą Amerykańską armię żeby ich chroniła.

W umysłach zwykłych ludzi żydzi jawią się od dawna jako ci, którzy przejęli podstępem  władzę w kraju i zarobili na Polakach miliardy demolując kraj.                                 Imiona polskich oligarchów są całkowicie żydowskie, a ich astronomiczny dobrobyt jest związany z okradaniem nas. W polityce jest to samo. W rezultacie społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone z sytuacji, co ostatecznie może prowadzić do pogorszenia się stosunków polsko-żydowskich i likwidacji tej pazernej i łajdackiej populacji która w swojej arogancji sama sobie kopie grób.

Redaktor Naczelny

Ryszard Dąbrowski

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Miś uszatek
Ile nas kosztują Misie?

 Wczoraj w TelAvizjach pokazywali zatrudnionego tymczasowo na etacie Premiera RP, żyda o pseudonimie Mateusz Morawiecki. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, kiedy...

Zamknij