RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Kibice Legii kontra „Gazeta Wyborcza”. Apelują do Michnika: PRZEPROŚ za ojca i brata

Na meczu Lech Poznań – Legia Warszawa! Będący w konflikcie z „Gazetą Wyborczą” kibice Legii, wywiesili flagę obnażając prawdziwą twarz redaktora naczelnego, żydowskiego szmatławca „Gazety Wyborczej” – Adama Michnika.

Szechter przepros za ojca brata

Zestrachany zarząd klubu próbował przeprosić potomka żydowskich oprawców, który swoimi nieobiektywnymi artykułami próbuje demolować naszą kulturę, poglądy i wpływać na kształtowanie opinii publicznej pod dyktando Tel Awiwu. To kryminogenne zachowanie w publikacjach „GW” należy zakończyć jej zamknięciem. Zająć nie do końca jasne źródła jej finansowania. Od kilku lat jadą na wielomilionowym deficycie a banki pożyczają jej na krzywy ryj miliony.

Legia Warszawa. Konflikt na linii zarząd klubu-kibice powraca. Legia Warszawa przeprasza redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej „Kibice narozrabiali. „Żyleta” zamknięta

Już tydzień temu na stadionie w Warszawie, kibice Legii ułożyli z balonów wielki napis wyglądający jak logo „GW” z tym, że zamiast nazwy tytułu dziennika było hasło „Gówno Prawda”.

Legia i jej kibice zarzucają dziennikarzom „Wyborczej” brak obiektywizmu w pisaniu o stołecznym zespole. Klub wystosował nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Ostatnim elementem tego sporu jest właśnie sytuacja, do której doszło w Poznaniu. Kibice Legii zaatakowali Michnika hasłem: „Szechter przeproś za ojca i brata”.

Od redakcji: Gdyby tak wszyscy POLACY się zjednoczyli przeciwko żydowskiej klice rządzącej  naszym krajem to pozbędziemy się tych darmozjadów raz na zawsze,  doprowadzili nasz kraj do ruiny. Nie da się tu już żyć. Brawa dla kibiców Legi Warszawa za odwagę, wyjdźcie z protestem na ulicę, a społeczeństwo  przyłączy się do was, to będzie początek ich końca. Jedynie skoordynowanymi masowymi protestami możemy uniknąć rozlewu krwi, jak w Islandii żeby im odebrać władzę.

Redakcja biuletynu „NASZA RACJA”

Źródło: Internet, różne

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/kibice-legii-kontra-gazeta-wyborcza-wideo_181149.htmlMii

TAGS:  ,
Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Davida Ben-Guriona
Rothsildland, historyczne korzenie Izraela

Izrael urodził się z holokaustu, ale był poczęty tysiące lat wcześniej. Przez co najmniej 2.000 lat Żydzi modlili się, „W przyszłym...

Zamknij