RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Katowice: spotkanie z J. Palikotem

W sobotę 9 lipca w Chorzowie odbyło się spotkanie z Januszem Palikotem.  Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem – również przeciwników Palikota. Na spotkaniu z mieszkańcami Śląska obecni byli również działacze RACJI Polskiej Lewicy na czele z Sekretarzem Generalnym RACJI Dariuszem Lekki.  Janusz Palikot mówił między innymi: o świeckości państwa, prawach mniejszości, ograniczeniu liczby posłów i rozwiązaniu Senatu. Nawiązane zostały lokalne kontakty między partią Janusza Palikota i RACJĄ Polskiej Lewicy. Działacze obu partii rozdawali ulotki informujące o ich działalności i rozmawiali z mieszkańcami Śląska o ich problemach, oraz o sytuacji politycznej w Polsce. Zarówno działacze RACJI, jak i Janusz Palikot nie obawiali się reakcji społecznej związanej z prezentowanymi przez nich poglądami i dlatego nie potrzebowali firm ochraniarskich. W przeciwieństwie do prezesa PiS, który był niedawno na Śląsku, ale nie miał odwagi by wystąpić publicznie. PiS przyzwyczaił nas jednak do niezrozumiałych i nielogicznych działań swego prezesa. Trzeba przecież być człowiekiem bez zasad i honoru, skoro najpierw obraża się Ślązaków, zarzucając im „ukrytą opcje niemiecką”, a później przyjeżdża się walczyć o ich głosy.

Przy okazji spotkania z Januszem Palikotem w WPKiW w Chorzowie, po raz kolejny wyszła na jaw sprawa medialnej blokady, którą „fundują” RACJI podobno „wolne media publiczne”! Na szczęście działacze RACJI Polskiej Lewicy nie ulegają wpływowi „sterującym falom radia M” i mimo wszystko od blisko 10 lat nieprzerwanie walczą z: uprzywilejowaniem kleru katolickiego, grabieżą narodowego majątku dokonywanego przez Kościół i indoktrynacją religijną kolejnych pokoleń Polaków. Mam nadzieję, że wspólnie z Ruchem Palikota RACJA Polskiej Lewicy doprowadzi do realizacji ideałów Polaków, którzy przeciwstawili się poprzedniemu systemowi. Tych samych ideałów, które zostały wykorzystane przez politycznych karierowiczów do zdobycia władzy.

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
kwiaty
Życzenia urodzinowe

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Pan Generał Wojciech JARUZELSKI Szanowny Panie Generale, W imieniu RACJI Polskiej Lewicy, dla której członków jest Pan...

Zamknij