RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Jarosław Kaczyński „Zabijajcie polityków”

„Zabijajcie Polityków” – to tytuł książki, jaką napisał właśnie Jarosław  Kaczyński.

Jarosław KaczyńskiNie chodzi jednak Jarosława Kaczyńskiego – szefa Prawa i Sprawiedliwości, a Jarosława Kaczyńskiego pochodzącego spod Wrocławia – handlowca, menedżera i kabareciarza. – To jawna prowokacja – mówi Adam Hofman, rzecznik PiS. Książka „Zabijajcie polityków” wywołała sporą burzę. I nie chodzi o treść książki, a o imię i nazwisko autora Identyczne, jak prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Adam Hofman, rzecznik partii, już zapowiedział że sprawą zajmą się prawnicy, bo to „jawna prowokacja”.

Książka jest reklamowana w Internecie, pojawiły się też bilbordy i plakaty w wielu miejscach w Polsce. Zdaniem Hofmana, to sprawka „szeroko pojętego obozu władzy, który będzie robił wszystko by oczernić lidera Prawa i Sprawiedliwości”.

Bohater książki to niezadowolony z polityki i tego co dzieje się w Polsce taksówkarza ze Zgorzelca, który obrzucił koktajlami Mołotowa trybunę honorową, na której zasiadały ważne osobistości.

Później został aresztowany i zza krat wysyłał informacje do ludzi, tłumacząc co go popchnęło do takiego czynu.

Na okładce, pod imieniem i nazwiskiem autora, nie ma żadnej informacji, która wyjaśnia że nie chodzi o prezesa PiS.

                                                www.zabijajciepolitykow.pl ,

Autor „Zabijajcie polityków” tłumaczy na łamach mediów, że Polacy są na tyle inteligentni, że sami się domyślą, że to nie znany polityk jest autorem książki.

Jarosław Kaczyński (ten od książki) ma sporo wspólnego z naszym regionem. Pochodzi spod Oławy (choć nie chce zdradzić dokładnego miejsca zamieszkania). – To nie jest przecież takie ważne. Wychowałem się 40 kilometrów od Wrocławia, to wszystko – mówi. – Studiowałem też na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu – zdradza nam autor Kaczyński.

Później jednak związał się z Warszawą. Tam mieszka obecnie, a w 2010 roku próbował swoich sił w polityce. Startował w wyborach samorządowych do rady miejskiej. Ale nie dostał się do niej.

Pod redakcją „NASZA RACJA”

Źródła: www.gazetawrocławska.pl  Internet,różne

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Die Linke
Agentka STASI w Bundestagu

Ruth Kampa, kierowniczka klubu parlamentarnego Lewicy w Bundestagu, a w czasach NRD pracowniczka MSZ tego kraju, była przez prawie 20 lat agentką...

Zamknij