RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Jak Goldberg stał się Korwinem-Mikke

Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami, czy Syjoniście może zależeć na Polsce? Przecież oni są beznarodowcami, a ich jedynym prawem jest Talmud najbardziej rasistowski dokument na Ziemi.

Panie Korwin-Mikke niech się Pan nie wstydzi prawdziwego nazwiska, bo twarzy zmienić nie można. Jakim prawem w Państwie, które jest nazywane demokracją kilka milionów osobników zmieniło nazwiska i ukryło swoją tożsamość, w jakim celu?. Każdego z nich trzeba zlustrować i udowodnić im spiskowanie przeciwko narodowi Polskiemu.

MikkeOd jakiegoś czasu w Tel-Avizjach pełno jest Korwina-Mikke obrońcy uciśnionych. Korwin na fali, łaja i przestrasza, wielu neptków dało się nabrać na jego prostackie bajanie. Ale z czasem przybywa mu tupetu, kiedy zapytany czy jest Żydem zaprzecza.

Jako, że jesteśmy z natury bardzo dociekliwi, a że dostaliśmy propozycje poprzez ludzi związanych z Korwinem wspólnego udziału RACJA PL i Nowa Prawica w wyborach Samorządowych, do Parlamentu UE oraz Sejmu i Senatu, przyszedł czas żeby zdemaskować tego krętacza. Korwin rzucił nam przynętę w postaci pięknej i kruchej jak chińska porcelana przefarbowanej na blond intelektualistki

Henryk Pająk Kundlizmżydowskiego pochodzenia, której nie udało się nas przekonać do współpracy. Jesteśmy odporni na kobiece wdzięki.

Ta propozycja zwróciła nam uwagę na rosnącą popularność w Syjonistycznych mas mediach Korwina, którego te media od jakiegoś czasu kreują na obrońcę polskości, wiary więc staliśmy się szalenie podejrzliwi. Zajrzałem do paru książek, aby poczytać o nazwisku „Goldberg” i prawdziwym pochodzeniu Janusza Korwina-Mikke, wiemy, że jego prawdziwe nazwisko to Ozjasz Goldberg i jest z pochodzenia Żydem. Henryk Pająk w swojej książce „Kundlizm znów wygrał” podaje taką wzmiankę w dziale „antypolska Dyplomacja”, strona 73, cytuję:

Katarzna Nazarewicz

Kończąc ten spacer po filarach „Czwartej RP”, warto jeszcze  zatrzymać się przy pani Katarzynie Nazarewicz, choćby w kontekście rzekomej wojny judeokaczyzmu z pozostałościami PRL i jeszcze głębiej – Komunistycznej Partii Polski.

Tak zaciekle walczył on z tymi reliktami, że nie widział tejże Katarzyny Nazarewicz, córki żydowskiego generała UB i „historyka” trudzącego się w PRL szkalowaniem polskiego podziemia niepodległościowego z czasów drugiej wojny światowej, i drugiego pokolenia niepodległościowego z czasów PRL Bermanów, Nazarewiczów, Goldbergów, Fejginów, Humerów, etc. Katarzyna Nazarewicz wyróżniała się i wyróżnia szczególnie zajadłymi atakami na zwolenników tzw. „lustracji”, co zrozumiałe w kontekście przeszłości jej tatusia i jej „chodów” w „Czwartej RP”.

Potem mamy rozdział pt. „powrót B’NAI-B’RITH”:, strona 350, cytuję

Do sierpnia 2007 roku istniało na świecie około 2000 lóż skupiających ponad pół miliona członków i działaczy w 42 krajach. Wybitnym działaczem zakonu był m.in. Arthur Goldberg, który przez wiele lat zajmował eksponowane stanowiska rządowe i dyplomatyczne w USA, a nawet ubiegał się o fotel prezydenta z ramienia republikanów

czyli, że z tego wynika jednoznacznie, że krewniacy JKM należeli, lub należą do loży Żydowskiej B’nai-B’rith, która ma ogromny wpływ na losy naszej ojczyzny, czytam dalej i znajduję:

Wypada nam w tym miejscu zamieścić listę członków założycieli tej polskojęzycznej antypolskiej mafii pod nazwą B’nai-B’rith. Oto oni.:

Łukasz Biedka, Anna Dudziuk, Andrzej Friedman, Lidia Goldberg, Paweł Goldstein, Jan Hartman, Artur Hofman, Piotr Kadlćk, Małka Kafka, Alicja Kobus, Michał Korzec, Halina Kossowska, Sergiusz Kowalski, Stanisław Kowalski /„Kowalscy”! – H.P/ Agnieszka Mildbradt, Krystyna Piotrowska, Lesław Piszewski /„Piszewski!” – H.P./, Zofia Radzikowska, Michał Samet, Michael Schudrich /rabin/, Jarosław Szczepański /„Szczepański”! – H.P./, Krzysztof Szwejca, Maria Turska, „ksiądz” Romuald Weksler-Waszkinel /wykładowca KUL, przechrzta/, Piotr Wiślicki /„Wiślicki”! – H.P/ Katarzyna Zimmerer /pierwsza żona Jana M. Rokity/, Andrzej Zozula, Jan Woleński /właśc. J. Hertrich/. A oto Żydzi i Żydówki, od których wtedy nie uzyskano podpisu /powód i przyczyny nieznane/, które jednak zgłosiły akces do B-B.: Eleonora Bergman, Roman Byczuk, Edmund Cybulski, Lejb Fogelman, Jarosław Górnicki /„Górnicki”! – H.P/ Grzegorz Gembala „Gembala” ! – H.P./, Jerzy Halberstandt, Hubert Izdebski, Maciej Janas, Henryk Kozłowski /„Kozłowski”! – H.P./ Jan Lityński, Grażyna Mayer, Małgorzata i Wojciech Ornat, Piotr Paziński /„Paziński”! – H.P./ Ryszard Schnep, Bella Szwarcman, Paweł Śpiewak /„Śpiewak”! – H.P./, Paweł Wildsztajn. A co z „Mazowieckim”, „Michnikiem”, „Geremkiem”, „Kwaśniewskim”, K. „Bieleckim”, Cz. „Bieleckim”, S. „Bratkowskim”, M. Edelmanem, A. Hallem, M. „Borowskim”, O. „Lipińską”, M. „Królem”, Były ambasador Polski /i Izraela/ w Ameryce Południowej z nadania b. premiera K. Marcinkiewicza. Prywatnie — mąż dziennikarki Tel – Awizyjnej Doroty Warakomskiej. „Milczanowskim”, J. „Pałubickim”, Tomaszem „Nałęczem”, S. Stommą, A. Zollem, Zanussim, W. Misiągiem, W. „Chrzanowskim”, I. „Cywińską”, K. „Kozłowskim”, W. „Bartoszewskim”, J. Zemke, L. Kieresem L. Balcerowiczem, J. „Żakowskim”, Najsztubem, M. „Wolskim”, J. Fedorowiczem, A. Holland, T. Grossem, H. Bochniarz, S. „Zielińskim”, L. „Kołakowskim”, M. Walterem, J. „Lewandowskim”, S. „Wiatrem”, E. „Wąsaczem”, N. Terentiew, J. Urbanem, A. Rotfeldem, H. „Suchocką”, H. Gronkiewicz-Waltz, J. Piterą, J. i L. Kaczyńskimi, L. Dornem, Wassermanem, A. „Bielanem”, M. „Kamińskim”, K. „Karskim” i kopą innych? Czyżby stanowili super – ligę pierwszej ligi spod znaku Bnai-Brith? To niemożliwe, bo „B-B” jest już saper – extra ligą!…

Koniecznie czytaj dalej!

Przejdźmy do innej książki Henryka Pająka pt. „Jedwabne geszefty” – strona 105, 106,   cytuję:

Henryk Pająk Jedwabne GeszeftyPochylmy się nad dłuższym opisem żydowskiej „neutralności” po wkroczeniu Sowietów na okres 1939-1941 do miejscowości Wysokie Mazowieckie (53 kilometry od Jedwabnego.

Opowiada – (relacja spisana w kwietniu 1943 i przechowywana w Archiwum na Hoovera) pchor. Henryk J. – po jego powrocie z łagrów.

- W dniu 8 X 1939 powróciłem z wojny do m. Wysokie Mazowieckie,- gdzie już zastałem gospodarujące okupacyjne władze sowieckie.

W mieście urzędował Komitet Powołany przez władze sowieckie, w skład, którego wchodzili miejscowi komuniści i kryminaliści,

a mianowicie:

-GOLDBERG Szloma -”NN” komunista, karany w Polsce czteroletnim więzieniem, z zawodu tragarz;

-TROSZCZYŃSKI Franciszek – były woźny w inspektoracie szkolnym, zwolniony z pracy za pijaństwo i defraudację;

-GORZAŁCZANY Mowsza – krawiec komunista, karany kilkakrotnie w Polsce;

-GRYNSZTEJN Lew -”NN”, stolarz;

-WOJCIECHOWSKA Ida – analfabetka, żona kowala;

-GLOWACKI -miejscowy komisarz i inni, pełniący funkcje milicjantów, nazwisk, których nie pamiętam.

Władze sowieckie, a ściślej NKWD pracę swoją rozpoczęło od aresztowania jednostek, które do czasów okupacji pracowały społecznie. Mianowicie aresztowano w końcu 9.1939 r.

POŁOŃSK1EGO Jana („NN”) – prezesa Koła Stronnictwa Narodowego oraz  Kazimierza- sekretarza POW (2) .Wymienieni – wezwani zostali do sprawdzenia dokumentów i już więcej do domów nie wrócili. Mam pewne wiadomości, że umarli w więzieniu w Mińsku. Rodziny ich zostały również aresztowane i wywiezione do ZSRR, a nieruchomości skonfiskowano.

Dalej Henryk J. opisuje „wybory” z 22 X 1939. Spędzano ludzi siłą. Dowieziono nawet sparaliżowaną nauczycielkę Józefę Morawską – po głosowaniu Pozostawiono ją własnemu losowi, więc mąż odwiózł ją do domu na taczce.

Skład komisji wyborczej: przewodniczący OLEDZKI -parobek właściciela majątku Kielczewskiego, członkowie: analfabetka WOJCIECHOWSKA, GRZESZCZUK, TAUNENBAUM, GOLDBERG i jeszcze jakiś nieznany żyd miejscowy ZWZ „wcisnął” do komisji nauczyciela Ludwika Wiśniewskiego.

Henryk Pająk Bestie końcaCzytam dalej kolejną książkę Henryka Pająka, pt. „Bestie końca czasów”, strona 53:

Wielu agentów polskojęzycznej żydokomuny zostało dygnitarzami w PRL, wszys­cy zaś byli otaczani nimbem „bojowników” o wolność ludu hiszpańskiego, wzorami intemacjonalizmu. Rzymowski został ministrem spraw zagranicznych, Pruszyński – ambasadorem w Holandii, Jerzy Goldberg – szefem stalinowskiej „Kultury”, Karol Świerczewski (Tenenbaum) – ministrem obrony narodowej

Bestie końca czasów, strona 377:

Światowym potentatem w handlu gotowymi diamentami jest William Goldberg. Telewizja „polska” uczyniła go bohaterem reportażu. Można było podziwiać Goldberga w groteskowej scenie, kiedy ten biedak wysiada z wynajętej taksówki, płaci należ­ność, następnie wchodzi do budynku, gdzie przystępuje do targów nad zawartością koperty, w której pośród drobnicy pyszni się duży diament – główny obiekt „negocja­cji”.

i pewnie znajdzie się jeszcze mnóstwo publikacji, zapraszamy w komentarzach do demaskowania żydomasonów i prześledzenia rodowodów.

Ozjasz Goldberg – Żyd, mason i dywersant propaguje GMO

Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym, aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami,  czy Syjoniście może zależeć na Polsce? Przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.

Cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant,  mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią,  źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964;  brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał  „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej] „ całość nazwisk pod tym linkiem , (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)

http://web.archive.org/web/20080621011047/www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

Oglądając inną listę Żydów natknąłem się na taką wzmiankę, cytuję:

„Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - nawiedzony liberał, prezes UPR” możesz tę listę ściągnąć http://www.megaupload.com/?d=0VN6E7PA

Szukam dalej i w następnej liście krypto-Żydów widzę napis, pod numerem 77:

„Janusz Korwin Mikke – Ozjasz Goldbergściągnij 9 stronnicową listę

http://www.megaupload.com/?d=MHRPU7YU

Tak, więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona, bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć, aby zniewolić ich umysłowo. Tym krótkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdążyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony, Goldberg poleca wam tę trutkę.

Więcej o Goldbergu: http://frizona.pl/archive/index.php/t-1613.html

Albo po prostu wpiszcie w Google:  „Ozjasz Goldberg” i nie dajcie się więcej nabierać na gierki Kahału, bo oni są po to, aby odgrywać role i się tylko medialnie sprzeczać.

Uważajcie, aby nie narzucili nam Goldberga, który chyba jest szkolony do roli wodza w rewolucji Polskiej. Kiedyś też nam narzucono Piłsudskiego, który zlikwidował armię Polską, a Żydom dał wyjątkowe przywileje, bo obsadził na stanowiskach.

Panie Korwin-Mikke niech się Pan nie wstydzi prawdziwego nazwiska, bo twarzy zmienić nie można. Jakim prawem w Państwie, które jest  nazywane demokracją kilka milionów osobników zmieniło nazwiska i ukryło swoją tożsamość? Każdego z nich trzeba zlustrować i udowodnić im spiskowanie przeciwko narodowi Polskiemu.

- Nie chcemy żydowskiej demokracji, Nie chcemy żydowskiego liberalizmu, Nie chcemy żydowskiego komunizmu, Nie chcemy żydowskiego Socjalizmu, Nie chcemy żydowskiego marksizmu, Nie chcemy żydowskiego totalitaryzmu i innych systemów, w ogóle nie chcemy, aby mniejszość narodowa okupowała wszystkie stanowiska decyzyjne w kraju i na świecie i jeszcze wmawiała nam, że są dyskryminowani.

                 „Jakim prawem mają rządzić światem”

Acha, podobno Bóg im obiecał. Nikt Ci nie może tyle dać ile Bóg może obiecać i świadków przy tym nie było.

Pod redakcją „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Źródło: Internet, różne

Zobacz również

 http://kryptonimprawda.wordpress.com/2011/08/17/ozjasz-goldberg-zyd-mason-i-dywersant-propaguje-gmo/

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Agora
Najgorszy w historii rok Agory, prognoza na 13 mln straty. Dla żydowskiego koncernu z Czerskiej idą chude lata…

Dla finansowanego przez Syjonistów koncernu Agory idą chude lata. A przynajmniej najbliższy rok. Tak przynajmniej wynika z raportu, który pod koniec kwietnia opublikował Dom...

Zamknij