RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Ile nas kosztują Misie?

 Wczoraj w TelAvizjach pokazywali zatrudnionego tymczasowo na etacie Premiera RP, żyda o pseudonimie Mateusz Morawiecki. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, kiedy spiker oświadczył że żydek z naszych pieniędzy wsparł sierotki Syryjskie kwotą bagatela 10 milionów USD co jest równoznaczne z 35 milionami PLN. Znając jego szczodrość, przewrotność i łajdackie praktyki chcemy zapytać bezczelnego żyda na podstawie jakich przepisów podarował on zawrotną kwotę kiedy niema na wsparcie szpitali, szkół, edukacji młodzieży, wypłaty godziwych emerytur, zasiłków dla bezrobotnych podwyższenia wynagrodzenia młodym lekarzom czy modernizacji WP.  Co rusz Polska pomaga a to USA, któremu pożyczyła 100 miliardów USD, wsparła kwotą 4 miliardów żydowski reżim na Ukrainie. W wielu filmach Dr Kękuś demaskuje tego żydo-masońskiego manekina oraz komentuje, kim tak naprawdę jest agent syjonistów.

Wracając do filmu żydek Morawiecki obdarowuje pluszowymi misiami dzieci rzekomo Syryjskie. Dlaczego nie wracają one do swojego kraju ano, dlatego że napadli na nich terroryści finansowani i szkoleni przez Usrael wspierani lotnictwem Izraela i USA oraz SramNato. Dlaczego my mamy płacić rachunki za tych bandytów, którzy chcieli dać nauczkę Asadowi zmyślając powód napaści, trąbili o tym że dyktator morduje własny naród dla władzy i korzyści finansowych podobnie jak było z Libijskim dyktatorem Kadafim, którego okrzyknęli zbokiem i gwałcicielem niewinnych dziewic.

Syria odmówiła kontroli swojego systemu bankowego przez korporacje Rothschilda oraz kontroli złóż ropy naftowej przez Amerykańskie spółki naftowe. Dodatkowo odmówiła budowy rurociągu z Arabii Saudyjskiej, przez swoje terytorium co znacznie uszczupliło by wpływy Rosji z tytułu dostaw ropy naftowej do Europy. Żydziory postanowiły dać im nauczkę tak żeby nikomu do głowy już nie przychodziła niesubordynacja wobec bandytów, wydatkując miliardy, które utopili dostarczając uzbrojenia terrorystom finansując wojnę, ogłupiając opinie światową papką medialną w ścierwo mendiach.

https://www.youtube.com/watch?v=8bGfREvfWAM

Teraz my mamy łagodzić skutki bestialstwa Usraela, i zbrodni przeciwko ludzkości, jakie popełnił na obywatelach Syrii. Polacy są skazani na zagładę i ciemne chmury zbierają się nad naszymi głowami ale rodac są uśpieni przez syjonistyczne mendia.

Zanim nas zabiją chcą nas do cna ograbić. Rozmawialiśmy w redakcji z dr medycyny z długoletnim, stażem, która nie miała pojęcia że naszym krajem rządzi szajka przestępcza koszernego chowu a Kościół jest ich agendą.

Morawiecki i Misie

Kiedy zwykły Kowalski zatrudniony, jako popychadło z zasiłkiem żeby nie zdechł z głodu i ma problemy właściwie ocenić sytuacje i nie może rozpoznać syjonistę żyda to specjalnie nas nie szokuje, ale kiedy elita intelektualna, do której należą lekarze jest bezmyślna i nie wie, co się dzieje w naszym kraju i na świecie jest przerażające jak ich skutecznie zmanipulowali i ogłupili. Polecamy obejrzeć dwa pouczające filmy dla poprawy wiedzy bo jeżeli się nie obudzicie wkrótce nas zabiją konfiskując wasz majątek bo na co im potrzebne katolickie głupki chyba że jako osły robocze.

RACJA Słowiańska

P.S. Pouczajacy film o bestialstwie, o tym jak żydzi brali udział w holokłamstwie                        mordujac swoich współbraci rabując ich majątki. Tak podłej nacji nie znajdziesz              na ziemi.

https://www.facebook.com/krzysztof.pawlak.9480/videos/1786019531449708/

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Morawiecki
Premier na podwójnym gazie

Talmudyczny żyd o pseudonimie  Mateusz Morawiecki historyk sztuki po wyższych szkołach gotowania na gazie zatrudniony tymczasowo na etacie Premiera Judeopoloni...

Zamknij