RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Holokłamstwo

Mamy ciekawsze tematy niż spieranie się z Ambasadorem Izraela, ale bez komentarza wypowiedzi bezczelnej żydówki nie możemy zostawić. Wtrącanie się Izraela w sprawy wewnętrzne naszego kraju stało się manierą, na którą nikt nie reaguje w należyty sposób i należy do negatywnych zachowań korpusu dyplomatycznego tej placówki, która wydaje polecenia jak mamy postępować żeby oni się nie obrazili. Ambasador na konferencji prasowej bredziła nie na temat i od rzeczy. Mendia należące do syjonistów kreują tezę, że miliony żydów zginęło w polskich obozach koncentracyjnych/zagłady co jest wierutnym kłamstwem. Badania komory gazowej przez eksperta wykazały jej nieprzydatność do gazowania ludzi.

Kiedy policzysz przepustowość krematorium wychodzi że żydów musieli by palić jeszcze kilka lat po wojnie żeby osiągnąć liczbę 6 milionów.

Skąd wziąć taką ilość żydów kiedy populacja w latach 1939-45 roku na świecie wynosiła właśnie 6 milionów. Przy okazji krytyki absurdalnej ilości uśmierconych pod adresem syjonistów zmieniono w Oświęcimiu tablice upamiętniającą zamordowanie 6 milionów na 2 miliony. Takie działania muszą budzić odrażę dla tej łajdackiej populacji, która z tragedii narodowej uczyniła dochodowy interes.

Każdy kto ma trochę wiedzy wie że Wodór i Cyklon B w kontakcie z powietrzem tworzy mieszaninę wybuchowa. Ale ta wiedza nie przeszkadza pokazywać jak Niemcy gazowali biednych żydów wrzucając Cyklon B do komory / łaźni rzekomo przystosowanej do gazowania. Jak bezczelnymi kłamcami potrafią być żydzi przechodzi ludzkie pojęcie.

Holokaust eskimosi

Takie i inne absurdy kryją się za tym gigantycznym kłamstwem będącym podstawą do wyłudzeniem od Niemiec odszkodowania. Już dawno żydowscy pisarze zdemaskowali kłamstwo na temat obozów zagłady. Sami intelektualiści żydowscy odcinają się od tego kłamstwa, jakim jest Holokaust, które sprowadzi na kłamców nieszczęście bo tak działa prawo przyciągania i zabiją się własną pięścią. Udająca zatroskanie i oburzenie jąkająca się Ambasador słabo znająca nasz język plotła trzy po trzy dopiero na drugi dzień przetłumaczyła koszerna prasa co miała na myśli. Ustawa w Izraelu budzi dużo emocji.

W to akurat wierzymy, bo wiemy jak przebiega edukacja młodzieży, której wmawiają, że to Polacy wybudowali obozy koncentracyjne żeby mordować żydów i są winni ich śmierci. Przywożą do Oświęcimia młodych indoktrynowanych ludzi, którzy zachowują się jak zwyrodnialcy obrażają naszych rodaków na każdym kroku demolując pokoje hotelowe. Blady strach padł na kłamców, bo co oni teraz powiedzą, kiedy kłamstwo Holokaustu wyjdzie na jaw i społeczeństwo Izraela przejrzy na oczy.

Izrael to azjatyckie zadupie, którego prasę kontrolują ci kłamcy ale co powiedzą, kiedy przedostanie się ta informacja do świadomości społeczeństwa i obiegnie cały świat. Nam zaimponował KneSejm swoją determinacją i samobójczą odwaga, ale czego się nie robi dla władzy i uwiarygodnienia szajki przestępczej przed wyborcami. Żeby nie przynudzać należy odwołać Ambasadora Judeopoloni z Izraela i wydalić Annę Azari, jako osobę niepożądaną w naszym kraju i zakazać rasistowskich spędów w Oświęcimiu.

W przeciwnym razie będą one służyły do smagania nas przez syjonistyczne mendia raz po raz w celu wyłudzenia szmalu i nazywania nas wspówinnymi Holokaustu.                  Z naszej strony polecamy pouczającą książkę pod tytułem „Przedsiębiorstwo Holokaust”,, która w prostych słowach wyjaśnia jak to kłamstwo funkcjonuje.

Dodatkowo polecamy pouczający film żydowskiego redaktora śledczego, który wnikliwie analizuje na czym polega nienawiść do żydów i jak żydzi stworzyli antysemityzm nie będąc Semitami.

P.S. Artykuł został karnie usunięty z Pejsbuka, którego żydowska administracja stoi na straży poprawności politycznej tuszująca jawne kłamstwa, dławi każdą konstruktywna krytykę pod adresem syjonistów stojących na czele żydów wiarołomców i oszustów, którzy są odpowiedzialni za śmierć swoich współbraci organizując i finansując, przygotowania do II wojny światowej. Po wojnie ukryli dokumenty obozowej administracji, zacierają ślady i dowody swojej zbrodni. Podczas jej trwania nie zrobili nic lub zbyt mało aby zatrzymać ludobójstwo swoich współbraci.

Redakcja

 

 

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ryszard Zdjęcie
Instrukcja obsługi wyborów powszechnych

W komentarzach zapytał nas czytelnik Biuletynu RACJA Słowiańska, w jaki sposób mamy zaprowadzić porządek w naszym Państwie i kto ma...

Zamknij