RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Gratulacje! (czytaj kompromitacje)

Gratuluję Ruchowi Palikota medialnego mariażu z Kwaśniewskim nie wiem tylko co to wam da. Betonowego elektoratu SLD nie zabierzecie, a młodzież pamięta mu przede wszystkim art.62. Pytanie czy wy wiecie o czym ja piszę, piszę o dramacie moim i mi podobnych.

Głosowaliśmy na was bo po raz pierwszy ktoś powiedział głośno o Gandzi i legalizacji a tu na razie poza paroma medialnymi akcjami nic nie słychać żebyście coś robili.

Kwasniewski_PalikotPisze do was przestępca z karą zawieszoną warunkowo, moim przewinieniem było posiadanie około grama na własny użytek, i żaden prokurator nie odstąpił od wnioskowania o ukaranie mnie, a przecież mógł.

Panie Kwaśniewski chodzi pan teraz i udziela wywiadów w których bije się pan w pierś oraz opowiada jakim błędem było podpisanie tej ustawy, tylko że ja nie wiem dlaczego pan zmienił zdanie, przecież opracowania naukowe nt. szkodliwości/nie szkodliwości marihuany były wtedy szeroko dostępne i co najważniejsze jasno mówiły o jej niskiej szkodliwości. Chce pan żeby kraje które nas obserwują wzięły z nas przykład i nie wprowadzały restrykcyjnego prawa, ze zmianą którego potem są problemy. W takim razie dlaczego pan podpisując ustawę z 2000 r nie wziął przykładu z Holandii, gdzie odstąpiono od restrykcyjnej polityki antynarkotykowej na rzecz legalizacji czym, zyskano wpływy do budżetu, ukrócono nielegalny handel tymi substancjami i paradoksalne zmalała liczba uzależnionych. Zatem w czyim interesie pan działa?

KwasniewskiPanie Prezydencie dziękujemy za pana troskę i uczestnictwo w Światowej Komisji ds. Polityki Narkotykowej ale tego co pan spierdolił tak łatwo nie da się naprawić, więc kończ waść wstydu nam oszczędź. Panie Palikot ja wiem że dla pana jest zrozumiała zmiana poglądów religijnych o 180 stopni ale dla nas nie, więc chcę na koniec jeszcze tylko powiedzieć że Kwaśniewskiemu pamiętamy też że dla niego „ateizm to choroba”.

Łukasz Janas

Zdjęcia źródło: http://www.se.pl/aleksander-kwasniewski,1040/

 

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marihuana
Chorwacja dekryminalizuje marihuanę!

Mapa Europy zaczyna być coraz bardziej zielona. Tym razem to Chorwacja poszła po rozum do głowy i wprowadziła zmiany do...

Zamknij