RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Lipiec, 2015
Syjonizm

Z ustaleniem pochodzenia osobników palących i mordujących Polaków na stosach całopalnych w czasie II wojny światowej nie miałem zbyt dużego problemu, ponieważ judeo-sataniści sami się do tego przyznają. Wszyscy byli żydami!

Czytaj całość...
 
GRECKI KIOSK

Teraz kiedy już ochłonęliśmy po pięknym greckim ”NIE” wobec plutokracji EU, skupmy się nad realnymi opcjami w dyspozycji Imperium… Jaki będzie odwet Imperium? Imperium jest skrajnie przewidywalne. Przykład Grecji jest przypadkiem – wypisz z podręcznika szkolnego – jak Imperium wykorzystuje banki dla uduszenia kraju długiem, jak kreuje kompradorską klasę rządzącą, jak przeobraża narodowe media w [...]

Czytaj całość...
 
RACJA PL

Jak żywe są hasała dzisiaj, głoszone 71 lat temu przez PKWN – a tak mocno zagłuszane przez elity rządowe? Historia zatoczyła koło. Obwinianie polskiej  lewicy o wprowadzenie pod karabinami Armii Czerwonej Manifestu,  który niósł epokowe zmiany,  wprowadził obowiązek nauki, opieki zdrowotnej oraz reformę rolną po latach okazuje się mitem.  Obwiniana a agenturalne powiązania opluwana lewica [...]

Czytaj całość...
 
Syjonizm

Kolejny kraj „wyzwolony” przez Zachód pogrąża się w coraz większym chaosie – Global Research. To stwierdzenie można odnieść do dowolnego państwa objętego konfliktem zbrojnym, zaaranżowanym przez Waszyngton oraz jego marionetki z Zachodu i ze Środkowego Wschodu, w celu jego zawłaszczenia i zdominowania, kosztem nieustannego chaosu, cierpienia i śmierci.

Czytaj całość...
 
Daniel Estulin

Zwykła ewolucja trwa miliony lat. A my raptem przez 100 lat przeskoczyliśmy od sochy do Kosmosu i broni klimatycznej. Kto rzeczywiście stoi na czele procesów określających trajektorię rozwoju naszej cywilizacji, i czy ta trajektoria odpowiada większości ludności świata?

Czytaj całość...