RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Sierpień, 2014
UE

Polacy chciałbym wam przedstawić ich królewskie moście pomazańców bożych z bożej łaski, pewnie nie wiedzieliście że jesteście poddanymi ich wysokości padnijcie więc na kolana oddajcie im należną cześć. Zażyjcie krople na serce i czytajcie. Gazeta Wyborowa nic nie pisała, za to my piszemy bo nam kartel farmaceutyczno–chemiczny nie płaci za robienie wody w mózgu.

Czytaj całość...
 
Flaga Noworosji

Wojna Wolnego Świata z żydo-banksterskim okupantem trwa. My Polacy ją jak na razie przegraliśmy. Jesteśmy pod okupacją agentury żydo-banksterskiej. Mieszkamy w zgnojonym, rozszabrowanym i zniewolonym unijnym baraku a rządzą nami spolonizowani żydzi. Wam Bracia Rosjanie i Ukraińcy tego nie życzę. Brońcie Waszej Wolności.

Czytaj całość...
 
Bank

Zapraszam do obejrzenia pełnometrażowego filmu dokumentalnego „Tajemnice ratowania banków”. Harald Schumann wyjaśnia krok po kroku, kto tak naprawdę otrzymał te pieniądze. Okazuje się, że nie trafiły one wcale do potrzebujących, ale z powrotem do francuskich czy niemieckich instytucji finansowych, a więc kapitalistycznych spekulantów.

Czytaj całość...
 
Władcy Arabii Saudyjskiej

Żydowskie korzenie królewskiej rodziny Saudów Badania i prezentacja – Mohammad Shaker, zamordowany przez saudyjski reżim za znalezienie odpowiedzi na następujące pytania: Czy członkowie królewskiej rodziny Saudów należą do plemienia Anza Ben Wa’el, jak mówią? Czy islam jest ich religią? Czy w ogóle są z pochodzenia Arabami?

Czytaj całość...
 
Kościół  z mamony

Na tę chwilę, chodzi o to, by takiego katolika wyzwolić chociaż od części kajdan – od katolickiej dogmatyki i od więzów / kleszczy Watykanu. Choć zapewne uważasz tę ideę „chrześcijaństwa biblijnego” za kolejną matrixową bzdurę (tak, jak i ja), możesz jej śmiało używać, tej bzdury w celu uświadamiania katolików.

Czytaj całość...