RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Czerwiec, 2014
Flaga

Miejmy odwagę powiedzieć  po prostu: DOSYĆ! I powiedzmy to teraz … Dziewięć krajów europejskich – w tym Francja i Niemcy – już zakazało upraw GMO. Biorąc pod uwagę, że fakty o zagrożeniach GMO są dobrze znane i dobrze udokumentowane, odmowa przez Polski Rząd zakazu upraw GMO zaczyna przypominać zaniedbanie o charakterze kryminalnym.

Czytaj całość...
 
Judeopolonia

Aj, waj, co za kraj. Nowy, stary rząd żydokomunofaszystowski od II wś po raz enty usprawnia Polskę. „Nowi” ludzie, „nowe” przepisy . Eutanazja stara, ta pamiętająca III Rzeszę niemiecką, sovieta i żydokomunofaszystów.

Czytaj całość...
 
Instytut pamięci narodowej

Siedem Cudów Naukowego Socjalizmu, w którym: -Każdy miał pracę. Pomimo, że każdy miał pracę, nikt nic nie robił. Pomimo, że nikt nic nie robił plan wykonywano w stu procentach. Pomimo, że plan wykonywano w stu procentach, nigdzie niczego nie było. Pomimo, że nigdzie niczego nie było, każdy jednak wszystko miał. Pomimo, że każdy wszystko miał, [...]

Czytaj całość...
 
Twój Ruch

„Wiele, wiele jeszcze trzeba dokonać zmian, żeby wszystko pozostało po staremu” Tekst powstał po wizycie na zebraniu wyborczym (listopad 2013) Twojego Ruchu we Wrocławiu, na którym wierchuszka TR popijała i popijała, a dwieście zaproszonych osób przez osiem godzin nie dostało łyka wody do picia zachwycając się widokiem przyszłych właścicieli  studni bez dna, jaką jest „polska [...]

Czytaj całość...
 
Godło Polski

Był koniec lat dziewięć dziesiątych dwudziestego wieku, państwo polskie w rozsypce, a ja spotykam realistę, który przeszedł kawał historii Polski bez wspomagania. Był jak to się mówi: nie do przeżycia, ale życie przeżyło jego, realizm.

Czytaj całość...