RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Kwiecień, 2014
Ukraina

Historia światowa już niejednokrotnie wykazywała, że sprzeczności idei i wartości społecznych w ramach jednego państwa mogą koegzystować ze sobą, lecz często stają się również powodem dla wojen domowych i zerwania stosunków między terytoriami.

Czytaj całość...
 
Dr Jerzy Jaśkowski

Niestety nie dysponujemy takimi wspaniałymi statystykami dotyczącymi chorób zakaźnych w Polsce,  jakie posiadają kraje takie jak Anglia, Australia czy USA. Ale od 1950 roku już posiadamy dane statystyczne.

Czytaj całość...
 
Bartosz Arłukowicz

List protestacyjny dotyczący poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi (NOP). Zgłoś próbę przymusowych szczepień do biura RACJA PL, szukaj kontaktu na naszej stronie www.racjapolskiejlewicy.pl. Chcemy poznać oblicze morderców i ich mocodawców.

Czytaj całość...
 
OWIECZKI i PASTERZE

Wszyscy oni doszli do władzy popierani przez UB, SB, WSI,  aparat partyjny PRL większość z nich była TW do dzisiaj nie ujawniono ich powiązań ze służbami specjalnymi PRL-u. Archiwa zostały przejęte przez Kościół lub zniszczone na zlecenie, co grozi za zniszczenie akt według KK: ZNISZCZENIE LUB UKRYCIE DOKUMENTU Art. 276 Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, [...]

Czytaj całość...
 
Konstantyn

Kiedy papież Franciszek ujawnił swoją wizję Kościoła ubogiego i dla ludzi ubogich, z ust polskiego hierarchy dowiedzieliśmy się, że: „… Kościół jest wezwany do solidarności z ludźmi ubogimi, ale nie jest jedną z wielu organizacji charytatywnych; jego najważniejszym zadaniem jest głoszenie zbawienia i ewangelii.”. Tak walnął prosto z mostu – po słowach papieża Franciszka – [...]

Czytaj całość...