RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Marzec, 2014
Iwan Nieumywakin

Iwan Nieumywakin – doktor nauk medycznych, profesor, członek Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych. Autor ponad 20 książek wydanych w wielu językach. Jest autorytetem w świecie medycyny konwencjonalnej, ale w swojej praktyce lekarskiej stosuje również na­turalne metody leczenia.

Czytaj całość...
 
Jim V. Humble

Czytaj: (wodny roztwór utlenionej soli kuchennej) WHO i Sanepid dwie zbrodnicze ludobójcze organizacje odpowiedzialne za zgony i kalectwo milionów ludzi ostrzegają przed spożywaniem MMS-a, lecz co mają powiedzieć Ci, którzy odczuli pozytywny skutek jego stosowania? Czy to następna nagonka na ludzką wolność? Dlaczego nie ostrzegają nas, ludzi przed szkodliwymi konserwantami, powodującymi raka słodzikami, a wręcz [...]

Czytaj całość...
 
Donald Tusk

Donald Tusk zaklinał rzeczywistość i uprawiał mega propagandę, zapowiadając z trybuny sejmowej, że „chodzi o to, by ten nasz polski wóz wiozący nas do euro”, nie wywrócił się. Panie Premierze, ten wóz drabiniasty już się rozlatuje. Już za chwilę zobaczymy go do góry kołami, bo nie tylko ukradli już koła, ale stara polska szkapa ledwo [...]

Czytaj całość...
 
Andrzej Zoll

“Tego kraju już nie ma, zostało tylko puste biało-czerwone opakowanie” Zapraszam do przeczytania felietonu dr Jerzego Jaśkowskiego o tym, jak na przełomie 2013 i 2014 roku wytransferowano z naszego kraju 150 miliardów złotych. Daje to astronomiczną kwotę 50 miliardów dolarów. Pieniądze te wytransferowano do banku cypryjskiego, oficjalnie po to, by uniknąć “podatku Belki”.

Czytaj całość...
 
Andrzej Zoll

Wolność sumienia jest prawem podstawowym. prof. Andrzej Zoll Cytuję: “Przed 3 tygodniami opisałem dziwną sprawę rzekomej epidemii, zwanej afrykańskim pomorem świń. Pomimo straszenia przez starszych i mądrzejszych, jaka to groźna choroba, brak jest jakichkolwiek danych, na podstawie których moglibyśmy przyjąć te gazetowe twierdzenia.

Czytaj całość...