RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Listopad, 2013
Andrzejki

Drogim Andrzejom! Niech spełniona będzie Wasza nadzieja. Żeby Wam się sprawdziło, to, co kiedyś  się wymarzyło. Nalej Andrzeju wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,  biały domek i gospodyni z piersiami jak dynie w przepięknej polskiej krainie!

Czytaj całość...
 
Ryszard Dąbrowski

W dniu 23 listopada w Warszawie, miał odbyć się II Nadzwyczajny Kongres RACJA PL. Niestety, został skutecznie spacyfikowany przez około 30 członków  „Twój Ruch” Janusza Palikota ,  byłych członków  RACJA PL.

Czytaj całość...
 
Złodziejskie Banki cdn

Klient banku BGŻ stracił 42 tys. zł. Dodatkowo bank naliczył 1300 zł prowizji za złodziejski przelew. Tomasz Kruse, przedsiębiorca z Miastka, w mgnieniu oka stracił ponad 42 tys. zł. Gotówkę z jego konta zabrałwirtualny włamywacz. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie, a okradziony klient banku BGŻ zażądał zwrotu pieniędzy, bo uważa, że strona internetowa nie [...]

Czytaj całość...
 
Zjazd Nadzwyczajny RACJA PL pod osłoną Policji!

23 września 2013 roku, przy obrazie Ustawy o partiach politycznych oraz kryminogennym naruszeniu zapisów Statutu RACJA PL, członkowie „Twojego Ruchu” zakłócili obrady Nadzwyczajnego Kongresu RACJA PL, dopuszczając się niezgodnego z prawem rozwiązania struktur Partii i włączenia ich w struktury partii Janusza Palikota, przez osoby nie będące już na mocy art. 5. Statutu członkami RACJA PL.

Czytaj całość...
 
Zjazd Nadzwyczajny RACJA PL pod osłoną Policji!

Na co nam uniwersytet czy szkoła, która kształci oszusta, matoła. Politycy w tym kraju uważani są za ostatnie kanalie i szubrawców. Nie wiecie przypadkiem dlaczego?

Czytaj całość...