RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Wrzesień, 2013
Lech-Wałęsa

prawdziwe nazwisko (Leiba Kohne) U „Bolka” na imieninach była cała koszerna ferajna wraz z członkami reżimu postkomunistycznego oraz szabezgoje, którzy wiernie służyli swoim panom dając im legitymacje polskości.

Czytaj całość...
 
Ludwik Krempa

Płk rezerwy, pilot Ludwik Krempa oraz prywatny kolekcjoner Zygmunt Kraus, to w trzech słowach – kawał polskiej historii…

Czytaj całość...
 
Ryszard Dabrowski

Kolejny raz dementuje dukanie (oświadczenie) posła Jana Cedzyńskiego

Czytaj całość...
 
Joanna Senyszyn

„Zerwijmy łańcuchy” prof. Joanna Senyszyn w obronie maltretowanych psów Ta coroczna akcja organizowana przez prof. Joannę Senyszyn w obronie maltretowanych psów, trzymanych szczególnie na wsiach na krótkich łańcuchach, nie rzadko nawet przez całe ich psie życie. Niehumanitarne traktowanie zwierząt wymaga ciągłej publicznej informacji, aby obudzić sumienia ludzkiej zatwardziałości na los naszych braci.

Czytaj całość...
 
Bojkotuj Izrael

Popieraj tylko rodzimych producentów bojkotuj Izrael w roku 2013 Bojkotuj izraelskie produkty z firm wspierających finansowo Syjonistów i Izrael. Jest pokojowym sposobem wprowadzenie międzynarodowego nacisku na apartheidu Izraela i jego agresywnej, ekspansjonistycznej polityce.

Czytaj całość...