RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Kwiecień, 2013
Guy Fawkes

W ubiegłym tygodniu organizacja hakerów „Anonymous”, której symbolem jest słynna maska „Guy Fawkes-a”, włamała się na stronę izraelskiego Mossadu. Grupa Anonymous rozpoczęła serię cyberataków przeciwko izraelskim stronom od listopada 2012 r. w odwecie za izraelskie ataki na Strefę Gazy.

Czytaj całość...
 
Dolnad Tusk

Apelujemy do wszystkich Polaków, którzy zachowali jeszcze trochę uczciwości, odwagi, szacunku dla samego siebie i trochę zdrowego rozsądku, o wystąpienie przeciwko naszym ciemiężycielom nazywającymi się politykami, okradających i niszczących systematycznie od 20 lat nasz Kraj poprzez wypowiedzenie im posłuszeństwa, dopóki nie oddadzą władzy i nie wyniosą się z niego dobrowolnie. „Albowiem to my Naród stanowimy [...]

Czytaj całość...
   
Nowy obraz 06

Czyż nie jest wstydem i degradacją narodowego panteonu na Wawelu, umieszczenie tam trumien Józefa Piłsudskiego i Lecha Ka­czyńskiego? Na to pytanie udziela odpowiedzi treść tego opracowa­nia.

Czytaj całość...
 
Małgorzata Sowa

Zaczęło się tak: przewodniczący Ryszard Dąbrowski opublikował na stronie internetowej RACJA PL artykuł pt. „Symbol hańby narodowej, Kapral, który ukradł Solidarność!”, zaczerpnięty z portalu niezalezna.pl.

Czytaj całość...